Şimdi Ara

IPHONE 6 ŞARJ OLMUYOR LÜTFEN YARDIM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Iphone 6 telefonumu şarj etmek için otobüsün çakmaklığında tahminimce orijinal olmayan bir kabloyu kullandım ve daha sonra evde kendi şarj aletimi kullandığımda “bu aksesuar desteklenmiyor olabilir” hatası verdi. Telefonum şarj olmuyor fakat kabloyu takıp telefonu kapattığımda kapalıyken şarj oluyor. Bilgisayar telefonu görüyor. Tv telefonu görüyor ama şarj kesinlikle olmuyor sadece kapalıyken oluyor. Yardımcı olur musunuz ?
    (Bütün şarj kablolarını orijinal, yan sanayi hepsini denedim sonuç yok)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarj girişini temizlemek işe yarıyor, ince bir kürdanın ucuna pamuk sar ve ona kolonya damlat,hafif nemli olsun,onunla şarj girişini ufak dairelerle temizle.Sonra orjinal kabloyu birkaç kere şarj girişine sok ve çıkar,işe yarıyor.Dediğin gibi orjinal olmayan kablo kullandığın için,kısa süreli bir uyumsuzluk sorunu olur.

Sen orjinal kablonla şarj etmeye devam et,zamanla eskisi gibi normal şarj olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevapladığınız için Allah razı olsun fakat onu da denedim sonuç nafile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yan sanayi kablo veya araç şarjları şarj entegresini bozar. Bu aksesuar desteklenmiyor diyorsa kesinlikle entegre arızasıdır. teknisyenin müdahale etmesi gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.