Şimdi Ara

iPhone 6S'de 2 GB RAM var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler forumda acayip derecede bilgi kirliliği var. Önüne gelen farklı birşey yazmış. Kimsenin kafası karışmasın iPhone 6S ve 6S Plus'ta 2GB RAM var.

http://shiftdelete.net/iphone-6s-ram-miktari-belli-oldu-63868

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• belliydi zaten.işlemci gücüne katkısı pek olmazda uygulamalar arka planda daha fazla kalabilir.ayrıca safaride artık çok daha fazla sekme kaldırabilir.bence olması gereken bir hamleydi.

• Cihaz çöp diyenleri görelim nerdesiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bilmeyenler var. SDN'ye güvenmiyorlarmış. Kardeşim madem güvenmiyorsun yabancı sitelerden araştır. Adam hem araştırmıyor hemde burda boş boş konuşuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah gelsin alacağım :) Ondan sonra en az 3 sene kafa rahat eder diye düşünüyorum :) bence iphone 4 gibi devrimsel bir telefon olacak 2gb ram sayesinde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

İnşallah gelsin alacağım :) Ondan sonra en az 3 sene kafa rahat eder diye düşünüyorum :) bence iphone 4 gibi devrimsel bir telefon olacak 2gb ram sayesinde..

iPhone 4 en buyuk fiyaskoydu. 3gs e yakin donanima retina koyuldu.
    4s belki efsane olan modeldir. Yillardir insanlar kullaniyor

• Lion kullanıcısına yanıt
    hocam ben ip4s kullandım çok süper telefon fakat 4te efsaneydi.retina ekran ve inanılmaz tasarımı vardı.ama çekmeme problemi tabiki kabul edilemez bir hataydı.

• bu konu telefon çıkmadan netleşemeyecek sanırım
  • o site snd note 5de 4100 mah pil var diyordu
  • daha ne kadar netleşsin hocam adamlar baya baya yazıyor kocaman site. bende 2 olacağını düşünüyorum, 2 olmazsa eğer ikinci el temiz ip5 alıp ip7yi bekleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: admix

o site snd note 5de 4100 mah pil var diyordu

10 yaşındaki berke konuştu. Hadi sen git mynetin teknoloji haberlerini oku abisi senin burda işin yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: botaj

quote:

Orijinalden alıntı: admix

o site snd note 5de 4100 mah pil var diyordu

10 yaşındaki berke konuştu. Hadi sen git mynetin teknoloji haberlerini oku abisi senin burda işin yok.

yorumundan kimin velet olduğu anlaşıyor

• o haber orda yazarken sdn editörleri gece tartışıyordu birmidir ikimidir diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cntrl -- 10 Eylül 2015; 15:39:01 >
  • Güvenmediğiniz sitenin sahibi Hakkı Alkan dün akşam apple konferansındaydı. İsterseniz yeniden düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: cntrl

o haber orda yazarken sdn editörleri gece tartışıyordu birmidir ikimidir diye

Haber sabaha karşı girildi.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Neden gittikleri bariz belli olan bir site , reklam yaptırması kolay . Apple ondan götürdü o teknolojiden anlamayanları . Ayrıca hiç bir zaman apple etkinliğinde bu konudan bahsedilmez hatta etrafta mühendis bile olmaz açıklama yapıcak . Nerden biliyorum derseniz the verge anlatmıştı geçen sene nasıl bir ortam olduğunu . SDN'yi sadece çoluk çocuk ciddiye alıp takip eder .

• Işlemci kac Çekirdek ?

• Reddit'te bir Apple Destek çalışanı açıklamış 2GB RAM diye. iPad Pro da 4GB RAM.

• Ram 2 gb kesin.

6s efsane cihaz olacak. Birde telefonu 0.2mm kalınlaştırdılar keşke bataryayıda büyütseydiler 3300 mah filan yapsalardı. Yanlış değilsem 2900 civarlarında batarya.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

belliydi zaten.işlemci gücüne katkısı pek olmazda uygulamalar arka planda daha fazla kalabilir.ayrıca safaride artık çok daha fazla sekme kaldırabilir.bence olması gereken bir hamleydi.

120 sekmeyi napıcan?
    Edit:Şimdi aklıma geldi zornocular için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1233B8C6E -- 10 Eylül 2015; 17:27:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.