Şimdi Ara

iphone 6 düştü ve büküldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. İphone 6 biraz yüksekten düştü ve üst kısım büküldü. Haliyle ekran yerinden çıktı ve yerine oturmuyor tekrar. Çalışır vaziyette. Servise götürdüm 1175 tl karşılığında yenisi ile değiştirilebileceğini söylediler. Düştüğü için hata bende fakat büküldüğü için herhangi bir garanti hakkı talep edebilirmiyim ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elfmariachi E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.
    Ne yazık ki tamamen kullanıcı kaynaklı bir hata olduğu için hiç bir hak talep edemezsiniz. Kötü bir sürpriz olmuş sizin adınıza. En mantıklısı 1175 TL verip değişim yapmak. Benim cihazım garantide değişti, benden bir ücret alınmadı fakat, değişim kağıdında 762 TL civarı sabit fiyatlı onarım ücreti yazıyordu. Size söylenen ücret yüksek geldi. Benim cihazım 16 GB. Eğer sizin cihazınızın kapasitesi yüksekse fiyat bu yüzden yükselmiş olabilir.

Tekrardan geçmiş olsun.
  • Telefon düştüğü için bükülmüş, kendi kendine bükülmemiş ki...Kullanıcı hatası deyip evinize yollarlar..
  • Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servisler maximum değişim ücretini alıyorlar zorlu centerda tahminim 800tl gibi bir paraya değişebilirsin.
  • Cevaplar için teşekkürler... Benimkide 16 gb fakat 1175 tl istedi. Gaziantepte ikamet ediyorum. Yetkili servis 1 tane galiba. Yetkili satıcılara mı sormam gerek daha düşük fiyat için? Teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.