Şimdi Ara

iPhone 6 Plus çay döküldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonuma bugün çay döküldü baya telefonun her yerine geldi sonra hemen sildim tabi kuruladım. Ondan sonra biraz hoparlörü falan kontrol ettim işte sesde falan sorun yoktu ama şöyle bi sorun oldu

Orta tuşunda ve ses açma azaltma tuşları böyle bi garip oldu takılı kalıyo bazısı basılı kalıyor ne yapabilirim yardımcı olun garantisi devam ediyor garantiye götürsem ne diyeceğim

Bugün normal bi telefoncuya götürdüm dedi ben düzeltirim getir onun su teması ile ilgisi yoktur ücret de almam senden falan dedi sizce ne yapmalıyım ?

• Dostum geçmiş olsun ilk sorum şu olucak sana çaya şeker atmışmıydın ? O Takılmalar şekerden kaynaklı olabilir. Telefoncunun onun suyla alakası yoktur demeside garibime gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dubstep

Dostum geçmiş olsun ilk sorum şu olucak sana çaya şeker atmışmıydın ? O Takılmalar şekerden kaynaklı olabilir. Telefoncunun onun suyla alakası yoktur demeside garibime gitti

aynen atmıştım ama şekerle ne ilgisi var tam anlamadım :D hemde 3 tane falan attım normalde o kadar atmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizeli531

quote:

Dostum geçmiş olsun ilk sorum şu olucak sana çaya şeker atmışmıydın ? O Takılmalar şekerden kaynaklı olabilir. Telefoncunun onun suyla alakası yoktur demeside garibime gitti

aynen atmıştım ama şekerle ne ilgisi var tam anlamadım :D hemde 3 tane falan attım normalde o kadar atmam

şekerli sıvılar kuruduğunda yapışkanlıktan dolayı gariplik yapabilir
    klavyeye su ve kola döküldüğünde ben de farkı anlamıştım

ancak sizin olayda Çok ilgisi Var MI bilemeyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir konu-nick uyumu olmuş

bence garantiye ver telefoncuyla uğraşma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Tam bir konu-nick uyumu olmuş

bence garantiye ver telefoncuyla uğraşma..

Sorma ya arkadaşlar da sabahtan beri o konudan dolayı dalga geçiyor telefon bile belli ediyor rizeli olduğunu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

quote:

Orijinalden alıntı: rizeli531

quote:

şekerli sıvılar kuruduğunda yapışkanlıktan dolayı gariplik yapabilir
    klavyeye su ve kola döküldüğünde ben de farkı anlamıştım

ancak sizin olayda Çok ilgisi Var MI bilemeyeceğim

aslında olabilir hiç o şekilde düşünmemiştim

• Telefonun içine Sıvı kaçırmadan Islak mendil ile köpürterek ses tuşlarını sil. Bol bol bas içeri biraz kaçsın zararı olmaz . Sonra içine kaçmadan kolanya veya alkollü bir sıvıyla sil ama tuşa bol bol basacaksın işlemi yaparken.arkadaşımınkine kahve döküldü biz böyle yaptık içerideki kahvenin yapışkanını kolanya temizliyor ve sonra uçuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coastr

Telefonun içine Sıvı kaçırmadan Islak mendil ile köpürterek ses tuşlarını sil. Bol bol bas içeri biraz kaçsın zararı olmaz . Sonra içine kaçmadan kolanya veya alkollü bir sıvıyla sil ama tuşa bol bol basacaksın işlemi yaparken.arkadaşımınkine kahve döküldü biz böyle yaptık içerideki kahvenin yapışkanını kolanya temizliyor ve sonra uçuyor.

Aynen dediğiniz gibi yaptım düzeldi ama şimdi farkettim ki başka bi sorun da oluştu. Mesela Perischope diye bir program var onu kullanırken farkettim telefon çok ısınıyor. Telefonda oyun olmadığı için oyunla falan deneyemedim ama whatsapp'dayken de çok fazla ısınıyor bunun sebebi çay olabilir mi ?

• benim iphone 5 e dökülmüştü geçen sene hiçbirşey olmamıştı geçmiş olsun garantiye ver gitsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.