Şimdi Ara

iphone 6 acilmiyor,sarj almiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar iphone 6 telefonum 2 gun once birden ekranı gitti ve telefon resmen alev almaya basladi. Hayatimda ilk defa bir telefonun böyle isindigini gordum resmen. Ardindan telefonu kenara koydum ama bildirim sesleri gelmeye devam ediyordu calisiyordu yani 15-20 dakika sonra tamamen gitti ve acilmadi telefon. Sarja takiyorum hiçbir tepki yok ekrana batarya simgesi vs hicbisiy gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• yeni konu açmayayım dedim. aynısı 26 aylık iphone 6s'te başımıza geldi. Telefoncu anakart değişecek işlemci yanmış dedi. Anakart değiştirmeli miyim? Nereden bulurum? ya da yeni telefon mu almalıyım kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

yeni konu açmayayım dedim. aynısı 26 aylık iphone 6s'te başımıza geldi. Telefoncu anakart değişecek işlemci yanmış dedi. Anakart değiştirmeli miyim? Nereden bulurum? ya da yeni telefon mu almalıyım kararsızım.
    Hocam bende de oyle dendi fakat ben yaptirmadim 240 tl fiyat bictilee telefonu aldim aciliyor ama kendini surekli resetliyor. Bataryayi degistirip deniyeceim olumlu olursa yinne size dönerim

• quote:

Orijinalden alıntı: kykyky

Hocam bende de oyle dendi fakat ben yaptirmadim 240 tl fiyat bictilee telefonu aldim aciliyor ama kendini surekli resetliyor. Bataryayi degistirip deniyeceim olumlu olursa yinne size dönerim

Alıntıları Göster
    anakartınızı tamir değil de yurt içi kayıtlı bir anakartla 240 tl ye değiştireceklerse eğer hiç durmayın değiştirin bence cektiğiniz çileye değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

anakartınızı tamir değil de yurt içi kayıtlı bir anakartla 240 tl ye değiştireceklerse eğer hiç durmayın değiştirin bence cektiğiniz çileye değmez

Alıntıları Göster
    Tamir fiyatiydi hocam 240 tl. Batarya olmadi maalesef. 1-2 ay lg g4 ile devam edicem artik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.