Şimdi Ara

İphone 5s orta tuş ses çıkarıyo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bircancan

quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

cihazda garanti varsa hiç uğraşmana gerek yok yetkili servisiyle bağlantıya geçmen yeterli olacaktır .müdahaele ettirmen cihazı garanti dışı bırakacaktır

cihaz avea'dan alındığınıda yazdım yani apple garantisi yok.

benimde çıt çıt ses çikarıyordu iphone 5 varken teefoncuya gösterdik sorun yok dediler, forumda biyerde okumustum home tuşuna hafif yag surunuz ,baş parmagima zeytin yagi surup home tusuna yaglı olan parmagimla bastim iyice ovaladim, o ses kayboldu br nevi yaglanma gibi bisey.

hocam çemberin kenarlarına doğru mu ? yani metal kısma dogru çünkü tuşun üstünde kalır yağ..Yanlış bişey yapmıyalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

cihazda garanti varsa hiç uğraşmana gerek yok yetkili servisiyle bağlantıya geçmen yeterli olacaktır .müdahaele ettirmen cihazı garanti dışı bırakacaktır

cihaz avea'dan alındığınıda yazdım yani apple garantisi yok.

benimde çıt çıt ses çikarıyordu iphone 5 varken teefoncuya gösterdik sorun yok dediler, forumda biyerde okumustum home tuşuna hafif yag surunuz ,baş parmagima zeytin yagi surup home tusuna yaglı olan parmagimla bastim iyice ovaladim, o ses kayboldu br nevi yaglanma gibi bisey.

hocam çemberin kenarlarına doğru mu ? yani metal kısma dogru çünkü tuşun üstünde kalır yağ..Yanlış bişey yapmıyalım

dedigimi yap arkadas korkma,parmagina biraz yag damlat akacak kadar fazla olmasin,yani icine kacmasin home tuşunun,home tuşuna hafif basarak parmagini dolastir, ses kesilecek bidahada olmayacak bir bucuk sene kullandim sessiz sedasiz home tuşumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bendede var ayni sorun ama benim cihaz 5s degil tabi ama benimmindede tak tak diye ses geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde normalde çift tıklayınca 2 defa tıklama sesi gelir doğal olarak fakat bende sanki 4 defa tıklamış sesi geliyo.yani tek tıklamada 2 kere tıklıyomuş gibi bi ses geliyor bazen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.