Şimdi Ara

İPhone 6yı arkadaşıma tamir ettirdim ama..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonum bir kaç aydır kırık halde ve daha kötü oldu... Malesef yetkili servis istanbula yönlendirdi ama gitme ya da gönderme imkanım olmadığı için böyle bir yola başvurdum. o kadar kırığa eziğe rağmen dokunmatiğindd sıkıntı yoktu her neyse 208₺ ye bir siteden cam sipariş ettim 50₺ yede home tuşu ve arkadaşıma yaptırdım telefonu, bazen dokunmatik çalışmıyor sebebi ne olabilir nasıl düzeltebilirim?

** arkadaşlar saçma ya da kötü yorumlarınızı kendinize saklarsanız sevinirim soruma cevap arıyorum sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptmizmir -- 29 Temmuz 2015; 17:22:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekranı takarken soketlerden biri tam oturmamıştır bana kalırsa çünkü arada yapıyor diyorsun ekranı söküp tekrar soketleri iyice yerine bastırsın arkadaşın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: godzilla34

Ekranı takarken soketlerden biri tam oturmamıştır bana kalırsa çünkü arada yapıyor diyorsun ekranı söküp tekrar soketleri iyice yerine bastırsın arkadaşın

soketle dişli oturmasa hiç görüntü alamaz. bence 200 tl lik ekrandan dolayı o muhtemelen çin zaten piyasada orjinali yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.