Şimdi Ara

► iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullanıcılar Kulübü | YENİ ANA KONU ◄ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
12
Favori
13.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yarın erken git bence kalır.. 30 tane vardı hocam 3 5 tane değil yani gözümle gördüm
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    inşallah kalır ya yok boyle bişey gormedim telefon kalmaması nedir 1-2 magazada degil hiç biryerde yok :D
  • ekran fotosu nasıl alıyoruz iphonda bulamadım?
  • banned02 B kullanıcısına yanıt
    şans işte benimkide tamamen tesadüf
    tam olarak nerde Kentpark ?
    eskişehir yolu üzerinde.. cepa avm nin yanı..
    yarın bi bakım :D sen kac gb aldın ? bide yamulma varmı ? :D
    16lık var ellerinde başka yok.. plus ve 6 var. dikkat edersen öyle bir problem olmaz hocam
    16 yeter heralde :D bide bu parayı verince bide kılıf alcam ben sende varmı ? telefon nasıl ucuyomu ? :D
  • Ekleyin hocam iPhone 6 Plus 64GB Space Grey
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

2 katına satarsın
    Müneccim miyiz biz?

SİZCE dedim ..tahmini bi rakamdan bahsediyoruz kesinlikten değil.. İkinci el piyasasini iyi anlayan vardır diye mesaj attim anlamayipta bos mesaj atan tipleri unutmusum

Hem suçlu hemde süperman
    Armut piş ağzıma düş diyeceğine aç online satış sitlerini geçen yılki modele bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

2 katına satarsın
    Müneccim miyiz biz?

SİZCE dedim ..tahmini bi rakamdan bahsediyoruz kesinlikten değil.. İkinci el piyasasini iyi anlayan vardır diye mesaj attim anlamayipta bos mesaj atan tipleri unutmusum

Hem suçlu hemde süperman
    Armut piş ağzıma düş diyeceğine aç online satış sitlerini geçen yılki modele bak.

Gecen yil ki modellerde ekran boyutu tekti .Nasi bir tutuyosun anlamiyorum

• http://www.n11.com/spigen-iphone-6-plus-case-neo-hybrid-metal-kilif-P32706328

Arkadaşlar yukarıdaki kılıftan kullanan var mı. Çerçevesi aluminyum sağlam mı gerçekten. Tuş basma hissiyatları nasıl. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa ona göre sipariş geçicem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2 katına satarsın
    Müneccim miyiz biz?

Hem suçlu hemde süperman

Gecen yil ki modellerde ekran boyutu tekti .Nasi bir tutuyosun anlamiyorum

Hala

• quote:

Orijinalden alıntı: Balleyci

http://www.n11.com/spigen-iphone-6-plus-case-neo-hybrid-metal-kilif-P32706328

Arkadaşlar yukarıdaki kılıftan kullanan var mı. Çerçevesi aluminyum sağlam mı gerçekten. Tuş basma hissiyatları nasıl. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa ona göre sipariş geçicem.

Ben kullanıyorum.
    Çerçeve gerçek alüminyım ve ince işçiliğe sahip.
    Tuşlar sıkı ve sağlam, hissiyatı güzel ama çok hafif serleştiriyor.
    Koruyuculuğu çok iyi
    Malzeme kalitesi çok iyi
    Takınca esneme, gıcırdama yada gevşeklik hissi yok
    Elden kaymıyor
    Renk ve görünümü çok iyi
    Fazla sıkıntı yaratmayacak 3 negatif yönü var.
    1- ses anahtarına erişim biraz zor ama tırnağınız normalse alışıyorsunuz tırnağınızı kestiğinizde biraz zorlanıyorsunuz
    2- kulaklık girişinin etrafı mesela shure kulaklık fişleri için dar. Benim shure kulaklığımın fişi girmedi.
    3- Canınızın istediği gibi söküp takamazsınız. Önce siyah elastik kısımı takıyorsunuz sonra alüminyum çerçeveyi kasnak gibi geçiriyorsunuz. Dock falan kullanıyorsanız size uymaz. Sık kılıf değiştiriyor yada arada çıkarıyorsanız size uymaz.
    Edit:
    Ölçüler: Eni 83 mm Boyu 164mm Kalınlık 10mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 23 Ekim 2014; 0:25:29 >

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Şu kılıfı mı alsam yoksa sizin Kullandığınız kılıfı mı karar vermedim.

http://www.n11.com/spigen-sgp-iphone-6-kilif-47-tough-armor-series-P31034380

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    genel kullanımda %10un altına düşürmeden şarj edin.. %100 olduktan sonra yarım saat daha tutun şarjda yeterli.. elbette arada istisnalar olabilir. birde ayda bir komple bitirip kapalı şarj edin pile faydası olur bitik hücreler canlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balleyci

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Şu kılıfı mı alsam yoksa sizin Kullandığınız kılıfı mı karar vermedim.

http://www.n11.com/spigen-sgp-iphone-6-kilif-47-tough-armor-series-P31034380

Sizin gösterdiğinzi kılıf ile ilgili bir kaç inceleme okudum. Genelde çoğu insan memnun ama keskin hatlardan, fazla kalın olmasından ve kaba gözükmesinden şikayetçiler. Arkadaki metal görünümlü kısım metal değil, hafif esneyebilen bir materyal. Şahsen koruyuculuk konusunda iki üründe aynı ama benim kullandığım ürünün tarasımı ve hissiyatı telefonun kendi kasasına yakın.
    Ben aslında bumper çerçeve olanından alacaktım ama o modelde çerçeve alüminyum yerine pilastik. Bu ürünü ilk hepsiburada dan sipariş vermiştim. 2 defa farklı kılıf gönderdiler bir modelin çerçevesi esnek sert pilastikti düşmeye karşı cihazı korur fakat bükülmeye karşı çok etki edeceğini sanmıyorum.
    Bu nedenle gayet kaliteli ve cihazı fazla değiştirmeyen kılıfı aletime taktım iphonedo'nun kulağı çınlasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 23 Ekim 2014; 2:01:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

genel kullanımda %10un altına düşürmeden şarj edin.. %100 olduktan sonra yarım saat daha tutun şarjda yeterli.. elbette arada istisnalar olabilir. birde ayda bir komple bitirip kapalı şarj edin pile faydası olur bitik hücreler canlanır

telefonunu seven bu arkadaşın sözüne uymasın. %10 un altına düşürmeden şarj edin orası doğru ama kesinlikle telefonun şarjı bitipte kapanmasına izin vermeyin dibe kadar indirilen şarj telefonun piline zarar verir. ayda bir yılda bir ömürde bir vs vs şarjı bile bile komple bitirip şarj etmeyin, bu uygulama geçen yüzyılın pil teknolojisi için geçerliydi. son olarakta telefonu %100 e kadar şarj etmeden alın %90 yada %95 iyidir. max şarj ve min şarj kapasiteleri şuanki pil teknolojisine zarar verir unutmayın ayrıca telefonunuzun ısınmasına izin vermeyin pilin bir diğer düşmanıda odur. bu söylediklerim sadece iphone icin değil güncel bütün telefonlar içindir.

telefonumu ne zaman şarj etmeliyim?
    fırsat bulduğunuzda takın. %50 deyken %60 tayken sarj ettiginizde piliniz daha uzun ömürlü olur. bilinenin aksine pili %10 lara inidirip şarj etmek ömrünü kısaltır.

referans veriyorum ama google da aratırsanız buna benzer destekleyen bir sürü yazı bulursunuz

http://community.giffgaff.com/t5/Blog/5-Things-To-Know-About-Charging-Your-Smartphone-amp-Tablet/ba-p/8138314

• valla arkadaş
    aynı hatayı ben yaptım 6 plus 16gb aldım
    eşzamanlamayı yaptım ve kullanılabilir alan 1,9 gb kaldı sinir oldum sattım
    şimdi 64 gb 6 sipariş verdim bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.