Şimdi Ara

iPhone 7'imin kilitlenmesi ve sonrasında yaşadıklarım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yurtdışındayım. Başıma gelebilecek en kötü şeylerden biri geldi. iPhone şifremi unuttum sonra da restore edince iTunes hesabıma giriş yapmamı istiyor telefon. ama o şifreyi de hatırlamıyorum her zaman parmak izi kullanırdım uygulama vs. indirirken. Şifremi unuttum deyip mailime link falan göndertmek istedim ama yok! Apple bildiğin 22 günlük süreç koydu şifreyi isteyenin ben olup olmadığını test etmek için.

Lütfen yardım edin telefonumu yeniden nasıl kullanabilirim? iOS 11 ille de tutturdu Apple ID ve şifremi gireyim diye. Yok mudur bir yolu?

Teşekkürler!

• Telefonu kapatıp açtıktan sonra uygulama indirmek istediğinizde itunes şifrenizi tekrar ister. Bu konular genelde riskli olduğu için forumda pek yardım edilmiyor. Apple ile görüşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebupa

Telefonu kapatıp açtıktan sonra uygulama indirmek istediğinizde itunes şifrenizi tekrar ister. Bu konular genelde riskli olduğu için forumda pek yardım edilmiyor. Apple ile görüşün.

Yok yk, telefonu restore ettim. Şİmdi baştan kurulması gerekiyor. ama önce Apple ID'min ve şifresinin grilmesi bekleniyor.
    Apple ile görüşemiyorum burada çünkü yeni geldim, sim kartım yok.
  • Telefonun çalınmaya karşı kendini kilitlemiş ve şifreni öğrenemezsen elindeki telefonun Nokia 5800'dan farkı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Telefonun çalınmaya karşı kendini kilitlemiş ve şifreni öğrenemezsen elindeki telefonun Nokia 5800'dan farkı olmaz.

Ama kutusu felan elimde. Gitsem Apple Store'a, yardımcı olmazlar mı?
  • abjkli kullanıcısına yanıt
    Faturası gerekiyor.

Fatura sizin adınıza mı olması gerekiyor yoksa sadece faturayı götürmek yeterli mi bilmiyorum fakat sadece kesinlikle fatura yı bulmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Faturası gerekiyor.

Fatura sizin adınıza mı olması gerekiyor yoksa sadece faturayı götürmek yeterli mi bilmiyorum fakat sadece kesinlikle fatura yı bulmanız lazım.

Faturaya gerek yok diye biliyorum. Çünkü yeni bir iPhone alırken genelde "faturayı mail olarak atıyorum zaten önemi yok bizde kayıtlı, isterseniz kağıt olarak da verebilirim ama saklamanız şart değil" diyorlar. Kimlik götürmesi yeterlidir diye düşünüyorum.
  • hocam asus bölümüne neden yazmadınız bios güncellemesi hakkında kalbim kırıldı bileğinize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla da fatura gerekmiyor kimlik yeterli.
  • üstünden hayli zaman geçmiş olsa da kendi konuma kendi cevabımı yazayım.

öncelikle, şifrelerinizi kaydedin bir yerlere. parmak izi kullanınca unutabiliyor insan. şifreyi unutunca geri dönüşü olmayabiliyor.
    apple ile iletişime geçtim. sistemlerinde işlemin kaç gün süreceği yazıyor. ama beklemek sıkıntı. ve biraz zaman aldı telefonumu tekrar kullanmaya başlamam. iyi ki arkadaşım yedek telefonunu vermişti de telefonsuz kalmamıştım. tekrar ediyorum, parmak izi kullanınca şifrenizi unutma olasılığınız hayli yüksek oluyor. not edin.

böyle bir surum yaşamamanız dileğiyle,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.