Şimdi Ara

IPHONE 5 ŞARJ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkcelden alınma ıphone 5 cihazım var, şarj sorunu yaşamaktayım. cihazı şarj etmek için kabloyu iyice bastırmam lazım ancak çoğu zamanda şarj edemiyorum cihazı. acaba benim şarj aletim mi bozuldu diye türkcel bayisinde şarj etmeyi denedim ancak ordada şarj olmadı cihaz. İstanbuldaki apple store a cihazı götürsem değişim yapılır mı? Ve internetten falan randevu almam gerekiyor mu apple store için?

• quote:

Orijinalden alıntı: the.mechanical

Merhaba arkadaşlar

Türkcelden alınma ıphone 5 cihazım var, şarj sorunu yaşamaktayım. cihazı şarj etmek için kabloyu iyice bastırmam lazım ancak çoğu zamanda şarj edemiyorum cihazı. acaba benim şarj aletim mi bozuldu diye türkcel bayisinde şarj etmeyi denedim ancak ordada şarj olmadı cihaz. İstanbuldaki apple store a cihazı götürsem değişim yapılır mı? Ve internetten falan randevu almam gerekiyor mu apple store için?

Kabloyu bastıman gerekiyorsa sorun telefonda gibi.
    Ama iphone'ların şarj girişi kolay kolay arızalanan biryer değil. Önce şarj kablonu değiştir, eğer sorun devam ederse apple'ın yolunu tut

Edit. Zaten turkcell'de farklı kablıyla denemişin. Bence telefonun biraz bakım istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 24 Temmuz 2014; 19:44:24 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.