Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
12
Favori
46.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece yarısı açtılar ama 5 tane falan koydular heralde sayfayı 2. Yenileyisimde gitti hepsi
    16 ve 128 silver vardı iphone 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayram sonrası stok gelecek diyenler. Neredeler? Hiç bir yerde 6 plus 64 gb yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar selam, normalde 64gb arıyordum. Dün Şirinyer de biraz bakınayım dedim. Aşağıdaki dükkana girdim, yarım saat sonra 16gb lik gelecek dediler. Bekledim ve aldım. Fiyatı 2650 tl yani tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden aldım. Diğer bir iki Avea' ya uğradım 2800 tl çekenler oldu :) Bir arayıp stok sorabilirsiniz. Selamlar...

Şirinyer/Buca
    Mobil Tek - Avea
    0232 448 00 22

• Ankara'daki arkadaşlara süper bir haberim var, Ankara Optimum Media Markt'da inanılmaz bir stok var. Şu anda 16 Space Gray Plus alıp çıkıyorum. Hangi modeli ararsanız var.

16GB Space Gray 4 adetPlus gold 3 adet ve 128 1 adet space gray bunların hepsi plus.

iPhone 6'da ise istediğiniz hepsi var 64 gb gold ve space gray hariç. Stok sayısına ise bakmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 19 Ekim 2014; 12:45:08 >
  • arkadaşlar apple storenın müşteri hizmetleri telefon numarası nedir ben bankamatıkden para yatırdım ama kodu yazamadım arayıp söylemem lazım
  • Kasımın ilk haftasına kadar stok hep parça parça olacak arkadaşlar apr ve apple store da bulduğunuzda alın..

• Ne zaman alabilecegiz acaba hala hic bir yerde iphone 6plus 64gb s.gray bulamiyorum.Artik silver'a bile razi olmaya basladim.Napsak beklesek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

Bayram sonrası stok gelecek diyenler. Neredeler? Hiç bir yerde 6 plus 64 gb yok.

Hocam 2 gün önce 64 plus gümüş randevu ile apple dan aldim şansa randevu alabildim 3 d içinde bitti ya parça parça geliyor yada hepdini 1 günde satip 2-3 hafta yok çekmektense azar azar hergğn satiyolar bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone taahhutlu iphone 6 plus 64 gb gri cihaz yok mu ankarada..? Nereye sorduysam 16 gb var..
  • Ben de bulamıyorum 65 GB 16 alıcam sanırım. Yeterli mi diye düşünüyorum bi yandan.
  • multiTYRT kullanıcısına yanıt
    Hocam media markt musteri hizmetlerini aradim yok dediler ona gore gidecektim yol uzak. Ama sadece 64u sormustum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BFE0905A1 -- 19 Ekim 2014; 14:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andresalih

Hocam media markt musteri hizmetlerini aradim yok dediler ona gore gidecektim yol uzak. Ama sadece 64u sormustum

Hocam ben gittim bir çekmece iPhone 6 ve 6 Plus vardı. Stoklar dediğim gibi bol. Bende müşteri hizmetlerini aradım Optimum'da sadece 1 tane 16 silver iPhone 6 var dediler, gittim baktım çeşitlerin dediklerim hariç hepsi var. Gönül rahatlığıyla git ama gidene kadar kalmassa benden bilmeyin
  • Mediamarktta fiyatlar fahiş , kasko ve kurulum yaptırmak zorunlu 16 gb iphone 6 2500 küsüre geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan4554

Ne zaman alabilecegiz acaba hala hic bir yerde iphone 6plus 64gb s.gray bulamiyorum.Artik silver'a bile razi olmaya basladim.Napsak beklesek mi?

Bu kadar beklemişsiniz kasıma kadar bekleyin o zaman stok sıkıntısı olmayacaktır 10-15 gün daha sabredin derim..

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Orijinalden alıntı: kaan4554

Ne zaman alabilecegiz acaba hala hic bir yerde iphone 6plus 64gb s.gray bulamiyorum.Artik silver'a bile razi olmaya basladim.Napsak beklesek mi?

Bu kadar beklemişsiniz kasıma kadar bekleyin o zaman stok sıkıntısı olmayacaktır 10-15 gün daha sabredin derim..

Düzce merkezdeki tum avea turkcell vodafone bayilerine sordum hepsinde 6 16 gb128gb var 6+ sadece 16gb var 64luk gelse renk farketmeksizin alacağım artık ben

• senin mesajin ustune gittim baktim 6 plus 16 gbtan başka yok optimumda....
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

senin mesajin ustune gittim baktim 6 plus 16 gbtan başka yok optimumda....

Satış danışmanı peynir ekmek gibi satıldığını söyledi kalmamış olabilir. Çok üzgünüm.

• Zorlu Apple Store'da ilk 14 gün iade veya değişim hakkım olduğunu söylemişti satış yetkilisi. Elimdeki space gray rengini silver ile değiştirsem mi diye çok kararsız kaldım, gidip değiştirmeye kalksam kabul ederler mi böyle keyfi bir sebepten dolayı?
  • diroix kullanıcısına yanıt
    Kabul ederler dostum bu senin hakkın. 14 gün içinde istediğin sebeple değiştirebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diroix kullanıcısına yanıt
    Bende yarın space Grey'i iade edip silver alacağım ruhumu kararttı bu renk

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.