Şimdi Ara

iPhone 5s bozuldu yardım edebilir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum zamansız kapanıyordu düşmedi darbe görmedi bir gün şarjdayken elime aldığımda ekran titredi ve zebra gibi siyah beyaz çizgiler çıktı orta tuşla açma kapama tuşuyla yeniledim açıldı fakat çok daha fazla yanıp söndü 20 dakika sonra düzeldi bu bir kaç kere daha olunca iTunes üzerinden güncelleyip sıfırladım bir hafta sonrasında tekrar oldu ve siyah beyaz ekrandan sonra mavi yeşil kırmızı ekran verdi bir daha açılmadı iTunes'a bağladığımda güncelleme yapamadı 4013 hatası verdi iyi olduğunu düşündüğüm bir Telefoncuya götürdüm hafıza entegresinin sorunlu olduğunu çözümünü bilmediklerini söyledi şuan telefonum elimde hiçbir şekilde açılamıyor yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantisi yok sanirsam saglam işin ehli olan birine götürmeni tavsiye ederim.!!

• Hocam burada yapılacak bir şey yok usta güvenilir birine ver

• Youtube da iphone 5S error 4013 olarak aratın, büyük ihtimal nandflash sorunu..
    Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaradayım

• Konrat K kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da olsaydınız, tanıdığım iyi bir iPhone servisi arkadaş vardı. Forumda @kenbu nickli arkadaş kendisi, iletişime geçin belki yardımcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 20 Temmuz 2017; 15:16:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    bana yardımcı olabilir mi acaba istanbuldayım bende serviste suan ama garantiside vardı bilmiyom ilgilenmiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.