Şimdi Ara

Iphone 5S Ekran kırılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Ip 5S kullanıcısıyım ekranımı elimden düşmediği halde pensenin plastik yeri (elle tuttuğumuz yer) kayarak telefonuma çarpması sonucunda ekranım kırılmış bulunmakta. 1 yıl önce telefoncudan almıştım fatura kesmemişti adam hiçte aklıma gelmedi babamla almıştım. Garantisinin olduğu ımeı kodundan sorguluyarak öğrenebiliyorum. Ekranımı yaptırmaktan çok telefonumu değiştirmek istiyorum ortalama fiyat 250-300 tl arası dediler değişim için. Gidersem fatura yada garanti belgesi isterler mi ? Garanti belgesini ararsam bulabilirim. Ayrıca cihazın değişmesi gibi bi durum söz konusu olabilir mi ilk gidişim olucak. Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yetkili servisten sorgusunu yap imei numarasından bakarak kontrol edebilirsiniz

https://checkcoverage.apple.com/tr/tr;jsessionid=XRtrWdXFtkl29vJyLLvhTsMmg1bxggh1v47n4MbJdShbhPqMf8b1!-1320742832?locale=tr_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 1 Aralık 2015; 10:18:25 >
  • 350 TL vererek yeni ekran taktırabilirsin. Ücretsiz cihaz veya ekran değişimi gibi bir durum söz konusu değil.

İlla değiştirmek istiyorum dersen 1100 TL'ye swap 5S alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.