Şimdi Ara

iphone 5 wifi ile video izlerken donma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
10.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ne yaptıysam net bir çözüm elde edemedim. wifi bağlıyken video izleyemiyorum. her 3-4 saniyede bir video donuyor. buffering problemi var. bu problemi nasıl çözebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: a_king

arkadaşlar ne yaptıysam net bir çözüm elde edemedim. wifi bağlıyken video izleyemiyorum. her 3-4 saniyede bir video donuyor. buffering problemi var. bu problemi nasıl çözebilirim?

Ayarlardan ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

quote:

arkadaşlar ne yaptıysam net bir çözüm elde edemedim. wifi bağlıyken video izleyemiyorum. her 3-4 saniyede bir video donuyor. buffering problemi var. bu problemi nasıl çözebilirim?

Katılıyorum bende hiç bir sorun yok ağ ayarlarını sıfırla. Sorun yine çözülmezse sizin internette bir sıkıntı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ile iliskili bir soruda ben sorayim youtubedan adam akilli video izleyemiyorum kendi programi videoyu camir gibi gosteriyor takilmiyor site uzeronden actigimda goruntu guzel ama takiliyor surekli.Mesela dh videolari hd olarak telefon izerinden iZledigimde hic takilmiyor ve goruntude super youtube icin yapilcak birsey yokmu .

• quote:

Orijinalden alıntı: melankolonya

quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

quote:

Katılıyorum bende hiç bir sorun yok ağ ayarlarını sıfırla. Sorun yine çözülmezse sizin internette bir sıkıntı olabilir.

hocam ağ ayarlarını kaç kere sıfırladım. hatta bu gün temiz bir restore attım. speed test'de 6 mbiti görüyor. fakat video bufferingde sıkıntı devam ediyor.

• sorun bendede var speedtestte 10mbt gozuko ama vido izlerken cok sorun oluyo.
    videolar bazen hizli doluyo bazen cok zor doluyo bazen dolarken yarida kaliyo ilerlemiyo iskence oluyo.Iphonelerin geneli boylemi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: CpT-aizeN

sorun bendede var speedtestte 10mbt gozuko ama vido izlerken cok sorun oluyo.
    videolar bazen hizli doluyo bazen cok zor doluyo bazen dolarken yarida kaliyo ilerlemiyo iskence oluyo.Iphonelerin geneli boylemi acaba.

işte bende bu soruna bir çözüm arıyorum fakat sonuç aynı
  • Versiyonunuz kac ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolution X

Versiyonunuz kac ?

6.1.3
  • quote:

quote:

Versiyonunuz kac ?

6.1.3

6.1.3'lerin genelinde oluyo bu problem mecbur yeni cıkıcak surumu beklemek zorundasınız.
  • quote:

quote:

quote:

Versiyonunuz kac ?

6.1.3

6.1.3'lerin genelinde oluyo bu problem mecbur yeni cıkıcak surumu beklemek zorundasınız.

anladım hocam. peki alternatif şekilde nasıl video izleyebilirim. ace player da da aynı sıkıntı var. sizin video izlediğiniz başka bir program varmı acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Versiyonunuz kac ?

6.1.3

anladım hocam. peki alternatif şekilde nasıl video izleyebilirim. ace player da da aynı sıkıntı var. sizin video izlediğiniz başka bir program varmı acaba?

Hayır yok malesef.

• a_king kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var google player ya da başka bi tarayıcı denesek düzelir mi? @a_king
  • quote:

Bende de aynı sorun war cok sinir bozucu her. Şeyi denedim olmadı 2 farklı iphone 5 de denedim aynı donma sorunu war

• Hepimizde aynı problem var

• evet bendede 6.1.4 sürüm var bugun benimde aynı sorun başıma geldi youtube da video izlerken
  • Bendede aynı durum var.İşin ilginç tarafı Skype ile görüşme yaparken video izlediğimde yani skype arkada çalışmaya devam edip birisiyle konuşurken video izlediğimde video hızlı doluyor fakat kapattığımda aşırı derecede yavaş böylede bişey fark ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizyamki

aynı sorun bende de var google player ya da başka bi tarayıcı denesek düzelir mi? @a_king

hocam sonuçta real player üzerinden videoları açıyor. bir değişiklik olacağını sanmıyorum. alternatif playerlar da denedim. sonuç aynı. özellikle vk serveri üzerinden izlenen videolarda bu problem daha belirgin.

ama sorunun yazılımsal olduğuna neredeyse eminim. siz de deneyin. arkaplanda app store dan büyük boyutlu bir uygulama indirirken videoyu açtığımda donma problemi olmuyor. indirme olmasına rağmen. sizde bir deneyin ve sonucu yazın. ona göre alternatif çözüm yolları bulmaya çalışalım...
  • Evt denedim gerçekten de öyle appstore dan bişi indirirken doluo sıfır takılma war ama indirmeyi bekletince donmalar başlıyo her saniye takılıyo
    Sanırım problem bufferlamıo indirme yapmıo video izlerken yazınım ile alakalı büyük bi ihtimal

• Bu sıkıntı bu aralar çok çıkmaya başladı ios 7 yüzünden mi diyecem ne alaka kuracam ben de bilmiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.