Şimdi Ara

iPhone 5C Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 5C biraz eskidi ama çıktığı günden beri satın almak aklımda vardı, biraz kabaca araştırdım fakat 0 olarak satan bir mağaza bulamadım (Media Markt, Vatan bilgisayar, teknosa gibi), bu ürünün 0 halini nereden temin edebileceğimiz konusunda bilgisi olan varmıdır ?

Ayrıca n11 ve hepsiburada.com gibi sitelerde gördüm, orada da şarj aleti ve kulaklık yok yazıyor, sıfır ürünün kutusunda bu ekipmanların olmaması saçma geldi, nasıl bir satış yaptıklarını anlayamadım. Kısacası iPhone 5C'yi nereden bulabilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar

• Konu güncel arkadaşlar +++++++++++++++
  • Sıfır satan yer bilmiyorum o sitelerde yenilenmiş olarak satıyorlar yani sıfır değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onun 0 i satilmiyor galiba
    5s al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde sıfır 5c olan olsa bile nasılsa başka yok diye fiyatta uçacak.heleki 1000 lira altında vereceğini hiç sanmam.5s alın,2 kat yüksek performans alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki işine yarar. Bi bak istersen.

Ürün Açıklaması: KAPALI KUTUDUR. FATURASI VARDIR. IPHONE 5C 32GB 2 YIL APPLE GARANTİLİ SIFIR CİHAZDIR. ŞARJ ALETİ VE KULAKLIK YOKTUR.

http://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu?k=iphone+5c&sra=hpa&Spec=[Garanti~Var,%20Ba%C5%9Flamam%C4%B1%C5%9F]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.