Şimdi Ara

iPhone 6C'nin çıkış tarihi netleşiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Eğer 4.7'' ve kasalardaki vida yerleri aynı olursa 6c alıp 6 kasası takıp mutluluklar dileriz

apple umarım düşünür bunu, çin sitelerinde ucuza arka kapak alır satar telefoncular
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Hep daha büyük aç gözlülüğü Apple'ı bile korkuttuğu için büyük ekranlar çıkarmaya başladı. Yoksa bunun ideali 3.5 inçtir. en fazla 4.5 olmalıdır. Kullanıcı deneyimi çok düşüyor büyük ekranlarda. İnsanlar görüyorum artık dizlerine koyarak kullanıyorlar telefonlarını. İnsanların azdıırlmış ve doymayan iştahları herşeyi böyle alt üst ediyor.

En fazla 4.5 inc dedigin telefon benim avucumda oyuncaktan farksiz. 1.84 boyum var elimde nispeten buyuktur. 5s gibi bi telefonj aldigimda avcumda kayboluyor. Suanda 5 inc bi telefon kullaniyorum. Iphone 6 nin 4.7 inc olmasi elime aldigimda butun albenisini yitirmesine neden olurken iphone 6 plus aldigimda iste bu diyebiliyorum.

Tek elle 6 plus ve note 4 u kullanabiliyorum bu arada. Tutus tarzi herkesin farklidir tabi. Olay tek el kullanmaksa zamanında iphone 5 im vardi ve hicte tek el kullanmiyordum.

Tek el kullanma olayi tamamen kendini kandirma. Hanginiz mesaj yazarken tek elini kullaniyor? Tek el kullanma dediginiz olay internettr surften baska birsey degil ve nette dolaşırkende 5.5 inc telefonun ekranin bi cok köşesine tek elle dokunabiliyorum dolayisiyla tek el kullanabiliyorum.

Siz 3.5 inc telefon alip mesaj yazarken tek elle yazıyorsaniz ve bundan buyuk haz duyuyor iseniz saygi duyuyorum ancak 5.5 inclik bi telefon bana cokts buyuk gelmiyor acikcasi oldukca albenili benim gozumde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Eğer 4.7'' ve kasalardaki vida yerleri aynı olursa 6c alıp 6 kasası takıp mutluluklar dileriz

Fiyat ve donanım olarak 6 ile aynı olur zaten çıkarsa. Metal kasa istiyorsan bunu niye alacaksın ki??

• hadi fakirler iyisiniz ucuz aypon geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

quote:

Fiyat ve donanım olarak 6 ile aynı olur zaten çıkarsa. Metal kasa istiyorsan bunu niye alacaksın ki??

Mesajı dalgasına yazdım ve aynı donanımla çıkacaksa plastiğin metal ile aynı fiyatta olması mantıklımı sence ille daha ucuz olucak
  • Daha ucuz olur ama o ucuzluk 1 yıl eskidiğinden dolayı olur elde kalan donanımı değerlendirmek için. A8 çok cihazda kullanıyor. A9 ile çıkacağını sanmıyorum. Metsl yerine plastik kullanılması fiyatı ucuzlatmasına ucuzlatır da zaten aradaki farkta fazla olmaz 6 ile. Bknz. 5 ile 5c

Ki zaten 6c diye bir modelin varlığı kesin değil sadece söylenti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 16 Kasım 2015; 22:19:18 >
  • a8 islemcili 1gb ramli cihaz yapip yine 2000 tlye satarlar

• Beyaz 5C m var gayet memnunum.
    Degistirecegim zaman yine C dusunebilirim cunku kasa olarak daha saglam ezilme ve cizilme yonunden.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Beyaz 5C m var gayet memnunum.
    Degistirecegim zaman yine C dusunebilirim cunku kasa olarak daha saglam ezilme ve cizilme yonunden.

Ama daha kalın hocam 5'e göre 5c, ve daha sağlam olduğu konusunda katılmıyorum
  • Apple uyanık firma 5S'in fiyatını düşürmek yerine neredeyse aynı donanımla model yenileyerek güncel fiyattan satacak.

• "Bende Şahin var ama doğan görünümlü" demenin bir başka yolu geliyor desenize.

• 5c'deki hataları tekrarlamazlarsa 6c tutar.4" çoğu kişi için aranan bir özellik.iphone6'dan tek farkı ekranı(4") ve pili (1600mah) diye bekliyorum.
  • Apple açıklama yaptı. 6C 4 inç olacak ve 2016 nın ilk çeyreğinde sunulacak.

Kaynak:http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2015/11/16/4inc-apple-iphone-6c-icin-tarih-verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avtheree -- 16 Kasım 2015; 23:33:53 >
  • Fiyatı düşük falan olmaz, 2500 liradan girer.

• iPhone 5'im vardı bozulduğu için iPhone 6 aldım. herkesin kendi naçizane fikri ama bence bi telefon'un ideal boyutu 4 inç arkadaş. boyut olarak iphone 5 keyfini 6 dan alamıyorum.

• Ekran 4" i gecmemeli bir telefonda, hele bir de ipod touch kasasinda gelirse o dakika ip6 ya elveda..

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefon kavramı sömürülmüş durumda. İnsanların istekleri yönlendiriyor. Sonuçta satılacak şey üretilir. apple 3.5'ta inat etseydi batardı. Ama işin doğrusu, insanların çoğunlukla neyi tercih ettiğinden çok başka. Sonuçta bu mobil bir cihaz. Taşıması kolay olacak. Cebe girecek şarjı çok gidecek aynı zamanda hızlı olacak bütün mobil işlerini göreceksin. Sadece internete girmek değil olay yada mesaj yazmak. sen ihtiyaçtan eline gelmiyor diye büyük istiyorsun ama diz üstünde kullanan niye alıyor? Daha büyük olsun aç gözlülüğünden. Halbuki bir tablet alsa parası da cebinde kalacak kafayı da sıyırmamış olacak büyük ekran cihazla. İphone alıyorlar 5.5 inç ama ne yapıyollar merak ediyorum. Yine twittera giriyor whatsappa giriyor. Büyük ekranı gerektiren bir iş yapmıyollar. Akıllı telefon nedir artık kimse bilmiyor. amaç akıllı telefon almaksa senin elime gelmiyor demen bile geçersiz bana göre. Sonuç itibariyle bu bir telefon ve navigasyon görevi gören mobil bir yardımcı olmalı. Telefon dediğin öğleden sonra şarjı biten bir şey olmamalıdır. Ben günde 3 kez şarj ederim diyebilir bir insan. Ben 5.5 inç istiyorum metroda sevdiğim diziyi izlemek istiyorum da diyebilir. Hatta muz yiyeyim çilek tatsın da diyebilir bir insan ve bu strateji ile üretilmiş cihazlar bu insanlara satılır paralar kazanılır şirket hedefi başarıya ulaşır. Yani benim tartıştığım beş buçukluklar üretilmesin herkes bundan sonra üç buçuk alacak demek değil. Sadece işin doğrusunu tanımlamaya çalışıyorum. İşin doğrusu budur. Sen buna bilinçli tüketicilik ya da bilinçli kullanıcılık diyebilirsin. Sana kalmış.

• Bende G flex, Zenfone 2 Xperia z2, Lg g2 gibi kürekleri severek kullandım. Ama bir tuhaflık her zaman hissettim. Büyük olsun abi tam ekranda internet sayflarındaki yazılar bile okunsun dedim ama bu işin sonu nereye gidiyor diye baktığımda kafam karıştı. Z3 compact'ın verdiği keyfi hiçbir cihaz vermedi. Tabi İphone 4s başkaydı. Samsung trolledi bence bu büyük ekran işini şimdi de çıkılamıyor. ama ilerde insanlar daha bilinçlenecek ve iş tablet ve akıllı telefon olarak kesin biçimde birbirinden ayrılacak. Geniş ekran isteyen tablet mobilite isteyen de akıllı telefon alacak.
  • Bunu alacagima ipodtouch alirim. Cunku islemciden kisacak, ramden kisacak. Yani 6 serisi halen en gozde serisi olacak, bu uvey evlat olacak.

5cyi gorduk, kimse o fiyatlari verdikten sonra plastik kullanmak istemedi ve 5s aldilar biraz fark verip.

Aynisi 6cde de olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

A9 olursa ve çözünürlük de 1136*640 olursa bu cihaz performans kralı olur. FPS rekoru kırar o çözünürlükle.

Aynen öyle yıkar ortalığı ama %99 A8 koyar 6C ye de.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.