Şimdi Ara

iphone 6 plus kamera lensinde leke problemi ve garanti hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben geçenlerde telefonumun kamerasını düz zemine doğrulttuğumda fark ettim bu sorunu hafif karanlık yuvarlak bir leke var manzara ve gökyüzü fotoğrafları çekildiğinde kendisini belli ediyor bu leke

Telefonumu istanbul zorlu centerdan almıştım geçen sene garantisi 2016 da bitiyor işte hala duruyor garantisi.

Aynı zamanda telefonumda hiçbir ezik darbe vb. Hasar izi bulunmuyor kılıfıyla temiz temiz kullandım zaten hep.

Şimdi ben ankarada yaşıyorum İstanbul'a gittiğim zaman zorlu centera gidip bu sorunu göstersem acaba telefon değişimi yaparlar mı yoksa tamir mi ederler merak ediyorum.

Ankara'da Lydia var belki biliyorsunuzdur sanırım direk normal istanbuldaki gibi Apple store değil ama gitsem acaba orada değişim yapma şansları var mıdır bunları merak ediyorum teşekkür ederim

iphone 6 plus kamera lensinde leke problemi ve garanti hk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AnadoluKaplanı kullanıcısına yanıt
    Lydia ya ver hocam. Ben pupadan 4 kere ayıpla olan ürün değiştirdim. Sıkıntı çıkarmadılar sağolsunlar. Bu değişim kapsamına girer eziği çiziği yok ise. Özellikle kamera ve çevresinde. Gecmış olsun bu arada. Umarım Lydia sizi üzmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balleyci kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim peki ben telefonumu istanbulda zorlu centerdan aldım lydia da garanti kapsamında mı telefonum

Evet hiç eziği darbesi çiziği yok ekranda çok kılcal çizikler var sadece ışığa tutulduğunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluKaplanı kullanıcısına yanıt
    cihazın apple garantili olduğu için apple servislerinin hepsi bakar sana önerim kızılay sakarya cad. başarı teknik servis var oraya vermen 2 kere cihaz değişim yaptım ordan biri 3 gün biri 5 gün sürdü ankaradaki en iyi servis benim için o :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.