Şimdi Ara

iPhone 5S mi Note 3 mü ? (KARARSIZ KALDIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mini benchmark testleride performansı kötü nexus da tasarımını beğenmiyorum
    5s ile note 3 arasında kaldım bu gidişle 5s alıcam galiba ..
    babam iphone sevmiyo ama (note 2 si var )
  • android de kullandım ios ta ve halen ios tayım ailemde halen android kullanan var bir arkadaşımda da note 3 ama telefon geliyor adamlar kulağına note serisini götürünce bana çok abes geliyor şu an 5s kullanıyorum memnunum karar sizin
  • Note3 satıp aldım 5 s pişman olmazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk1937

mini benchmark testleride performansı kötü nexus da tasarımını beğenmiyorum
    5s ile note 3 arasında kaldım bu gidişle 5s alıcam galiba ..
    babam iphone sevmiyo ama (note 2 si var )

Note 2 ve 5S kullanıyorum. Kısaca kıyaslamak gerekirse:
    1. Şarj bakımından Note 2 çok daha iyi, tamamen oyun oynasanız bile 1 günü çok rahat bir şekilde çıkarıyor ama 5S'de 3G hep açık parlaklık %40'ken safari, instagram ve müzik kullanımında az önce ilk defa 6 saati gördüm.
    2. Ekran boyutu olarak Note 2 oyunlarda ve filmlerde çok daha iyi. Özellikle OTG kablosuyla cihaza kablosuz gamepad bağladığınız zaman mükemmel oluyor ama Android tarafında cihazınız ne kadar yüksek donanıma sahip olursa olsun iPhone'da aynı oyunları daha kaliteli bir şekilde oynayabiliyorsunuz. (Uygulamaların kalitesi de daha iyi)
    3. App Store'un kalitesini Google Play'de bulamazsınız. (Özellikle App Store'a özel çıkan Infinity Blade 3 gibi oyunlar mükemmel bir deneyim sunuyor)
    4. Müzik ve filmlerinizi orijinal olarak indiriyorsanız iTunes Store mükemmel bir ayrıcalık. (Android tarafında da Google Music var ama maalesef ülkemizde hizmet vermiyor)
    5. Uygulama, müzik ve filmlerinizi kredi kartı kullanmadan iTunes Store hediye kartları satın alarak indirebilirsiniz.
    6. Kasa kalitesi olarak düşmelerde Note serisi benim deneyimlerime göre daha iyi ama günlük kullanımda Note 2'nin arka kapağı dikkatli kullanmanıza rağmen çiziliyor ama 5S'te henüz o tarz bir çizilmeyle karşılaşmadım. (Bunda Silver kullanmamın da etkisi var tabi)
    7. Tasarım olarak Note 3'ün arka kapağı Note 2'deki kadar hoşuma gitmedi benim ama Note 2'deki kapak da çizilmelere karşı çok dayanıklı değildi. Bu anlamda tasarımsal olarak 5S benim gözümde en iyisi.
    8. iOS 7'de iPhone 5S'in, eski iOS 6'daki iPhone'lar kadar stabil olduğunu söyleyemem ama iOS 7.1 ile bunun çözüleceğini düşünüyorum. Android tarafında ise Nexus serileri dışında hangi cihazı alırsanız alın bir kaç ay sonra stabilite sorunları yaşamaya başlarsınız.
    Karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 12 Aralık 2013; 20:43:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone 5 beyaz 32 gb

• 5s pişman olmazsın kullanıyorum.
  • Hepsini boşver. Xperia z1 al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki en ucuz 5s i nerede bulabilirim ? ( istanbul , avrupa )
  • son bi soru 5s in fiyatı düşermi ( düşerse ne zaman düşebilir ) ?
    bana biraz fazla geldi
  • Bir kere not 3 ü ele 5 yada 5s

• 5s.

• 5s diyonuzda en ucuz nereden alabilirim diyorum
  • en ucuz nereden aşabilirim 5s i birde yaklaşık 5-6 ay sonra alıcağım fiyat düşermi bu zamana kadar
  • kuşu altın kafese(ios) koymuşlar niyede memleketim(android) demiş.
  • Galaxy s4 satıp 5s e geçtim ve tek kelime ile harika diyorum. Akıllı telefon= iPhone 5s. Gerçi Galaxy s4 den memnundum ama iPhone , iOS ve AppStore çok çok bambaşka bir dünya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi cevap alamadım
    önceki mesajıma bakarsanız ?
  • 5s al keyfine bak

• ya zaten 5s alıcam ***
    en ucuz nereden bulabilirim 5-6 ay sonra ucuzlarmı bide ?
  • ip 5 ve ip 5s fiyatları hemen hemen aynı zaten
    note 3 te bazı oyunlarla ilgili hatalarla karşılaşılıyor ve ios kadar stabil olacağını sanmıyorum
    ip 5s almanı tavsiye ederim
    androidin bir dezavantajı daha mağazaya her önüne gelenin istediğini yükleyebiliyor olması. gerek virüs gerek saçma programlar ne ararsanız
    candy crush diye aratıyorsun 4-5 sayfa virüslü programdan sonra anca bulabiliyorsun
    hem android hem ios kullandım tecrübeyle sabit olarak ip 5s öneririm
    yanında silikon bir kılıf al ondan önce de jelatin çektir
  • çevrem note 3 diyor .
    gerek kalemi gerek ekran büyüklüğü.
    ip5s küçük geliyo bana küçücük şeye 2000 lira vermek mantıksız geliyo sonra ağlamayayim note 3 alamadım diye ?
    hem bataryası 3 kat fazla gidiyomuş note 3 ün
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.