Şimdi Ara

İPHONE 5S İCLOUD SORUNU [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu babama vermek için sıfırladım benden apple hesbımı istedi şifreyi girdim telefon sıfırlandı şimdi açılırken benden bilmideğim bir hesaba kayıtlı olduğunu ve onun şifresini girmem gerektiğini söylüyor çıldıracam açamadım apple yi aradım apple kapalıyız dedi ne yapabilirim lütfen acil destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jailbreaknemk336 -- 31 Ocak 2016; 0:56:03 >

• O şifreyi bulacaksınız yada telefonun faturasını bulup apple aramalısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ben sıfırlarken benden istediği parolayı girdim telefonu açarken başka hesabı istemesi nedir yaw Allah için
  • quote:

Orijinalden alıntı: jailbreaknemk63

Kardeşim ben sıfırlarken benden istediği parolayı girdim telefonu açarken başka hesabı istemesi nedir yaw Allah için

Cihazı ikinci el aldıysanız,ilk aktif eden kişi,kurulum sırasında bir Apple hesabı girmiştir,üstteki arkadaşın bahsettiği de o hesaptır..onu bulamazsanız cihaz açılmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim cihazı ben aldığımda adam telefonu sıfırlamıştı bana göndermişti ben herşeyi sıfırdan kurdum sonra tekrar sıfırladım benden sıfırlamak için apple hesabımın şifresini istedi şifreyi girdim telefon sıfırlandı ve açılınca benden bilmideğim bi icloud hesabına kayıtlı oldugunu ve o hesabın şifresini girmem gerektiğini söyledi çıldıracam ne alakası var anlamadım ayrıca telefonun hala 1 yıl garantsi var ama garanti ve fatura yok hat üzerine alınmış bir telefon ne yapacağımı bilen söylerse sevinirim
  • icloud.com üzerinden cihazın en son kayıtlı olduğu apple id ile giriş yapıp cihazı sıfırlamayı denediniz mi?
  • Ya o Apple Kimliğinin şifresi ile giriş yapacaksınız, ya da cihazın faturası yukarıda arkadaşın dediği gibi. Aksi takdirde çöp.
  • Kardeşim girdim denedimde iphonu sil diye bir seçenek var sıfırla yok sıfırlarsam gidermi sence ?
  • Bunu yaparsam gidermi o ekran
     İPHONE 5S İCLOUD SORUNU [ÇÖZÜLDÜ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jailbreaknemk336 -- 29 Ocak 2016; 16:38:52 >
  • Eğer cihaz bu Apple Kimliğine bağlıysa gider. Ama zaten buraya girdiğiniz şifreyi de girseniz gitmesi lazım. Dolayısıyla büyük ihtimalle farklı Apple Kimlikleri söz konusu.
  • Aynen saçma olan durum ise benden sıfırlarken benim apple kimliğimin şifresini istemesi ve telefonu açmaya çalışırken farklı bir icloud kimliğimi istemesi
  • Apple destek ekibini aradım yardımcı oldular ama öyle böyle değil çok teşekkür ederim apple adamsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.