Şimdi Ara

iphone 6 gold bayan rengi mi? gold mu silver mi alak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
24.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar inanın hayatımda bu kadar kararsızlık içince kaldım mı bilemiyorum 4 gündür bir gold bir silver diye diye kafayı yiyeceğim gold a bazı arkadaşlarım kız rengi diyor bazıları al çok güzel falan sizin görüşleriniz neler yardımcı olun :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bencede bayan rengi. Silver yada space alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 14 Ekim 2014; 0:00:18 >
  • Uzay grisi candir

•  iphone 6 gold bayan rengi mi? gold mu silver mi alak ?
  • Gold ve silver arasında kalsam gold'u seçerim ama şükür siyah (Space Gray) diye bir Seçenek var. ;)
  • 5s çıkmadan önceki konsept fotoğraflarda gold rengi gördüğümde bu ne ya kız işi demiştim ama piyasaya çıkıp gerçeğini gördükten sonra fikrim değişti. Gold gayet şık bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 15 Ekim 2014; 10:17:05 >
  • Enes34 kullanıcısına yanıt
    30 ekimde başka renk olmadığından mecbur kalıp Gold 6 aldım,6 gün kullandım ama Space grey rengini canlı görünce tiksindim telefonumdan 100 lira zararına satıp Space grey siparişi verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

30 ekimde başka renk olmadığından mecbur kalıp Gold 6 aldım,6 gün kullandım ama Space grey rengini canlı görünce tiksindim telefonumdan 100 lira zararına satıp Space grey siparişi verdim
    space grey
  • Bencede Kız rengi degil, bende plusu gold siparis verdim. Sarısı çok ciyak durmadığı için erkekler de kullanabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Bencede Kız rengi degil, bende plusu gold siparis verdim. Sarısı çok ciyak durmadığı için erkekler de kullanabilir bence.
    5s goldu olan arkadaşa takılıyordum ama cidden 5ste en iyi renk gold diyebilirim ve bence bu 6 içinde böyle siyah isteyenler çok ama ben hep siyah kullandığım için ve uzay grisini sevemedim arkasını da siyah yapsalar çok güzel olurdu ama malum iphone 5te çizilmeler oluyor diye bu renkten vazgeçtiler. Zevk meselesi yalnız gold ve silver arasında açıkçası silver sanki bu telefonun ham boyanmamış hali gibi duruyor bence silver en son alınacak renk ama onu beğenenlerde vardır dediğim gibi bence gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

5s goldu olan arkadaşa takılıyordum ama cidden 5ste en iyi renk gold diyebilirim ve bence bu 6 içinde böyle siyah isteyenler çok ama ben hep siyah kullandığım için ve uzay grisini sevemedim arkasını da siyah yapsalar çok güzel olurdu ama malum iphone 5te çizilmeler oluyor diye bu renkten vazgeçtiler. Zevk meselesi yalnız gold ve silver arasında açıkçası silver sanki bu telefonun ham boyanmamış hali gibi duruyor bence silver en son alınacak renk ama onu beğenenlerde vardır dediğim gibi bence gold

Alıntıları Göster
    İnsanlar bazen çok komik oluyor yahu. Kız rengi nedir arkadaş! Beğendiğini al, bakma millete sen. İnsanları kalıplara sokmaya ne kadar da meraklıyız. Ha ben olsam uzay grisini alırdım o ayrı

• Enes34 kullanıcısına yanıt
    Black
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Black
    alak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

alak

Alıntıları Göster
    Parfümlerden pour homme pour femme ibareleri kalktı. Giysiler keza unisex... iPhone da silver gold mu feminen geliyor? Ya da siyah iPhone kullanan bir bayan maskulen mi oluyor? Ayrıca bu konuda danışanları anlamıyorum. Ne istediğinize biz mi karar vereceğiz? Neyi beğeniyorsanız onu alın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

Parfümlerden pour homme pour femme ibareleri kalktı. Giysiler keza unisex... iPhone da silver gold mu feminen geliyor? Ya da siyah iPhone kullanan bir bayan maskulen mi oluyor? Ayrıca bu konuda danışanları anlamıyorum. Ne istediğinize biz mi karar vereceğiz? Neyi beğeniyorsanız onu alın...

Alıntıları Göster
    Zevk meselesi hangisini beğeniyorsan onu al.Bayanlar beyaz tercih ediyor diye kimse beyaz almasınmı çok saçma şimdiye kadar bütün telefonlarım beyazdı ve ip6'da silver yada gold alacağım.Siyaha karşı biraz takıntılıyım içimi daraltıyor.Millete göremi yaşayacağım hangisini beğeniyorsam onu alırım sende öyle yap.

• Bence renk olayını bu kadar büyütmeye gerek yok.Gönlünden hangi renk geçiyorsa alabilirsiniz.Gold bayan rengidir şaçmalığını bırakmak gerekli..
  • Uzay grisi en iyi ondan sonra silver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Uzay grisi en iyi ondan sonra silver.
    space grey iyidir, yanlış hatırlamıyorsam lansman rengide space grey di
  • O zaman altın ya da fırçalanmış bakır renklerinde satılan yüzbinlerce erkek saat, kol düğmesi vs envai çeşit takılarda karı işi!

Arkadaşların barzo galiba "karı rengi" ne demek yahu? Ne hoşuna gidiyorsa onu al kardeşim.. Bırakın şu mahalle baskısını, arkadaş ısrarını.. Kendileri mi kullanacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNF0RGIVEN

space grey iyidir, yanlış hatırlamıyorsam lansman rengide space grey di

Alıntıları Göster
    Kız rengidir falan takma bunları piyasada kaç tane 5s li erkek gördüysem çoğu gold kullanıyor. Kız işi falan değil bence gönlüden hangisi geçiyorsa onu almalısın. Hem rengin pek önemi yok hepsi güzel önemli olan o telefonun iphone 6 olması :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.