Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.033
Cevap
212
Favori
483.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 eylülde 6s tanıtılıcak. bu, 6 fiyatlarına indirim olarak hemen yansır mı? bu konuda bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yubb

9 eylülde 6s tanıtılıcak. bu, 6 fiyatlarına indirim olarak hemen yansır mı? bu konuda bilgisi olan var mı?

Yansimaz. Yurtdisinda 50 USD daha pahaliya cikacak buyuk ihtimalle 6s. Bu da Turkiyede nerden baksan en az 200-250 daha pahali olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vosdostburak

quote:

Orijinalden alıntı: yubb

9 eylülde 6s tanıtılıcak. bu, 6 fiyatlarına indirim olarak hemen yansır mı? bu konuda bilgisi olan var mı?

Yansimaz. Yurtdisinda 50 USD daha pahaliya cikacak buyuk ihtimalle 6s. Bu da Turkiyede nerden baksan en az 200-250 daha pahali olur.

50$ pahali cikacagini zannetmiyorum.

• 50 dolar pahalıya çıkarsa ip 6' yı kim alır ki? Hala 4s satışı yapılırken 1 sene önce çıkan telefonun satışını engellemesi bence pek mümkün değil. Şahsi fikrim 6s serisi yüksek bir fiyattan çıkarak eş değer modellerin aralarında ya ciddi fiyat farkı olacak ya da ip 6 serisinin fiyatları ucuzlayacak. Bu sefer de kimse 5s almaz, ilk tahmin daha gerçeğe yakın gibi geliyor bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Fiyat aynı kalır yurtdışı 6 fiyatı düşer

Tr de ise 6 aynı kalır 6s fiyatı yüksek çıkar muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

50 dolar pahalıya çıkarsa ip 6' yı kim alır ki? Hala 4s satışı yapılırken 1 sene önce çıkan telefonun satışını engellemesi bence pek mümkün değil. Şahsi fikrim 6s serisi yüksek bir fiyattan çıkarak eş değer modellerin aralarında ya ciddi fiyat farkı olacak ya da ip 6 serisinin fiyatları ucuzlayacak. Bu sefer de kimse 5s almaz, ilk tahmin daha gerçeğe yakın gibi geliyor bana.

Her sene oldugu gibi bu senede aynisi olacak, suanki 6 ninfiyati 6s olacak 5s in fiyati 6 olur. Ama bu yurtdisi icin gecerli burda illaki tekrar zam gelecek dolardan dolayi zaten dolar kasimda 3.25 civari olacak ona gore hesaplamak lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

50 dolar pahalıya çıkarsa ip 6' yı kim alır ki? Hala 4s satışı yapılırken 1 sene önce çıkan telefonun satışını engellemesi bence pek mümkün değil. Şahsi fikrim 6s serisi yüksek bir fiyattan çıkarak eş değer modellerin aralarında ya ciddi fiyat farkı olacak ya da ip 6 serisinin fiyatları ucuzlayacak. Bu sefer de kimse 5s almaz, ilk tahmin daha gerçeğe yakın gibi geliyor bana.

Her sene oldugu gibi bu senede aynisi olacak, suanki 6 ninfiyati 6s olacak 5s in fiyati 6 olur. Ama bu yurtdisi icin gecerli burda illaki tekrar zam gelecek dolardan dolayi zaten dolar kasimda 3.25 civari olacak ona gore hesaplamak lazim.

Dolar düşünce indirim yapmıyorlar. Onlar 3.5 göre ayarlamıştır kendilerini

• Media Markt özdılek parkta cumartesi için 50 adet 2.299

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiGaHaGi -- 4 Eylül 2015; 17:57:43 >
  • Özdilekte bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: OreoNewAccount

Özdilekte bitmiş

Millette iyi para var. bu kadar lükse düşkün başka bir millet yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: OreoNewAccount

Özdilekte bitmiş

Millette iyi para var. bu kadar lükse düşkün başka bir millet yoktur.

Bnde iphone 4 var cam kırık arka kapak kırık internet 3g olmuyor hep E yazıyor yıllardır kullanıyorum ama artık lazım dedim fotoğrafta 4 çok kötü çekiyor gittim izdiham olmuş sabah öyle dediler.

6s kaça çıkacak bilen var mı?

• 6S'te muhtemelen 16 GB olmayacak. 32 GB çıksa en az 2899 liradan satışa sunulur.
  • iphone 6s yurtdışı fiyatları belli. yani iphone 6 ile fiyatları aynı. türkiyede de iphone 6 ile aynı fiyattan satılır. iphone 6 nın fiyatı düşer... tamamen benim tahminimdir. tahminim tutmazsa ne oldu filan diye yorum yapmayın lütfen

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 6 Eylül 2015; 23:28:12 >
  • Ondan sonra laf diyince suc oluyor.Dolar oldu kol gibi ekonomi dersen berbat ama millet ozel ihtiyacina izdiham yaratacak kadar duskun.Yollara bakin arabalarin %80 i tek kisi ve trafigin icine ediyorlar.Araba fiyatlari dersen %60 i sirf vergi.mtv falan demiyorum bile.ya benzine ne demeli.Neyse sinirlerim gene gerildi.

• iskocya İ kullanıcısına yanıt
    16-64-128 olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

iphone 6s yurtdışı fiyatları belli. yani iphone 6 ile fiyatları aynı. türkiyede de iphone 6 ile aynı fiyattan satılır. iphone 6 nın fiyatı düşer... tamamen benim tahminimdir. tahminim tutmazsa ne oldu filan diye yorum yapmayın lütfen

[simage][/simage]

bu kurla 2400 tl yapıyor bunun içinde vergiler yok dist. karı yok mağazanın karı yok min. 3000 tl diyorum bende

• Fiyatlar uçmuş
  • Yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum kayıt parası ne kadar bir de garantisi 1 yıl mı oluyor o şekilde

• İphone alıcaksanız 64 gb lıktan az olanını almayın en az 64 gb lık alın

16 gb lık iphone 3 5 video 3 oyun derken içi doluyor aktarmakla yedeklemekle uğraşıyosunuz

Sadece mesajlaşıcam arada bir intenette geizcem video çekmiycem şekilde iyi diyenler alsın 16 gb lığı
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.