Şimdi Ara

İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
2.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Değerler gün içinde yine 3G full açık ve evde wifi ile alınmıştır. Gerçi eve yeni geldim gün boyu 3G demek daha mantıklı. Özellikle bugün telefonu arka planda daha çok açık program ile kullandım. Hatta bir ara safariyi arkaplanda açık unutmuştum. Bugün ki değerlerim diğer değerlerime uzak kaldı. Buna rağmen bence yine değerlerim iyi gibi geldi bana. Sonuçta arkaplanda daha fazla uygulama ile telefonu zorladım. Parlaklık %60 civarında.

İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ. İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ.

--------------

23.10.2014 Bugün ki Değerlerim.

Değerler gün içinde 3G hep açık olmak üzere ve evde hep Wifi açık olmak üzere alınan değerlerdir. Parlaklık manuel hep öyleydi. Kullanılan programlar ekstra '' 32 dakikalık telefon görüşmeleri ve yoğun bir youtube video izleme tahmini 15-20 dakika ''

İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ. İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ.

Öncelikle herkese merhabalar.
    Çoğu kullanıcının merak ettiği durum şarj süresi. İos 8 ile bir çoğumuz şarj için berbat yorumlarında bulunmuştu. Tabi kişisel.

Telefon gün içinde Twitter-Facebook-Swarm-Whatsapp-Safari-İnstagram ve Youtube arasında kullanılmıştır.
    Parlaklık resimdeki gibi minimum o değerdeydi gün içinde parlaklığı sonuna kadar getirdiğim oldu güneşli ekrana yansımasından dolayı. Parlaklık manuel moddaydı.
    Gün içinde internet 3G şeklinde hep açıktı. Evde Wifi sürekli açıktı.

Aklınızda soru varsa alabilirim. 8 saatlik bir değer çok rahat yakalanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 24 Ekim 2014; 19:14:00 >

• İphone 5 de max 5 saat
    Neden iphone 5 boyle onu anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende neden Pil Ömrü Önerileri Menüsü yok?

• 3G ile bu kadar saat yakalamak mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Öncelikle herkese merhabalar.
    Çoğu kullanıcının merak ettiği durum şarj süresi. İos 8 ile bir çoğumuz şarj için berbat yorumlarında bulunmuştu. Tabi kişisel.

Telefon gün içinde Twitter-Facebook-Swarm-Whatsapp-Safari-İnstagram ve Youtube arasında kullanılmıştır.
    Parlaklık resimdeki gibi minimum o değerdeydi gün içinde parlaklığı sonuna kadar getirdiğim oldu güneşli ekrana yansımasından dolayı. Parlaklık manuel moddaydı.
    Gün içinde internet 3G şeklinde hep açıktı. Evde Wifi sürekli açıktı.

Aklınızda soru varsa alabilirim. 8 saatlik bir değer çok rahat yakalanır.

Buna yakin degeri ben de yakaladim bugun 5s 8.1 ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Bende neden Pil Ömrü Önerileri Menüsü yok?

Otomatik parlaklık etkinse olmaz hocam. Ben belirttim parlaklığım manuel modda olduğu için öneri çıkıyor.

• Değerler güzel, ancak iPhone'a verilen parayı düşününce benim için hiçbir şey ifade etmeyen bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Değerler güzel, ancak iPhone'a verilen parayı düşününce benim için hiçbir şey ifade etmeyen bir cihaz.

Abi şimdi İphone gibi bir telefon 1.4 Ghz ile piyasada 2.4 Ghz'li işlemcilere kafa tutuyor. 8 megapixsel kamerası ile 20 megapixselli kameralardan iyi değer gösteriyorsa ben bu markaya saygı duyarım.
    En azından teknoloji içinde bu marka rakiplerinden neden daha pahalı olduğunun kanıtıdır.

Not : Ben eksilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 22 Ekim 2014; 6:04:05 >
  • quote:

quote:

Değerler güzel, ancak iPhone'a verilen parayı düşününce benim için hiçbir şey ifade etmeyen bir cihaz.

Abi şimdi İphone gibi bir telefon 1.4 Ghz ile piyasada 2.4 Ghz'li işlemcilere kafa tutuyor. 8 megapixsel kamerası ile 20 megapixselli kameralardan iyi değer gösteriyorsa ben bu markaya saygı duyarım.
    En azından teknoloji içinde bu marka rakiplerinden neden daha pahalı olduğunun kanıtıdır.

Pahalı olmasını gerektirecek bir şey görmüyorum. Bence hiçbir telefon da o parayı hak etmiyor. ABD'de yaşasak eyvallah ama altına don alamayan gidiyor iPhone alıyor. Kendisi güzel ama fiyatından kaybeden bir alet. Güzel ve seksi olan bir kadının çirkef ve terbiyesiz olması gibi bir şey bu, kendi kendini bitiriyor.

Eksi konusunu takmıyorum zaten, annesinin babasının kredi kartına güvenerek aldığı telefonlarla sidik yarışına giren ergen yuvası eksi verse ne olur vermese ne olur.

• Wifi hep açık, hücresel hiç açılmadı, parlaklık %50 açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic -- 22 Ekim 2014; 12:23:23 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 8.1'İ YÜKLEMEK İÇİN CESARETLENDİRİCİ BİR ÖRNEK OLDU.
  • Telefonunuz kaç aylık hocam. Batarya kaybınız ne düzeyde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeznoraa -- 22 Ekim 2014; 12:40:24 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 10:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

Telefonunuz kaç aylık hocam. Batarya kaybınız ne düzeyde?

Telefon aralık ayında alındı. Batarya kaybım 1550 max benimki 1500 yani bataryaya sağlıklı bakıyorum.

• quote:

quote:

quote:

Pahalı olmasını gerektirecek bir şey görmüyorum. Bence hiçbir telefon da o parayı hak etmiyor. ABD'de yaşasak eyvallah ama altına don alamayan gidiyor iPhone alıyor. Kendisi güzel ama fiyatından kaybeden bir alet. Güzel ve seksi olan bir kadının çirkef ve terbiyesiz olması gibi bir şey bu, kendi kendini bitiriyor.

Eksi konusunu takmıyorum zaten, annesinin babasının kredi kartına güvenerek aldığı telefonlarla sidik yarışına giren ergen yuvası eksi verse ne olur vermese ne olur.

Abi hiçbir telefon dersin anlarım. Şimdi piyasada istediğin fiyatlara uymuyorsa ben iphone bu parayı veririm.
    Apple fiyatından bişey kaybetmiyor asla milyonlarca satış yapıyor. Abi senin kafa fiyatda anlaşılan.

• Anro kullanıcısına yanıt
    Hocam ben mart ayında almama rağmen 1400 batarya durumum. Çok iyi kullanmışsınız getçekten. Tavsiyeleriniz nedir? Nasıl kullanıp, nasıl şarj ediyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

Hocam ben mart ayında almama rağmen 1400 batarya durumum. Çok iyi kullanmışsınız getçekten. Tavsiyeleriniz nedir? Nasıl kullanıp, nasıl şarj ediyorsunuz ?

Hocam telefonun şarjını kolay kolay düşürmem. %15 ve %30 arası takarım. Full şarj ederim. Ayrıca telefonu gece şarja takarım sabah çıkartırım. Telefon haftanın 3-4 günü böyle şarj ederim benim okuldan dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Bende neden Pil Ömrü Önerileri Menüsü yok?

Siz demek ki zaten otomatik parlaklıkta kullanıyorsunuz.

• Nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum ?

Paraleks kapalı
    Konum servisleri kapalı
    Cogu zaman Wi-Fi ama hızlı Düşüyor oyun oynamaya çekiniyorum diyebilirim. iPhone 5S yeni cihaz ama biryerlerde yanlış yapıyorum tam anlayamadım. Sizin değerleriniz gercekten mükemmel :)

• Gerçekten 8.1 ' e geçmek için içime su serptin kardeşim :)

5S Kullaniyoorum 7.1.2 sabah 9 10 gibi sarjdan cikartiyorum cihazi akşam 9 10 ' a kadar full edge acik bazen wifi ile yetiyor bana whatsapp instagram swarm ve facebook.

ama 8.1 ' e geçmek için acayip gaza geldim suan

+ Batarya kaybi vs. ölçmek nasil olur ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.