Şimdi Ara

İphone 6 Touch ID

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonu ilk aldığımdan beri sıkıntı yaşıyorum işbank cep şubesini kullanırken kiliti açarken appstore bunlara giriş yaparken bazen hatta çoğu zaman yanlış diyo.

Telefonuma yeni parmak izi tanımladım hemen arkasından yine hatayı aldım 10 dakka sonra denedim açıldı. Birde touch id karanlıkta hiç algılamıyor sanırsam ışık kapalı denedim olmadı ışığı açtım girdi.

Benim için 4 aydır touch id kazı kazan gibi kafasına göre takılıyo. Bu konuda yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Bu bir sorunmudur nedir açıkcası sıktı bu touch id.

• Ayni parmağınızı 2 yada 3 defa ekleyin Işıkla alakalı bir durum yok benim 6+ da mükemmel Calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç böyle sorunlar yaşamadım. Bence telefonunuzu servise gönderin ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

Ayni parmağınızı 2 yada 3 defa ekleyin Işıkla alakalı bir durum yok benim 6+ da mükemmel Calisiyor

Dediğinizi uyguluycam teşekkürler.

• Bir kaç defa tanıtın aynı parmağı.Touch id efsane çalışan bir sistem.Işıkla alakasıda yok sıfır ışıkta bile sorunsuz.
  • Bende iPhone 6 kullanıyorum hiç bir şekildede tanımamazlık yapmıyor sorun yok
  • İ6 kullanıcısıyım sadece elim terli olduğunda algılamıyor onun dışında kusursuz

• Eliniz çok yağlı veya çok kuruysa olabilir veya dorğu okutmuyosunuzdur parmağınızın kenarlarını da okutuyomusunuz ?

• ışıkla hiçbir alakası yok,şuana kadar ıslak olmaması şartıyla mükemmel çalışıyor.
  • ben bu sorundan dolayi telefonu pekin apple store goturecegim sali gunu. touch id cogunlukla tanimiyor parmak izimi,ancak ipad air2 ne olursa olsun cat diye aciliyor hicbir bekleme olmadan

• Elimin terli veya hafif lekeli olduğu anlar haricinde gayet iyi çalısıyor benimki hocam arkadasların önerdiği şekilde birden fazla tanıtmak işe yarayabilir

• Ellerinize krem sürüyorsanız bundan dolayı olabilir yada Islak/terliyse olabilir. Bunun dışındaki okumama yazılımsal sorundan da olabilir. Klasik olacak ama restore deneyin düzelmezse de servis yolu gözüktü size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı sıkıntı var fakat şöyle bir durum da var: sevgilimin de parmak izi tanıtılmış durumda, o okuttuğunda anında Açılıyor, benim tek parmağım 3 kez tanıtılmış olmasına rağmen hala hata alıyorum. Belki nadir bir şekilde bizim parmaklarımızda farklı bir durum vardır bilemiyorum. Başka biri için denediniz mi? Ben bunu fark edince uğraşmaktan vazgeçtim

• Asitliği Düzenleyici kullanıcısına yanıt
    tıpa tıp aynı durumdayız iphone 6 tanıyana kadar kanser ediyor air 2 her durumda açıyor terli olsa dahi elim apple store götürdüm arkadaş kendi parmağını tanıttı takır takır çalıştı onun parmağında bende sorun var diycem ama air2 anında tanıyor anlamadım gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • touch id gerçekden apple'ın belkide en iyi yapdıgı işlerden birisi, ona kötü diyemez kimse, bende bir iki defa işcep de ve apple store da kullandım mükemmel çalışıyor, belki sizin cihazınızda yada parmağınızı doğru tanıtamadıgınız için sorun olabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.