Şimdi Ara

ıphone 6 mı LG4 mü ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ıphone 6 mı LG4 mü ?? arkadaşlar ikisinin arasında kaldım hangisini almalıyım ıphone 6 için geç mi kaldık alsam ne kadar götürür ?

• Once Sitede Lg G4 ana konusunu Okuyun..

Ghost Screen
    bootloop (restart)
    ısınma sorunları var sans isi yani sorun oldugunda Telpa veya Lg Nasıl yol izler bilemem ama Iphone bozulan pek duymadım cevrende ayrıca birebir yenisini vermeleri harika yani kıyaslamaya gerek bile yok Sansıma guvenirim var dersen G4 al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada 1000 lira fark var.bu nasıl soru.g5 al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bütçem yetmediği için G4 aldım. Yoksa kesinlikle iPhone 6 alırdım. İkisi arasında epey fiyat farkı var. Biraz abes bir soru olmuş evet. G4'ü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, bataryası dışında sorun yaşamadım. Kamerası muazzam. Gece çekimlerinde iPhone'dan çok daha iyi. Ön kamerası iPhone 6'nın daha güzel. Ben 1200 liraya almıştım. Genel sorun olarak bootloop, ghost screen sorunları gözüküyor. Yeni serilerde düzelmiş midir bilmiyorum ama bu riski göze alarak aldım cihazı. 1200 liraya bundan iyisi yok yalnız onu söyleyebilirim.
  • Tabiki iphone 6 al lg iphone la kıyaslanacak telefon değil.

• arkadaşlar tşkler ama çogu kişi diyorki bu saatten sonra iphone 6 alınmaz kasmalar başladı iosun üst sürümlerinde kullanılmayacak filan diyorlar iphone 6 alsam 2 yıl gider mi?

2. el iphone 6 : 1800 tl
    sıfır lg g4 : 1300 tl
    sıfır sony m5 :1300 tl tercih edecek olursanız hangisini tercih edersiniz gerçekten iphone 6 almak istiyorum ama daha alınmaz diyorlar sizce ??
  • Lg g4 konusuna baktıysan memnun olan olmayan var SANS kasma denilen olay guncellemeyi wifi ile yapanlarmıs dogrusu ITunes ten yapıp fabrika ayarlarına cevirmekmis ....

Iphone elbette kusursuz degil Guncellemeler yuklemek mecburi her guncelleme ortalama senede 1 geliyor (ana guncelleme) her guncellemede -1/2 saat azalıyor demisler 11 saat Kullananlar 9saat kullanıyormus (6s Plus) 6 plus ta 14saat kullandıgını soyleyen var (ekraan acık kalma suresi wifi de)

• 2 sene goturur mu iphone 6

• Güncelleme yapmazsanız cihaz bozulana kadar 6 götürür bence bir güncelleme daha kaldırır rahatça. G4 için arkadaşlar yorum yapmış zaten şans işi. Aynı fiyat olsa direk 6 ama şuan size kalmış çok fiyat farkı var

• iphone 6 2 sene rahat götürür
  • Arkadaşım sen nerden buldun o lg g4 ü 1300 e o mağazanın adını söylermisin veya sitenin linkini atarmısın.o kesin ithalatçı garantidir

• ithalatçı evet hepsiburada.comda
  • Yurtdışı 6s alın yada sıfır g4
  • iphone 6 kasıyor mu?

• Bilmiyorumki 1 gb ram sikinti stabil degil falan diye forumlarda yazmislar kafami karistirdilar

• bladell B kullanıcısına yanıt
    Telefonla ne yapmayı düşünüyorsun ki 1GB ram sıkıntı olacak. Android cihazlarla ios cihazları karşılaştırmayın bu konuda. İphone 6 ya temiz bir kurulum yaparsan kasma falan olmaz. İphone 5 bile ios 9.2 sürümünde çok spesifik işlemler yapmadıkça kasmıyor. Ama onun yaşındaki android telefonlar aldıkları son güncellemelerle kasım kasım kasılıyorlar. Yerinde olsam 2. el ama temiz, sürümü düşük İphone 6 alır birde üstüne jailbreak atıp yoluma bakardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektrosenol -- 20 Mayıs 2016; 12:07:49 >
  • G4 alırsan SANS ama iphone alırsan gerek kalmaz hele faturalı Kutulu ise tamamdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.