Şimdi Ara

iPhone 6S'de 2 GB RAM var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ram 2GB kesin ne demek anlamiyorum apple bugune kadar hicbir tanitimda cihazlarin ramini aciklamadi. On siparisten once cihazın teknik bilgisi asla tam anlamiyla belli olmaz...
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Galiba o konuda da bir açıklama yok ama ben air 2 deki A8x işlemci gibi 3 çekirdekli olduğunu düşünüyorum. iPhone 6 ya göre yüzde 70 daha güçlü olması bence artan frekans hızıyla değil çekirdek sayısıyla oldu. Isınma problemlerini getirdiği için frekansın fazla arttırıldığını düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gb ram olursa devrim olur iPhone 4s kadar ses getirebilir . suan iPhone 6 kullanmaktayim ve ara model aldım gibi hissetmeye başladım :)

• 120 sekmeyle ilgili paylaşımım var mı ?

• i6S RAM 1GB

i4 512MB
    i4S 512MB

i5 1GB
    i5S 1GB

i6 1GB
    i6S 1GB

i7 2GB Bu böyle gider...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 10 Eylül 2015; 22:52:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

belliydi zaten.işlemci gücüne katkısı pek olmazda uygulamalar arka planda daha fazla kalabilir.ayrıca safaride artık çok daha fazla sekme kaldırabilir.bence olması gereken bir hamleydi.

120 sekmeyi napıcan?
    Edit:Şimdi aklıma geldi zornocular için

120 sekmeyi nerden çıkardın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

i6S RAM 1GB

i4 512MB
    i4S 512MB

i5 1GB
    i5S 1GB

i6 1GB
    i6S 1GB

i7 2GB Bu böyle gider...

Bende 7 ye saklarlar diye umuyordum ama şuan 2 gb oldukları açıklansa şaşırmayacak seviyedeyim,oysa ki tanıtım öncesi 12 mp kamera gelir,ram 7 ye saklanr diye düşünüyordum 4k video muhabbetinden sonra 2 gb olabilir diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

i6S RAM 1GB

i4 512MB
    i4S 512MB

i5 1GB
    i5S 1GB

i6 1GB
    i6S 1GB

i7 2GB Bu böyle gider...

Hala anlamıyorlar. RAM 2 GB kardeşim 2 GB.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shift Delete Net 'in kaynağı zaten halihazırda melek yatırımcı olarak çalışan Naksan Holding'in Patronu Bahaeddin Nakipoğlu. Muhtemelen onun elinde telefon vardır. Hemen hemen her Apple ürününe önceden ulaşabiliyor kendisi çünkü direk vadide iş yapıyor. Geekbench puanları ve Ram ortada yani.

Öyle bir sallama durumu yok.

Bu arada Apple PR'ı yine Timur Sırt'ı, Hakkı Alkan'ı ve deniz ergurel'i seçmiş. Erdi Özüağ ve Mesut Çevik gerçekten hem yaptiklari hem de yazdıklarıyla Türkiye'nin Gizmodo'su oldu. Zaten şimdi de bu durumu sindiremedikleri belli.

• 2gb ram olduğunu söyleyen güvenilir kaynaklar var... ayrıca olsa ne olmasa ne, herhalde apple içine ne kadar ram koyması gerektiğini bizden daha iyi biliyordur..

http://m.gsmarena.com/apple_iphone_6s-7242.php

http://www.iphoneincanada.ca/news/iphone-6s-2gb-ram/

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.