Şimdi Ara

iPhone 6'yı 6S yapın 'Bütün detaylar bu videoda' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
3.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Korsana karşıyız diyip jailbreak destekçisi haberleri onaylamak süper bir zihniyet yahu. jailbreak kullanarak apple ın ve appstore a uygulama sunan yazılımcıların tüm haklarını hiçe sayıyoruz ama jailbreak özgürlük ne de olsa değil mi? Cnet dahi yapıyor bu haberleri demezsiniz umarım. Mesut beyi seviyoruz değerlendirmelerinde soğuk ve veriler üzerinden yorumlar yerine içten ve halka inen yorumlar yaptığı için fakat bu "aynısı eminönünde yarı fiyatına" zihniyeti ile yaklaşımlar kaliteyi dibe vurduruyor. sonra eleştiri alınca üzülüyorsunuz.
    Habere gelince "aha bak uzun süre bastırıyon aynı 3d touch ağa" sığlığında haberi bu sitede görmek üzüyor diyelim. seksi fotoları için tıklayınız sitelerinin kalitesi bunlar.
    Normalde şöyle bir yazıya zaman ayırıp cevap dahi atılmamalı fakat daha evlerde bilgisayar yokken celeron 300a nasıl oc çekilir termal macun nasıl sürülür öğrendiğin sitede bu cahil cühela saçmalıkları görünce dayanamıyor insan.
    Bunun bir tık üstü "telefonu masaya koyunca güzel duruyor" şeklinde inceleme yapan siteler bilmem anlatabildim mi isim vermeden.

• teknoloji sitesinde apple'a sırt dönmek mümkün birşey değil
  • Konu mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

Korsana karşıyız diyip jailbreak destekçisi haberleri onaylamak süper bir zihniyet yahu. jailbreak kullanarak apple ın ve appstore a uygulama sunan yazılımcıların tüm haklarını hiçe sayıyoruz ama jailbreak özgürlük ne de olsa değil mi? Cnet dahi yapıyor bu haberleri demezsiniz umarım. Mesut beyi seviyoruz değerlendirmelerinde soğuk ve veriler üzerinden yorumlar yerine içten ve halka inen yorumlar yaptığı için fakat bu "aynısı eminönünde yarı fiyatına" zihniyeti ile yaklaşımlar kaliteyi dibe vurduruyor. sonra eleştiri alınca üzülüyorsunuz.
    Habere gelince "aha bak uzun süre bastırıyon aynı 3d touch ağa" sığlığında haberi bu sitede görmek üzüyor diyelim. seksi fotoları için tıklayınız sitelerinin kalitesi bunlar.
    Normalde şöyle bir yazıya zaman ayırıp cevap dahi atılmamalı fakat daha evlerde bilgisayar yokken celeron 300a nasıl oc çekilir termal macun nasıl sürülür öğrendiğin sitede bu cahil cühela saçmalıkları görünce dayanamıyor insan.
    Bunun bir tık üstü "telefonu masaya koyunca güzel duruyor" şeklinde inceleme yapan siteler bilmem anlatabildim mi isim vermeden.

Merhabalar

Valla önce hangisine cevap vereyim diye çok dusundum acıkcası. Hanı Emınonu esnafına benzetılmem (ne var o adamcagızlarda ıyı ınsanlardır ama )yada Jaılbreak'ın yasal olmasına ragmen korsanla bagdastırılmasınamı bılemedım. Cnet gıbı bır cok yerde yayınlandıgına daır cevabı zaten sız vermıssınız. "Aha bak uzun sure bastırıyon buna" dedıgınızdede korktum valla gerı dondum baktım vıdeoya, acaba sesler fılan mı karıstı dıye ?

Seksı fotolar ıse bence super fıkır. Hatta uzerlerıne macun surup verırsek basta sız olmak uzere cok ızlenır.

Saygılarımla

• iphone sevenler ozelliklere bakarak almıyorki telefonu. (Çok büyük çoğunluğu) Onlar için önemli olan son versiyon elma logosu. İçeriğinin önemi olsa zaten iphone almazlardı..

• Agalar niye tartışıyosunuz ? İsteyen bütçesi olan alıyor. Alamayanlar elindekiyle devam ediyor. Beğenmeyen bütçesi yetmeyen almaz. He ben iphone'cuyum ilk çıktığında direk bende olucak diyen adam bütçesi varsa alır. Bu noktada kimseye söz düşmez. Herkesin kendi cebi kendi telefonu

• pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum
  • Ağzına sağlık Berkan.Yine çok faydalı bir konuya değinmişsin.Jailbreak candır ve android'teki xposed modüllerinden 1000 kat daha işlevseldir.

• Yok 8 mp'den 12'ye çıkmışmış. Bu sene 2 gb ram dışında ve işlemci dışında yeni bir şey yok. Ha kullanıcı neyi farkeder derseniz daha hızlı yüklenen web sayfaları oldu ve artık 4 sekmeden sonra kapanmıyor. Kamera yine rakiplerinin yanında leş.
    s'in 1 gb fazla ramle gelmesi şuna yol açar, 6 ve gerisinin ömrü seneye doldu demektir. Artık uygulama yapımcısı daha fazla bellekte yer kaplayan uygulamar yapacaktır.

• apple dünyanın en büyük kapitalizmini yapıyor her çıkardığı telefon ile çok az bi özellikle insanları kandırıyor ip5 var elimde ip6 la yazılımsal fark bulamadık tabi ekranı biraz büyük şarjı biraz daha fazla gidiyor ama hemen hemen aynı uygulamaları çalışdırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

Korsana karşıyız diyip jailbreak destekçisi haberleri onaylamak süper bir zihniyet yahu. jailbreak kullanarak apple ın ve appstore a uygulama sunan yazılımcıların tüm haklarını hiçe sayıyoruz ama jailbreak özgürlük ne de olsa değil mi? Cnet dahi yapıyor bu haberleri demezsiniz umarım. Mesut beyi seviyoruz değerlendirmelerinde soğuk ve veriler üzerinden yorumlar yerine içten ve halka inen yorumlar yaptığı için fakat bu "aynısı eminönünde yarı fiyatına" zihniyeti ile yaklaşımlar kaliteyi dibe vurduruyor. sonra eleştiri alınca üzülüyorsunuz.

yanlış bildiğiniz bir şey var o da jb=korsan, ilave olarak uzun zamandır korsan için jb şart değil. Özetle jb bir korsan aracı olmaktan ziyade
    @berkans editörümüzün de anlattığı üzere ios'a katma değer ilave eden bir araç. ama tabi bazı kötü amaçlı kullanıcılarda yok değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 5 Aralık 2015; 4:39:39 >

• hocam bunlara laf anlatılmaz. bunlar geçen sene iphone 1 gb ramle android tokatlıyo ne gereği var ramin diyen tayfadan. şimdi de başımıza teknik özellikçi kesildiler.
  • Güzel video olmuş ama;

dslr kalitesinde fotoğraflar çeken ve sanki warner bros setinden fırlamışcasına kaliteli 4 k videolar çeken 12 mp kamerası,
    telefonda 60 fps de gta 5 oynatabilecek grafik birimi,
    nasayı marsa yollayacak hesaplamaları yürütebilecek seviyedeki işlemcisi,
    çok kasarak çalışmasını düzeltmek için ve 40 inç ekranında çoklu pencere açmak için konulmuş 2 gegolayt remi,
    6s ye geçen insanların ne kadar zengin kültürlü ve yetenekli olacağını resmedebilen muhteşem 5 mp ön kamerası,
    evdeki tadilatların bile üstesinden gelebilecek seviyedeki sağlamlığı

gibi bazı "devrimsel" özelliklerini kazandırmayı unutmanız kötü olmuş.

• 9.1 e jb geldi mi. Ne vardı yükselttim kafana sıçıyım arif kafaya sıçıyım.

• Berkan Bey,

Bir "teknoloji editörü" olarak imla kurallarına özen göstermenizi tavsiye ederim. En az içerik kadar sunum da önemli. Bunun da ötesinde kendi dilimizi doğru yazabiliyor ve konuşabiliyor olmak daha önemli.

Sevgiler.

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Hocam şu özellikler için 6 yı satıp 6S alamazdım. JB ile nispeten yaptım yazılımsal kısımları ok donanımsal tarafı kaldı sadece. Onuda iPhone 7 alarak çözerim.
  • Iphone 6 kullanıyorum cydia app storeye yazıyorum çıkmıyor yardımcı olur musunuz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.