Şimdi Ara

iPhone 6 Plus Swap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dün teknik servisten değişim kararı çıktı kaç güne hallolup bana teslim ediliyor prosedür nasıl işliyor bilmiyorum sanırım kutusuz telefon veriyorlarmış fakat ben kutu şarj aleti falan hepsini vermiştim bilen arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmurat3551 -- 13 Şubat 2016; 12:41:28 >

• Çarşamba verdim Ankara Kızılay Başarı teknik servise pazartesi yeni cihazı teslim aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.Bayezid kullanıcısına yanıt
    9 unda verdim 12 de karar çıktı 15 i bugün ses yok hala daha
  • evet kutusuz swap cihaz alacaksınız yani ve muhtemelen de verdiğin aksesuarları geri verecekler. swap cihaz olayına girmiyorum zaten biliyorsundur ne olduğunu. başarı 1 haftada falan yapıyor değişimi genpa hızlı serviste hemen yapıyor. stokta varsa 45 dk bekleyin deyip yeniyi veriyor.
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    ben genpa servisine verdim ama hızlı servis olayını bilmiyorum kargoyla yolladım trabzon servisine ben artvinde yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmurat3551

ben genpa servisine verdim ama hızlı servis olayını bilmiyorum kargoyla yolladım trabzon servisine ben artvinde yaşıyorum

hmm o halde dogru olan yolu izlemissin. ankarada olsaydın genpada hızlı servis var cihazı alıyorlar 45 dk inceliyorlar anınında değişim veriyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.