Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.032
Cevap
212
Favori
483.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6S çıktıktan sonra 6'nın fiyatı kaça düşer tahmini olarak arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

6S çıktıktan sonra 6'nın fiyatı kaça düşer tahmini olarak arkadaşlar

6nın duşeceği fiyat 2099, Aralıkta 1900. Dolar tl 3 iken fazla indirim olmaz.

• İphone 6 plus almak istiyorum ama fiyatlar çok pahalı, malum taksit imkanı da yok. Bir anda bu kadar parayı telefona yatırmak bütçeyi sarsıyor haliyle. 6s plus'da çıkacağına göre 6 plus için fiyat beklentiniz nedir? Çok acelem de yok, aralık gibi yine sizce fiyatı nolur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jckl35

İphone 6 plus almak istiyorum ama fiyatlar çok pahalı, malum taksit imkanı da yok. Bir anda bu kadar parayı telefona yatırmak bütçeyi sarsıyor haliyle. 6s plus'da çıkacağına göre 6 plus için fiyat beklentiniz nedir? Çok acelem de yok, aralık gibi yine sizce fiyatı nolur?

almamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Ondan sonra laf diyince suc oluyor.Dolar oldu kol gibi ekonomi dersen berbat ama millet ozel ihtiyacina izdiham yaratacak kadar duskun.Yollara bakin arabalarin %80 i tek kisi ve trafigin icine ediyorlar.Araba fiyatlari dersen %60 i sirf vergi.mtv falan demiyorum bile.ya benzine ne demeli.Neyse sinirlerim gene gerildi.

ben o noktaları aştım artık boş boş bakıyorum sadece. adam telefon almak için ihtiyaç kredisine başvuruyor bundan öte saçmalık var mı
  • adil07 kullanıcısına yanıt
    O da tabi bir çözümde akıllı telefon bu devirde şart hocam, samsungdan pek memnun değilim, bakalım. Olmadı başka bir markayı tercih edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsasd

quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

6S çıktıktan sonra 6'nın fiyatı kaça düşer tahmini olarak arkadaşlar

6nın duşeceği fiyat 2099, Aralıkta 1900. Dolar tl 3 iken fazla indirim olmaz.

5sin bile fiyatı suan 1999tl iken 6ninki nasil o seviyeye dusecek ki? Olacagi eski fiyatidir. 2349tl

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

iphone 6s yurtdışı fiyatları belli. yani iphone 6 ile fiyatları aynı. türkiyede de iphone 6 ile aynı fiyattan satılır. iphone 6 nın fiyatı düşer... tamamen benim tahminimdir. tahminim tutmazsa ne oldu filan diye yorum yapmayın lütfen

[simage][/simage]

Yurtdışı fiyatları diye neden eurolu avrupa fiyatları verilmiş tam anlamadım, baz alınacak fiyat amerika fiyatıdır.

baz fiyat yeni iphonelar için her zaman 649 $ dan başlar. yeni çıkan baz model hep 649 $ dır. apple eski modeli de 100 $ düşürür. bakarsanız en baştan beri apple'ın fiyat politikası bu şekilde. apple'ın abd sayfasında fiyatlar çıkmış zaten:

iphone 6s 16gb 649 $
    iphone 6s plus 16gb 749 $ ..dan başlayarak artıyor.

eskileri de 100 $ düşürmüşler
    iphone 6 16gb 549 $
    iphone 6 plus 16gb 649 $

Türkiye fiyatları ise:

iphone 6s 16gb 2699 tl
    iphone 6s plus 16gb 3099 tl den başlayacaktır, eğer apple kur zammı yapmazsa.

iphone 6 16gb ise tahminim 2349 tl
    iphone 6 plus 16gb 2749 tl, tahmin ediyorum 100 dolar farkla.

• beyler i6 plus 64gb 13-14 ay apple tr garantili cihaz için makul 2. el fiyatı nedir? 2500 uygun mudur? cihaz temiz.

• Merhaba arkadaşlar
    Nuvo, cepteteb, Bonus ve Maximum kartım mevcut
    iphone 6 plus aramaktayım. Puan çek vs vs en uygun alabileceğim yer neresi?
  • Ayin 13 ünde bi arkadasima aldim sokdan 2450 liraya iphone6 16 gb aldim sikinti yok cihazda, yav 6/7 ay once 2750 ye 6 plus 64 gb i almistim ne kadar pahalanmis bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimarbaz -- 16 Eylül 2015; 12:56:41 >
  • http://urun.n11.com/cep-telefonu/iphone-6-16-gb-apple-turkiye-garanti-P73139383

tüm renkler var olarak gözüküyor, 75 tl indirim bonus kart ile 2384 tl geliyor güzel bir fırsat gibi.
  • Turkiye Avrupa'da oldugundan dolayi Euro fiyati baz alinacak.
    Iphone 6S'in avrupa fiyatina 40€ zam gelmis. 100-200 TL arasi zam yansir bizdeki fiyatlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceptekno

http://urun.n11.com/cep-telefonu/iphone-6-16-gb-apple-turkiye-garanti-P73139383

tüm renkler var olarak gözüküyor, 75 tl indirim bonus kart ile 2384 tl geliyor güzel bir fırsat gibi.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-6-16gb-cep-telefonu-185879629

puansız 2364

• evet iyi fiyat ama tek renk var.

• quote:

evet iyi fiyat ama tek renk var.

Surda reklam vs paylasimi yapmanin
    Sonu gelse artik
    Firsatsa bir ürun bi arastirilsa daha uygunu varmi -yokmu diye

Puan , çek ile vs uğraşmadan tümrenkler

2299 + ücrersiz de kargo

www.cepdepo.com

Hicbir organik, inorganik bağim yok
    Almak isteyenler alabilir
    Sikinti yok , ama iadede parayi gec gonderiyorlar

• hocam dün siz yazmadınız mı almışsınız o firmadan sıkıntı var almayın diye? anlayamadım.

• Ben de acil almam gerekiyor. Güvenilir bir site için tavsiye bekliyorum.
  • quote:

hocam dün siz yazmadınız mı almışsınız o firmadan sıkıntı var almayın diye? anlayamadım.

Hocam ben reklam yapmiyorum

Olani yazdim fiyati uygun , cihazlar saglam ama iade olayina girerse sikinti diye zaten burda belirtiyorum

İstanbul ici gidip alinir yerinden

Bakarark, gorerrk

• Cepdepo sitesi guvenilirmidir arkadaşlar alis veriş yapan varmı önceden şuan ip 6 fiyatı çok uygun

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.