Şimdi Ara

İphone 6 Plus için kılıf (yeterli sayıda sipariş olursa toplu gelicek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rokform aliminyum kasa kılıf 10 ve üzeri sipariş olursa amerikadan gelicek. İsteyen özelden ulaşsın.

http://www.rokform.com/aluminum-iphone-6-plus-case-mountable/

• bu kılıf 100 dolar mı şimdi -bedava olsa alıp takmam (kendi görüşüm)
  • Youtubeden videosunu izleyebilirsin. Kamyon geçiyor üzerinden hiç bişey olmuyor. Yapılışıda var aliminyum bi çok işlemden geçiyo o hale gelene kadar. 3200 liraya i6 plus alanlara fazla koymaz :)
  • Akıl fikir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzeri dx.com ve banggood.com da var,
    bir bakın,
    100usd nedir yahu.

geçen hafta tam 12 adet iphone6 aksesuarı siparişi verdim,
    toplam 68usd tuttu.

tak tak kullan,
    keyif duy.

ip4 ve 4s için de zamanında onlarca aksesuar almıştım,
    sorunsuz kullandım,
    çeşit çeşit......

tavsiye ederim,
    bir ürün yerine aynı paraya 10 ürün alın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Bu sitelerden daha önce hiç alışveriş yapmadım ama aliexpress'den bir kaç ürün satın aldım. Bu sitelerin işleyiş tarzları; Aliexpress gibi mi ?
  • Tanesi 109$ olan ürünün gümrüğe takılma ihtimali var. Kaldı ki 10 tane demişsin. Aynı üründen fiyatı ne olursa olsun 3 ve üzeri getirtir ve yakalatırsan ticari amaca yönelik olur ve sana 10 katı maliyet çıkarırlar. Önce yurtdışı alışveriş kurallarını bir gözden geçirin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koruma için düşünülebilir. Koruma için gidip Aliexpress'ten kılıf almam. Ha telefona şık dursun canım sıkıldıkça yada kıyafetime göre kılıf takayım diyorsanız Aliexpress'ten alın. Mesela ben Lifeproof almayı düşünüyorum, yazın sahile inerken falan kullanmalık ya da kışın karda yağmurda rahat rahat kullanmalık.
  • bi kılıf içinde bu kadar para verilmez ki arkadaş
  • Dostum sipariş vermiycem zaten arkadaşlarım getiricek.
  • kardeşim alıp kullanana bişey demem ama banada bedava verseler, gider bir düşmanıma hediye ederim, bu nasıl bir kabalıktır ya, ben şahsen spigen'in kibar bir kılıfını bekliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.