Şimdi Ara

iphone 5 tuşkiliti unuttum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5 tuş kilidini unuttum yardımcı olabilirmisiz arkadaşlar?

• hatırlayamazsanız yapcak bişey yok, 2 ay önce başıma geldi benim de, telefonu sıfırlamak zorunda kaldım
  • `bELa ` kullanıcısına yanıt
    sıfırlamak derken jb olduğu için telefondan değil setup dosyasını indirrek yapabilirm. başka hiç bi çarem yok eminseniz araştırmıyım dediğinizi yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: --caner--

sıfırlamak derken jb olduğu için telefondan değil setup dosyasını indirrek yapabilirm. başka hiç bi çarem yok eminseniz araştırmıyım dediğinizi yapıcam

apple ile telefonda bile görüşmüştüm bunun için yapcak birşey yok dediler
  • `bELa ` kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam. ALLAH a emanet ol. dediğinizi yapıcam şimdi
  • hocam restoreye falan gerek yok eger itunes de backup in varsa eski backupi geri yukle sifresiz olarak aciliyor telefonun eger backu yoksa ios 7 yi indir restore et imzalar kapanmamis yoksa ios 8e mahkum olursun
  • jb varsa ve sıfırlamadıysan özelden bana ulaşır mısın. bir şey deneyeceğiz. ssh ile bağlanıp timepasscode tweak'ini yükle. sadece o anki saati girerek kilidi açabilirsin aslında ama denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 21 Eylül 2014; 20:45:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

jb varsa özelden bana ulaşır mısın. bir şey deneyeceğiz. ssh ile bağlanıp timepasscode tweak'ini yükle. sadece o anki saati girerek kilidi açabilirsin aslında ama denemek lazım.

onu yontemi bende denemisdim baska bir twek vardi bu tur ama setting den girib aktive etmek lazim onun icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

jb varsa özelden bana ulaşır mısın. bir şey deneyeceğiz. ssh ile bağlanıp timepasscode tweak'ini yükle. sadece o anki saati girerek kilidi açabilirsin aslında ama denemek lazım.

onu yontemi bende denemisdim baska bir twek vardi bu tur ama setting den girib aktive etmek lazim onun icin

aktiveyi de tweak'in plist dosyasını editleyerek yapabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.