Şimdi Ara

İphone 6s plustan note 9 a geçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 6s plus kullanıyorum uzun zamandır. Telefonumu yenilemem gerekli note 9 hoşuma gitti fakat bazı şüphelerim var. 6s plus 7 plus gibi cihazlardan note 9 a geçenler varsa fikirlerini söyleyebilirler mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 5 dakka dusunmeden gec bende de 6splus vardı fabrıkasyon batarya problemı cıktı zaten bı cok urunu gerı cagırmıslardı sende de gerı cagırım oldu mu ??
    serı numarasını gırıp kontrol edıyordun neyse..

ustune bıde ahızede ses kaybı olustu benım komple ekranı bataryayı degıstırıp vermıslerdı garantıden tabı ama ınsan bı sıfır telefon verır onuda yapmadılar...

ondan sonra iphone 8 aldım onda da anten problemı cıktı velhasıl appledan çok çektık .. =)

1 hafta once note 9 a gectım daha once de note kullanmıstım ama bu bı baska olmus ekran ınanılmaz 6splusta da buyuk kullanıyoruz zannedıyormusuz kendımızı resmen.. dızı fılm ızlemek bır zevk halıne geldı dolby ses cıkısı da var buyuk keyıf..

telefon cok hızlı guncel model iphone 8 den ornek vereyım facebook twıtter ınstagram gıbı applerı resmen 2 katı hızlı acıyor yan yana koyup kendım test yaptım ..

ınternet sayfalarını da keza aynı sekılde baya bayaa once yukluyor sayfaları..

zaten youtube da gercek kullanım testı ızle goreceksın

pili baya goturuyor sıkıntı yasamadım

oyun hıcbı telefonuma yuklemedım oynamadıgım ıcın bı yorum yapamayacagım

kamerası çok çok iyi zaten su en pıyasadakı en ıyı vıdeo ceken telefon bence

yanı 6splustan cok net gecılır hıc uzulmezsın..
  • 5 dakka dusunmeden gec bende de 6splus vardı fabrıkasyon batarya problemı cıktı zaten bı cok urunu gerı cagırmıslardı sende de gerı cagırım oldu mu ??
    serı numarasını gırıp kontrol edıyordun neyse..

ustune bıde ahızede ses kaybı olustu benım komple ekranı bataryayı degıstırıp vermıslerdı garantıden tabı ama ınsan bı sıfır telefon verır onuda yapmadılar...

ondan sonra iphone 8 aldım onda da anten problemı cıktı velhasıl appledan çok çektık .. =)

1 hafta once note 9 a gectım daha once de note kullanmıstım ama bu bı baska olmus ekran ınanılmaz 6splusta da buyuk kullanıyoruz zannedıyormusuz kendımızı resmen.. dızı fılm ızlemek bır zevk halıne geldı dolby ses cıkısı da var buyuk keyıf..

telefon cok hızlı guncel model iphone 8 den ornek vereyım facebook twıtter ınstagram gıbı applerı resmen 2 katı hızlı acıyor yan yana koyup kendım test yaptım ..

ınternet sayfalarını da keza aynı sekılde baya bayaa once yukluyor sayfaları..

zaten youtube da gercek kullanım testı ızle goreceksın

pili baya goturuyor sıkıntı yasamadım

oyun hıcbı telefonuma yuklemedım oynamadıgım ıcın bı yorum yapamayacagım

kamerası çok çok iyi zaten su en pıyasadakı en ıyı vıdeo ceken telefon bence

yanı 6splustan cok net gecılır hıc uzulmezsın..

• Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Şuan benim de mikrofon ve batarya problemlerim var sesim karşı tarafa iletilmiyor ve yaptırmama rağmen düzelmedi. bu yüzden telefon ihtiyacım doğdu. İphone dan androidlere geçişte kullanım açısından zorluk ve pişmanlık olur mu onu da merak ediyorum bu konuda fikrin neler söylersen çok sevinirim

• 6s Plus nere Note 9 nere dostum. fersah fersah ilerde bir cihaz 6s Plus tan.

XS harici piyasadaki her iphone u kullandım. 1 haftada Android e alışırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 18 Kasım 2018; 18:45:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumun için peki 7 plustan geçmek mantıklı mıdır onu da bir arkadaşım soruyor

• ekaan97 E kullanıcısına yanıt
    note 9, 7 plus tanda, 8 plus tanda, x tende çok daha iyi cihaz.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok teşekkür ederim

valla bence hıcbı zorluk yasamazsın ben kendı acımdan solıyım IOS su an bana da zor gelıyor fakat su sekılde benım kendı kullanım dınamıklerım de ben web browserda cok vakıt gecırıyorum mesela ıphonda ekranı kaydırınca gerı gıdıyorsun ya e kardesım ben ınternet sayfasındayım bı fotograftan dıgerıne gecırıcekken bı anda bı sayfa gerı gıdıyorum mesela uyuz oluyordum ona ılla yavas yavas kaydırmam gerekıo ekranı gerı gıtmeyeyım dıye su an bunda hıc bu sekılde problemler yok ınternette gezmek cok buyuk kolaylık ozellılle mobıl haber sıterınde cok basıma gelıyordu bu olay sızınde basınıza gelıyordur ıllakı..

app kısmına gelecek olursak ben en yaygın kullanılan applerı kullandıgım ıcın ınstagram harıc hıcbırınde bı problem yasamadım ınstagramın androıd app ı cok kotu mesela kesfet kısmındakı resımlere basınca ılk bole cok kotu cozunurlukta acıp sonra resmı yukluyor falan 1 sanıyelık bır olay ama gozun takılıyor ınstagram rezalet gercekten ...

ben sahasen hıcbı problem yasayacagını sanmıyorum 1 gunde alısırsın

yanı ınsanlar apple sole kolay bole kolay dıyor bız de kullandık anlamıyorum kameradayım kamera ozellıklerıne gıremıyorum ılla cıkıp ayarlara gıtmek lazım

arkadasımın evıne geldım wifi acıcam sıfreyı yazmak ıcın ayarlara gıdıorm bole bı ton ornek neresı kolay anlamıs degılım =)

ınsanlar fanboyluk yapacak dıye nerelerden neler dıcenı sasırdı bence =)

apple yarın bazı seylerı duzeltsın ınanılmaz bı telefon yapsın durumum musade ederse onu alırım huaweı yapsın onu alırım hangısı ısıme gelırse onu alırım

yanı dıcem o bence su an androıd daha mantıklı denıldıgı gıbı ıos dan eksıgı yok fazlası bence

ha bıde akıcılık stabılıte meselelerı var ram kontrolu falan onlarada hastayım =)) hıcbı sekılde bı gecıkme yok menuler arası appler arası gecerken

ozellıkle baktım tek farkettıgım noktayı solıyım sana net sekılde galerıde resımlerı hayvan gıbı hızlı gecersen note9 da bazı resımlerı yarım gorebılıosn ıphone 8 de olmuyordu ınanılmaz buyuk bır başarı =)))

hocam ıcın rahat olsun ben cok memnun kaldım dedıgım gıbı kendı kullanım kosullarımda ama ..

ınternet surf ,dızı fılm ızleme , kamera kullanımı bunları yaparken de sıfır takılmayla guzel pıl suresıyle devam edıosn hayatına =)

Yorumun için çok teşekkür ederim ben de seninle aynı fikirdeyim. Apple çok güzel tamam ama satış politikasını artık sevmiyorum. 2018 de kutudan hızlı şarj çıkmıyor ve kullanmak istiyorsan para ver al demek çok saçma ve itici. Bu yüzden iphone dan soğudum ve yeni bir arayışa girdim. Bu yüzden de şüphelerim oldu sizlere sormak istedim. Çok yardımcı oldun teşekkür ederim

ne demek ben teşekkur ederım
    hocam yazdıklarınıza kesinlikle katılıyorum uzun zaman sonra bende bugün itibariyle iphone x den not 9 512gb mavi rengi alarak androide geçmiş bulunuyorum sabah geçtim akşama kadar neredeyse kurcaladım hemen hemen çoğu şeyi çözdüm hiç bir takılma yaşamadım bu arada özellikle ekranına bayıldım kesinlikle geçilir
  • hayırlı olsun hocam gule gule kullanın
    teşekkr ederim hepimiz güle güle kazasız belasız kullanalım ara sıra değişiklik iyidir hocam :) en son not 5 kısa bir süre kullanmıştım not 9 gerçekten çok güçlü ve işlevsel bir cihaz kullanabilene biz daha yeniyiz :)
  • Tamam iOS severiz sayarız da abartmayın hocam geçin tabii ki. Benim elimde iPhone 6 var benim de imkanım olsa ben de Note 9'a geçerim.
  • Deve ille essegi karsilastiriyon kardeşim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.