Şimdi Ara

iPhone 5s Ekran Esnemesi Problemi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
23.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran değişimi bende sorunu giderdi hocam zorluda değişmişti ekran.
    Diğer sorularınızın cevabını bilmiyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

Orijinalden alıntı: mga93

İzmir agora da pupa ya verdim. Bakalım sonuç ne olacak bekliyorum

Telefon Değişti

0 mı verdiler hocam

Evet sıfır verdiler

• İzmir'de olanlar için Çankaya'da Samsung Başarı'nın karşısında küçük bir camekan dükkanda Apple Başarı var oraya verdiğinizde 4-5 gün içinde cihazın tamiri ya da dönüşü oluyor. Apple'ın İzmir'deki resmi servisi ayrıca kafanızda soru işareti olmasın. İki cihaz verdim ikisi de 5 gün içinde değişti geri geldi.
  • Aynı problem bende de var malesef fakat idare ediyorum kılıfla birlikte

• 36 kullanıcısına yanıt
    Gidin Apple a yaptırın hocam neden idare edesiniz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Gidin Apple a yaptırın hocam neden idare edesiniz..

Ben belçikadan ikinci el olarak aldım . Telefon temizdi fakat ekran esneme olduğunu 2 hafta sonra fark ettim garantide yoktu kaldı bende öyle:) daha dün sıfır ekran sordum 5s için 80 euro dediler fakat gerek yokmuş ekran kırısılaya kadar devam edebilir dediler

• 36 kullanıcısına yanıt
    Bende uzun süre öyle kullandım bir sıkıntı olmuyor, fakat ön kamera ya toz giriyor bu da bir süre sonra ön kamerayı kullanılmaz hale getiriyor.

• quote:

Bende uzun süre öyle kullandım bir sıkıntı olmuyor, fakat ön kamera ya toz giriyor bu da bir süre sonra ön kamerayı kullanılmaz hale getiriyor.

Bu toz olayını bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu 80 Euro fiyat verdi ortalama düz hesap 200 TL yapıyor . Yaptırılır mı sizce Türkiye fiyatı nedir Bilgin var mı

• 36 kullanıcısına yanıt
    Türkiye fiyatlarını hiç bilmiyorum hocam bilgisi olan varsa açıklar onuda :) siz şimdilik kullanmaya devam edin bence eğer dediğim sorun olursa, o zaman yaptırılabilir..

• quote:

Türkiye fiyatlarını hiç bilmiyorum hocam bilgisi olan varsa açıklar onuda :) siz şimdilik kullanmaya devam edin bence eğer dediğim sorun olursa, o zaman yaptırılabilir..

Aynen öyle teşekkür ederim bilgilerin için

• 16 şubat 2016 da 5s almıştım o zamanlar birşey yoktu ya da dikkatimi çekmiyordu şimdi telefonla konuşuyorum gırk gırk ses geliyor sağ üst ekrandan bende hiç sevmem böyle şeyleri hiç hoşlanmam o kadar para verdik madem temiz olsun telefona kız gibi baktım kesinlikle ama kesinlikle düşme ezilme darbe felan yok ama sağ üst ekrana hafiften bastırınca gırk gırk ses geliyor acaba diyorum sim den dolayı mı ya da kırılmaz ekrandan dolayı mı ? Bakalım yarın getiricem aldığım yere ne cevap verecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakist87

Sim kartın kesik olduğundan dolayı ekranın kalkması kadar saçma bir şey olamaz. Bende 5s Uzay Grisi kullanıyorum ve içinde nano sim kart var. 2 ay önce ekranın sağ üst tarafı bariz bir şekilde kalkık olduğundan dolayı telefonu değiştirdim.

Yetkili arkadaş kronik sorun dedi ve sim karta hiç bakmamıştı bile...

Peki ne kadara değişim yaptılar

• Ben de iPhone5 var. Aynı sorun bende de var. Telefonun garantisi bitmiş durumda. Sağ üst taraftan şu an ışık sızmaya başladı. Ekrandaki esneme iyice arttı.
    Herhangi bir yer de telefonun ekranını değiştirsem ortalama ne kadar ücret alırlar?
    Diğer bir sorum ise aslında merak ettiğim kısım da burası. Kendi imkanlarıyla esnemeye çare bulan genius arkadaşlar var mı? Ekranın esnemesini engellemek için neler yapılabilir?
  • merhaba,
    10 ay önce turkcell'den annem için aldığım iphone 5s space gray de aynı sorunu yeni keşfettim.
    sağ üst köşeden içeri doğru basılabiliyor ve her basışta tık tık ses geliyor.
    yine sağ kısımda ışık sızması mevcut.
    apple store randevusu alabilirsem cihazı gidip göstereceğim.
  • Aynı sorun yeni aldığım iphone 6 cihazımda da oldu. Ben de başka birisinde 2. el değişim cihazı almıştım. Sorun değişim cihazında oldu yani. Samsun'da ESC Market'e servise verdim. Ekran tıklaması durumunda %80 ekran değişimi oluyor dediler. Açıkcası değişim yapılması tercihim olurdu.

Sanırım eskisi gibi bol keseden değişim yapmıyor artık Apple.

Ekran değişimi olmasının acaba bana bir sakıncası olur mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balabanraca

merhaba,
    10 ay önce turkcell'den annem için aldığım iphone 5s space gray de aynı sorunu yeni keşfettim.
    sağ üst köşeden içeri doğru basılabiliyor ve her basışta tık tık ses geliyor.
    yine sağ kısımda ışık sızması mevcut.
    apple store randevusu alabilirsem cihazı gidip göstereceğim.

merhaba,
    alıntıladığım mesajımdaki ekranın sağ üst köşesindeki esneme ve ışık sızması için bugün telefonu zorlu center apple store a götürdüm. ilgili genius telefonu teslim aldı. ön inceleme sonrasında ekran değişimi olacağı belirtildi.
    telefonu ertesi gün akşam saatlerinde alabilirsiniz denildi. yoğunluk had safhadaydı.

ekleme : telefonumu ertesi gün aldım ve çok memnun kaldım. apple store çalışanları gayet ilgililer, aynı zamanda bir o kadar yoğunlar. benimle ilgilenen genius abdullah beydi. o yoğunluğa rağmen ilgi alakası, nezaketi yaklaşımı harikuladeydi.

bu arada cihazımı teslim ettiğim gün ve ertesi gün ayrı ayrı sözlü hakaret eden insanlara denk geldim. insanımız bu kadar kaba ve kendini bilmez nasıl olabiliyor anlamak mümkün değil.
    apple store çalışanları zaten bizlerin memnuniyeti için oradalar.
    prosedürlere ve randevu sistemine riayet etmeyen kişilerin hakaretlerini işitmek zorunda değiller düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 29 Ocak 2017; 13:11:20 >

• Arkadaşlar nolursunuz yardım edin benim bir iPhone 5s im var sağ üst köşeye eleyince biraz içine giriyor sağ tarafın ekrana dokanıncada çıt diye ses geliyor telefon daha 3 aylık hiç düşmedi çizik yok ve sağ taraf ekran hafiften sararmaya başladı karanlıkta azıcık beli oluyor garantisi var garantiye gitse ne olur para isterlermi yada değiştirirlemi cihazda kılcal çizik bile yok sırf meatl kılıf ve 100 tl ilk kırılmaz camla kulanıldı lütfen cevap verin çok önemli bedavaya tamir ederlermi

• quote:

Orijinalden alıntı: Osman 0405

Arkadaşlar nolursunuz yardım edin benim bir iPhone 5s im var sağ üst köşeye eleyince biraz içine giriyor sağ tarafın ekrana dokanıncada çıt diye ses geliyor telefon daha 3 aylık hiç düşmedi çizik yok ve sağ taraf ekran hafiften sararmaya başladı karanlıkta azıcık beli oluyor garantisi var garantiye gitse ne olur para isterlermi yada değiştirirlemi cihazda kılcal çizik bile yok sırf meatl kılıf ve 100 tl ilk kırılmaz camla kulanıldı lütfen cevap verin çok önemli bedavaya tamir ederlermi

Her yere post açmışsın cevap aldığın halde devam etmişsin ağlayıp durma artık kardeş çizik Yok ezik yoksa neden bakmasınlar cihazına mantıklı ol biraz. Ya ekran değişir yada cihazını değiştirirler

• Bu olayı ben arkadaşıma söyledim dedimki yaz dediklerim oraya gitmiş bizimkazma nereye gördürdüyse@abooo01 yazmış

• Cihazımı garantiye gönderdim. Sonuç olarak parça değişimi yapıldı yazıyor. Cihaz 2 3 gün içinde elimde olacak. Eskiden direkt değişimi yapılırdı. Sanırım artık eskisi kadar değişim cihazı bulamayacağız

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.