Şimdi Ara

İphone 6 görüşme sırasında görüşme kesiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler İphone 6 görüşme sırasında görüşme istisnasız kesiliyor maksimum 10-11 saniye konuşabiliyorum sonra ses birden gidiyor görüşme sonlanmıyor ekrana baktığımda süre hala devam ediyor 6-7 saniye kadar sonra arama bitiriliyor diyor.
    Ne yapmalıyım yazılımsal bir şey mi fabrika ayarlarına sıfırlayım mı yoksa garantiye mi vereyim bildiğiniz gibi garantiye gitti geldi çok zaman alıyor o yüzden garantiye de vermek istemiyorum daha kolay bi çözümü varsa yardımlarınız bekliyorum.

• Dostum en son hiç bir şey çıkmazsa hattan bir şansını dene. Eğer kestirdiysen hattın zarar görmüş olabilir. Ama önceden yok yeni ortaya çıkan bir şeyse bilemiyicem. Umarım kısa sürede gönlünüzce hallolur. İyi forumlar
  • aynı sıkıntıyı aldığım eski backup ı itunes tan geri yükleyerek giderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan*

Dostum en son hiç bir şey çıkmazsa hattan bir şansını dene. Eğer kestirdiysen hattın zarar görmüş olabilir. Ama önceden yok yeni ortaya çıkan bir şeyse bilemiyicem. Umarım kısa sürede gönlünüzce hallolur. İyi forumlar

Telefonu alalı 4 ay falan oldu ilk defa 2 gün önce olmaya başladı. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper939

aynı sıkıntıyı aldığım eski backup ı itunes tan geri yükleyerek giderdim

Yani fabrika ayarlarına sıfırlamamla düzelir mi?
  • Kardeş bu bi sorun değilki 10 saniye neyine yetmiyor. İphone bilerek yapmış onu fazla kontörünüz gitmesin diye. Adamlar iyilik yapıyo yine yaranamıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeyisss

Kardeş bu bi sorun değilki 10 saniye neyine yetmiyor. İphone bilerek yapmış onu fazla kontörünüz gitmesin diye. Adamlar iyilik yapıyo yine yaranamıyolar

Trollemeyelim lütfen. Ayrıca ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afurkann -- 30 Mart 2015; 0:49:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.