Şimdi Ara

IPHONE 5 YAYINLANAN VIDEO yorumsuz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
3.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apple ın sitesine ne zamandan beri böyle kalitesiz fotolar konuluyor ?
  • Bunu haZirlamak icin baya calismislar eger fake ise helal olsun. Gercek ise basarili bir model daha geliyor piyasaya
  • 6.2mm kalınlık.
    daha uzun ve daha geniş.
    fayans gibi birşey bu :)
    kırılmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

6.2mm kalınlık.
    daha uzun ve daha geniş.
    fayans gibi birşey bu :)
    kırılmasın :)

8. Nesil 1mm felan olur heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Sacma ekran o sekilde olamaza ozaman kilif ureticileri nasil kilif yapsin kilif ekrna cikar onun icin telefonu genisletmelri lazim tasarim hatasi boyle bir telefon cikarsa on panel bu sekilde yuzune bakmam kullanimi yok bir kere

Sacma bir yorum olmus sizinkisi, kusura bakmayin. Apple ne zamandan beri kilif ureticilerine gore telefon cikardi? Yada ne alaka kilif olmaz simdi buna diye dizayni mi degistirelim dicek adamlar? Bunu Apple'in mi dusunmesi gerekiyor yoksa yan sanayi sirketlerin mi?
  • tasarım iğrenç !! fake olduğunu düşünüyorum ama
  • arkadaşlar fake olup olmadığını anlamak o kadar zor değil. videoda tarayıcının çubuğundaki linki kendi tarayıcınıza yazıp açın. ben yazdımve açtım. öyle bir sayfa yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

quote:

Sacma ekran o sekilde olamaza ozaman kilif ureticileri nasil kilif yapsin kilif ekrna cikar onun icin telefonu genisletmelri lazim tasarim hatasi boyle bir telefon cikarsa on panel bu sekilde yuzune bakmam kullanimi yok bir kere

Sacma bir yorum olmus sizinkisi, kusura bakmayin. Apple ne zamandan beri kilif ureticilerine gore telefon cikardi? Yada ne alaka kilif olmaz simdi buna diye dizayni mi degistirelim dicek adamlar? Bunu Apple'in mi dusunmesi gerekiyor yoksa yan sanayi sirketlerin mi?

siz yorumu iyice okuyup anlamazsanız tabi size saçma gelir.Adam kılıf üreticilerine göre tabiki telefon yapmıyor ama ergonomik kullanım açısından hiç piyasada bu kadar saçma bir tasarım gördünüz mü ekran ta dipte.

adam belki telefonunu korumak isteyecek kullanıcıyı düşünmek zorundalar.en azından azda olsa siyah bir çerçeve olarak .

• telefon biraz da ele gelmeli bence i4 kalınlıgı gayet güzel bu kayar gider
  • ip4lerin fiyatı acayip düşer, iyi bir kampanya olursa 3gs imi ip5 ile değiştiririm kesin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

quote:

siz yorumu iyice okuyup anlamazsanız tabi size saçma gelir.Adam kılıf üreticilerine göre tabiki telefon yapmıyor ama ergonomik kullanım açısından hiç piyasada bu kadar saçma bir tasarım gördünüz mü ekran ta dipte.

adam belki telefonunu korumak isteyecek kullanıcıyı düşünmek zorundalar.en azından azda olsa siyah bir çerçeve olarak .

Ben bu resimlere gercek demiyorum, bekleyip gorucez gercekmi degilmi. Gercek olsa dahi Apple dediginiz sorununda bir icabina bakar. Elbet ona gore bir aparat, kilif, bumper vs. bisey dusunmustur.

• Yanlarda çok az boşluk var,böyle olmaz ki gerçek modelde,faketir büyük ihtimalle.
  • fevkaladenin feykinde...
  • iPhone4 ten sonra guzelim iPhoneun tipi kaydi sanki . Bu tip olarak iPhone4 ten daha iyi gibi ama yanda iPhone3G serisindeki gibi parlak metal disa bakan metal malzeme olsaydi cok daha iyi olacakti hem hic cercevesi olmayan kenarlari bu sekilde tutacak yeri ve kaplamalarin tutunacagi bir alan olurdu. Tasarim olarak daha iyisini beklerdim iPhone4 ten beri tasarim konusunda kullanicilar hayalkirikligina ugruyor bi sebeple pek fazla patlama yapacak bir alet gibi durmuyor. Doanim konusuna gelince senede 1 model cikaran bir telefon icin cok az yenilikler var sonuc olarak iPhone4ün kamerasida yeterli sadece kamera ve yongada yapilan duzenlemeler sende 1 model cikaran bir telefona az. Ekran cözünürlügü olarak yeni bir teknoloji ve iyilestirme beklerdim eger ekrani iPhone4 ten daha iyi olmayip 4 inch olacaksa burdada iPhone4 ekrani daha hos duracaktir cunku ekran daha kucuk, sonuc olarak kamera 8mp, kasa metal, A5 yongasi ve 4lük ekran bence yenilik olarak cok fazla gerekli yenilikler degil, heleki rakiplerin zirt pirt yeni teknigi kullandigi ve hergun model cikardigini dusunecek olursak bikac ay icinde ozellik konusunda cok gerilere duser. Yorumlari videoda gecen telefonu baz alarak yaptim bence bu video dogru olabilir almanca bilen biri olarak hersey cok duzgun sitede yazilan özellikler falan bence telefon bu videodaki olacak

• Harika olmuş, bu incelikte ve 4.2 çıkarsa süper olur.
  • Yeni farkettim iphonelarda müzik diye app yok ipod var bunda ise music var. Yani ipod touch bu. Yani fake
  • Yahu ne muhabbet donmuş. Telefonun görsellerine bakıldığında arkasındaki iPhone yazısının bile apple typography sine uymadığını görürsünüz. Bu kadar basit.
  • Bu kadar yapısal ve ciddi değişiklik yapılmaz ki kardeşim
    Ondan sonra olan canım iphone 4 e olacak, gel de değiştirme denecek birşey mutlaka koyacaklardır...
  • tasarlamak kolay da seri üretime geçirmek zor böyle bi modeli. Fake olmasaydıda çıksaydı ama nerdeee ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: silencer1227

Yeni farkettim iphonelarda müzik diye app yok ipod var bunda ise music var. Yani ipod touch bu. Yani fake

İos 5 te music ve video diye ayriliyorlar dikkat ettiysen reminders ta var ekranda yani adam fake bile yaptiysa ios 5 ekranini kullanarak yapmis. İpod ibaresi yok ios 5 te.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.