Şimdi Ara

İphone 5s orta tuş ses çıkarıyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu aldığımda fazla anlamadım ama sonra arkadaşlarımında aynı model telefonları incelerken farkettim orta tuşum çok ses çıkarıyo ve adete içine göçüyo gibi oluyo.Normalde o sessiz ve nerdeyse basmıyomus hissi bende yok.Telefon aveadan alındı, sinirimi bozuyo sesini duyunca tak tak diye ne yapmalıyım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• erdi 1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam çıkardığı ses tok bir sesse sıkıntı yok bence. Ki şayet benim cihazımında tuşu önceki plus'a göre daha tok bir ses çıkarıyor. Bence bu güzel bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Hocam çıkardığı ses tok bir sesse sıkıntı yok bence. Ki şayet benim cihazımında tuşu önceki plus'a göre daha tok bir ses çıkarıyor. Bence bu güzel bişey

Hayır tık tık sesi çıkarıyo ve çok çıkıyo ses hassasiyet 0 gibi.Arkadaşlarımdaki çok az ses çıkarıyo ve bastıgın nerdeyse hissedilmiyo..

Anladım hocam. Bi video vardı onu bulursam atayım size öyle çözebilirsiniz belki

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Hayır tık tık sesi çıkarıyo ve çok çıkıyo ses hassasiyet 0 gibi.Arkadaşlarımdaki çok az ses çıkarıyo ve bastıgın nerdeyse hissedilmiyo..

Çok makbule geçer

home tusu zamanla bozulan bir parca. Kullanicinin kullanimina bagli olarak cabuk veya gec bozulabiliyor. Tus iyice bozulmaya basladiginda zaten belli edecektir. cok sert basman gerekecek veya 3-4 defa basinca almaya baslayacak. Garanti kapsaminda degilse cihazin, acip kendin degistirebilirsin. neyseki cihaz Iphone 4-4S degil. onlarda bu tusu degistirmek tam bir iskence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpm

home tusu zamanla bozulan bir parca. Kullanicinin kullanimina bagli olarak cabuk veya gec bozulabiliyor. Tus iyice bozulmaya basladiginda zaten belli edecektir. cok sert basman gerekecek veya 3-4 defa basinca almaya baslayacak. Garanti kapsaminda degilse cihazin, acip kendin degistirebilirsin. neyseki cihaz Iphone 4-4S degil. onlarda bu tusu degistirmek tam bir iskence.

Benimkinalındığında böyleymiş farkedememişim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpm

Touch ID geldiğinden beri 5s ve üzeri yani home tuşu arızası yok denecek kadar azaldı.

4/4s ve 5 de vardı genellikle home tuşu arızası
  • ben de ilk aldığımda böyleydi
    tak tak ses geliyordu, yumuşak değil de tıkır tıkır basılıyordu

alalı tam 1 yıl oldu. 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum

elektronik cihazlarda olur böyle şeyler, kafanıza takmamaya çalışın, zevkinize bakın

iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

ben de ilk aldığımda böyleydi
    tak tak ses geliyordu, yumuşak değil de tıkır tıkır basılıyordu

alalı tam 1 yıl oldu. 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum

elektronik cihazlarda olur böyle şeyler, kafanıza takmamaya çalışın, zevkinize bakın

iyi günler

hocam zaten sıkıntı olduğundan yada olucağından şüphe etmiyorum sesi ve dokusu rahatsız ediyor.
  • Benimkide ses çıkarıyor anormal birşey mi bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Benimkide ses çıkarıyor anormal birşey mi bu?

hocam benim ki tak tak yapıyo, biraz kaba bi ses çıkıyo..
    Rahatsız edici bir ses ise servise gidip içinizi rahatlatın o Zaman hocam👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tozlanmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

tozlanmıştır

hocam alındığında öyledi demiştim.
  • cihazda garanti varsa hiç uğraşmana gerek yok yetkili servisiyle bağlantıya geçmen yeterli olacaktır .müdahaele ettirmen cihazı garanti dışı bırakacaktır
  • quote:

cihazda garanti varsa hiç uğraşmana gerek yok yetkili servisiyle bağlantıya geçmen yeterli olacaktır .müdahaele ettirmen cihazı garanti dışı bırakacaktır

cihaz avea'dan alındığınıda yazdım yani apple garantisi yok.
  • benimde 6s sağ tuş (power tuşu) elimle oynayınca yerinde biraz oynuyor dikey olarak aşağıya yukarı inip çıkıyor hafif iphone 6 olan bir arkadaşımda baktım öyle değildi yerinde sabit kalıyordu sizce bir problem var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 26 Aralık 2015; 21:35:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom II

benimde 6s sağ tuş (power tuşu) elimle oynayınca yerinde biraz oynuyor dikey olarak aşağıya yukarı inip çıkıyor hafif iphone 6 olan bir arkadaşımda baktım öyle değildi yerinde sabit kalıyordu sizce bir problem var mı.

benimkide yatay oynuyo biraz ondan bence bişey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

quote:

cihazda garanti varsa hiç uğraşmana gerek yok yetkili servisiyle bağlantıya geçmen yeterli olacaktır .müdahaele ettirmen cihazı garanti dışı bırakacaktır

cihaz avea'dan alındığınıda yazdım yani apple garantisi yok.

benimde çıt çıt ses çikarıyordu iphone 5 varken teefoncuya gösterdik sorun yok dediler, forumda biyerde okumustum home tuşuna hafif yag surunuz ,baş parmagima zeytin yagi surup home tusuna yaglı olan parmagimla bastim iyice ovaladim, o ses kayboldu br nevi yaglanma gibi bisey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.