Şimdi Ara

iPhone 5SE'nin en net görüntüsü sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım 2.5D denilen ekran tasarımı kullanıldı. Keşke düz ekran kullanılsaydı. Hayal kurmaya gerek yok 1.500₺ gibi bir fiyata çıkması imkansız. Umarım 2.000 liranın altına çıkış yapar.
  • hackernofear1 H kullanıcısına yanıt
    1-nasil bir platform yapmislar android 6gb a kadar cikarken 1 gb bile yetiyor adamlara dedim. sen mesaji yanlis okumussun dostum, bir daha bak. Bu elestiri degildi.

2-su anda piyasada satilan 1000 lira alti telefonlarin da yapamadigi neyi yapacak bu cihaz? Apple uygun fiyatli urun yapti da ben neden kizayim? Iphone alma delisi olan alim gucu dusuk insanlar bunu alabilecek mi saniyorsun kolay kolay? Sen hic ucuz apple urunu gordun mu? Sarj kablosu bile kac para biliyor musun? Ayrica iphone aldiginda kendini zengin olmus sanacaklar var tabii, senin dedigin gibi herkes mesaj da yazabiliyor. Dunya garip bir yer.

3-sence apple bu telefonu normal telefonundan 0.7" kucuk yaptigi icin yari fiyata mi satacak? Ekrandan tasarruf mu ettiler yani :) neyse ben suprizi bozmayayim, fiyati aciklaninca birlikte bu konustuklarimiza guleriz.

P.S. kusura bakma cevap da yazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahiderdogan

quote:

Orijinalden alıntı: SERDARbdrm

Bu ios ne enteresan bir platform ya! 1gb ram nedir? Nasil yeter? Android 6gb i zorluyor ve 2016 amiral gemileri 4gb a sigmiyorken. 8gb baz modelle cikmaz herhalde :) bir de 4 nasil kullanilir bilemedim. yillardir 5,7 kullaniyorum, buyuk ekrana alisinca bu kadar kucugu cok anlamsiz geliyor.

senelerce aynı düşünceyi büyük ekranlar için yaptım cidden bi insan 5.7'yi nasıl kullanabiliyor ya :)

5.7" biraz buyuk gelebilir ama 5-5.5 arasi iyidir ya. Ben de alisabilir miyim diyordum. Kardesim de iphone 4s den 6plusa gectiginde ayni dusunmustu. O da ben de alistik artik geri donus yok. Elin kucukse hele 5.7 bence hic gerek yok. Kurek gibi elim var, ben bile sinirdayim.

• Klasik iPhone tasarımı. Küçük ekran ve yüksek performans isteyenlerin ilgi odağı olacaktır.

• Haber kaynaklarına göre "5" rakamı olmayacak. iPhone SE olarak adlandırılacak büyük ihtimalle. En son ekranı sızmıştı. Ekrana göre 3D touch olmayacakmış.

iPhone 5SE'nin en net görüntüsü sızdırıldı

iPhone 5SE'nin en net görüntüsü sızdırıldı

Kaynak

• İnsaallah 2gb gelirde muktitas saglamlasir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6'nın iPhone 5s boyutunda ve iPhone 6s çipli olanı??

Daha büyük ekrana alışanlar için dönmesi aşırı zor bir boyut.
    5 ve 5s kullanıp telefonun boyutundan son derece memnun olanlar ve fiyat bakımından uygunluğu sebebiyle talep olabilir belki. (düşük bir oranda)
  • Bu resimlerin fake olduğu açıklandı. Geriden geliyorsunuz.

• Belki bu şekilde gelebilir. Bence mükemmel tasarım
    Bu mesaja eklenen görseller:

iPhone 5SE'nin en net görüntüsü sızdırıldıiPhone 5SE'nin en net görüntüsü sızdırıldıiPhone 5SE'nin en net görüntüsü sızdırıldı

• Gercekten boyle bir telefon yapsalar, resimlerin gercek olmadigi soyleniyor ama, yapilirsa bence iyi tutar. Keske yapsalar. 5s in tasarimi bence en iyi telefon tasarimlarindan, biraz yaklassalar bile yeter.

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Hatırladın mı beni? Seni burada görmek şaşırttı beni.
  • quote:

Bu ios ne enteresan bir platform ya! 1gb ram nedir? Nasil yeter? Android 6gb i zorluyor ve 2016 amiral gemileri 4gb a sigmiyorken. 8gb baz modelle cikmaz herhalde :) bir de 4" nasil kullanilir bilemedim. yillardir 5,7" kullaniyorum, buyuk ekrana alisinca bu kadar kucugu cok anlamsiz geliyor.

1 GB RAM ile hepsini tokatladığı için daha fazla RAM'e gerek duyulmuyor, olay burada zaten.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Hatırlamam mı. 5800 modlamak vay be ne günlerdi Ben de nihayet kızgın kumlardan (android) serin sulara (ios) atlayacağım gibi
  • Kedidir o kedii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 3 Mart 2016; 17:15:36 >
  • 6S özelliklerinde gelecekse 16 GB modelinin 2400₺ den aşağı çıkmasını beklemeyin. Ne yani, boyut küçüldü diye fiyat mı azalacak? Kur düşünce fiyatlar düştü mü ki?

4.7 inç bir telefon için en ideal boyuttur. 5S ile video izlemek ve pdf okumak pek tatmin edici olmuyor. 5.5 inç bu konuda çok iyi ancak kendileri tablet gibi, ne cebe giriyor nede seyahat halinde elde duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Bu ios ne enteresan bir platform ya! 1gb ram nedir? Nasil yeter? Android 6gb i zorluyor ve 2016 amiral gemileri 4gb a sigmiyorken. 8gb baz modelle cikmaz herhalde :) bir de 4" nasil kullanilir bilemedim. yillardir 5,7" kullaniyorum, buyuk ekrana alisinca bu kadar kucugu cok anlamsiz geliyor.

1 GB RAM ile hepsini tokatladığı için daha fazla RAM'e gerek duyulmuyor, olay burada zaten.

hahaha. ios 10(belki 11) çıkınca shsh yedeği almadım ios 9 a nasıl dönerim diye konu açarsın artık.

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    fiyat konusunda da tokatlasa iyi olur. yoksa rakipleri daha ucuz yapip isterse 16 gb ile ayni hiza ulassin farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 3 Mart 2016; 13:47:02 >
  • fotoğraf sahte

http://www.webtekno.com/mobil/butun-dunyanin-trollendigi-iphone-5se-ye-ait-oldugu-iddia-edilen-kutu-fotografi-h14949.html

http://www.phonearena.com/news/Apple-iPhone-5se-in-retail-box-leaks-looks-like-the-missing-link-between-the-iPhone-5-and-iPhone-6_id78911

Türkiye’den bazı internet sitelerinin de tuzağa düştüğü iPhone 5SE’ye ait olduğu belirtilen kutu fotoğrafının sahte olduğu ortaya çıktı.

İçerisinde siyah renkte iPhone 5SE’nin olduğu kutu görseli olarak paylaşılan fotoğraf o kadar gerçekçi ki, Apple bile bu fotoğrafları görse ‘ulan biz böyle mi yapmıştık yoksa?’ derdi. Dolayısıyla Türkiye’deki siteler dahil dünyanın birçok teknoloji sitesinin böyle bir tuzağa düşmesini doğal karşılıyoruz :) PhoneArena, fotoğrafların sahte olduğunu herkesten özür dileyerek duyurdu.

tuzağa düştün donanımhaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 3 Mart 2016; 23:34:41 >

• Yaklaşık 12 saattir haberin altında fotoğraflarla ilgili açıklama yer alıyor zaten. İlk paylaşıldığında haber yayınlanmıştı, kaynak sahte deyince güncelleme eklendi.
  • Büyükler büyük oynar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.