Şimdi Ara

iphone 7 plus bozuldu garanti yapmıyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aralık 2016 da arabistan ciddeden iphone 7 plus cep telefonu aldım aldığım günden beri ekranda donma problemi oluyordu. servisine ve internette seri nosuyla garantisine baktığımda aralık 2017 ye kadar sınırlı garantide görülüyordu. 3-4 gün önce servisine telefonu götürdüğümde bilgisayardan kontrol edip garanti kapsamında teslim aldılar. bugün aradığımda telefonun garantisinin honkongda gözüktüğü apple storeyi aramam istendi aradığımdada servis ne diyorsa o geçerlidir garanti yoktur dedi bu durumda ne yapilabilir?
    tüketici hakları şikayet etsem sonuç değişirmi resim alttaiphone 7 plus bozuldu garanti yapmıyor yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferr25turkey -- 28 Şubat 2017; 21:24:53 >

• Cihaz A17 ile mi başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle bir yer görmedim telefonda a17 filan yazmıyor
  • Cihazın arkasında

• ferr25turkey F kullanıcısına yanıt
    Kutunun arkasinda veya cihazin arkasinda dikkatlice bakman lazim orda yaziyor..yada Ayarlar-hakkinda -yasaL-mevzuat kismina girip ilk başta yazan model numarasi var ordan bakabilirsn..plus 1784 7 için ise 1778 olmasi gerek eğer 1660 veya 1661 ise gecerli değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 28 Şubat 2017; 22:9:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 7 için a1778 , plus için a1784 olacak Türkiye'de garantiden yararlanabilmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Kutunun arkasinda veya cihazin arkasinda dikkatlice bakman lazim orda yaziyor..yada Ayarlar-hakkinda -yasaL-mevzuat kismina girip ilk başta yazan model numarasi var ordan bakabilirsn..plus 1784 7 için ise 1778 olmasi gerek eğer 1660 veya 1661 ise gecerli değildir..

evet gördüm 1661 yazıyor peki garantiye yaptıramıyacağız anlamınamı geliyor bu
  • ferr25turkey F kullanıcısına yanıt
    Galiba öyle üzüvü haber ama öyle yapicak tek şey var yurtdişina giden gelen birilrri yurtdşinda americada vs vs değişim yapabilir garantiye sokabiilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.