Şimdi Ara

İphone 5 Müzik Yükleme ve zil sesi yapma yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
72.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 hafta önce iphone 5 aldım ama çıldırmak üzereyim. İnternetten araştırıyorum müzik yükleme işlemini, birebir yapıyorum. yüklendi gibi gözüküyor bu seferde telefonda bulamıyorum. Nasıl bir aletmiş böyle olacağını bilseydim hiç bulaşmazdım. Bi müzik yüklemek için bu kadar zahmete girilir mi arkadaş. Sizden ricam bilen bir arkadaşımız açık bir dille anlatırsa sevinirim. Nasıl yükleyecez, yükleyince telefonda nereden bulacaz , bunu nasıl zil sesi yapacaz??

• Kolayca yüklemek için müzikleri iTunes ile eşleştirmen daha yararına olacaktır. Ayrıca müzikleri atarken liste oluşturman telefonda bulmanı kolaylaştıracak. Forumda biraz araştırırsanız müzik atma işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Zil sesi yapma olayına gelince öyle bi şansınız yok =) iPhone ların zil sesleri 40 sn lik özel dosyalardan oluşuyor. Ya iTunes la şarkıyı atarken zil sesi olarak atacaksınız ya da istediğiniz parçanın zil sesi olarak özelleştirilmiş halini bulmanız lazım
  • Makes Tones adlı app'i öneririm.
  • İtunes te liste yapıyorum eşzamanlamada yapıyorum yüklendi gibi gözüküyor ama telefonda bulamıyorum nereye girip nerden bulacağım onuda söyleyebilir misiniz.
  • İtools kullanın
    İtools ile istediğinizi basit bir şekilde zil sesi yapabilir,
    Müziklerinizi sürükle-bırak yaparak dakikalar içinde iphona atabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JBli ise UnlimTones uygulaması tam sana göre...
  • audiko.net/ tek geçerim indir ve sadece iTunes a sürükle bırak.

• Telefon jb li değil (aslına bakarsanız jb nin ne olduğunuda bilmiyorum henüz) . Bir arkadaşa da sordum özel mesajdan oda sağolsun yardımcı oldu oda itools u önerdi. Eve geçtiğimde bu programı indirip hemen deneyeceğim çok teşekkür ederim.
  • Sorunu itools la çözdüm arkadaşlar. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
  • iTools müthiş :)
    aynı sorunu yasamıstım
    öneren arkadaslara tesekkurler
    müzik dosyalarını toplu seçip itools zil sesleri penceresine sürükleyince oldu...
  • Arkadaşlar bana kızmayın ama 2000 TL ye telefon alıyorsunuz
    Ne istediğiniz bir müziği zil sesi yapabiliyorsunuz
    Ne de bluetooth ile dosya veya fotoğraf paylaşımı yapabiliyorsunuz
    Sizin tercihiniz ama bence Iphone'lere verilen paraya yazık
    Bir Samsung Galaxy S 2 kullanıcısı olarak böyle düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimone

Arkadaşlar bana kızmayın ama 2000 TL ye telefon alıyorsunuz
    Ne istediğiniz bir müziği zil sesi yapabiliyorsunuz
    Ne de bluetooth ile dosya veya fotoğraf paylaşımı yapabiliyorsunuz
    Sizin tercihiniz ama bence Iphone'lere verilen paraya yazık
    Bir Samsung Galaxy S 2 kullanıcısı olarak böyle düşünüyorum...

Evet çok boş düşünüyorsun.
    İtoolsla istediğin müziği atıp zil sesi yapabilirsin.
  • iTunes ile bile istediğin müziği zil sesi yapabiliyorsun , problem nerede anlayamıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

Bir mp3 ü zil sesi yapmak için bilgisayar başında olmak ve bilgisayara itools proğramı yüklemek gerekiyor yani öylemi ?
    Bizler ne yapıyoruz biliyormusun çok dolu konuşan ve düşünen arkadaşım mp3 üzerine elimizi basılı tutup zil sesi yap seçeneğini tıklayıveriyoruz sadece bu kadar
  • quote:

quote:

Bir mp3 ü zil sesi yapmak için bilgisayar başında olmak ve bilgisayara itools proğramı yüklemek gerekiyor yani öylemi ?
    Bizler ne yapıyoruz biliyormusun çok dolu konuşan ve düşünen arkadaşım mp3 üzerine elimizi basılı tutup zil sesi yap seçeneğini tıklayıveriyoruz sadece bu kadar

Konuştuğun alet hakkında cahil olduğun o kadar belli oluyor ki..
    Bizim zil sesi yaparken çok farklı şeyler yaptığımızı düşünüyorsun heralde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteeLs -- 12 Nisan 2013; 20:01:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_eknc

Arkadaşlar 1 hafta önce iphone 5 aldım ama çıldırmak üzereyim. İnternetten araştırıyorum müzik yükleme işlemini, birebir yapıyorum. yüklendi gibi gözüküyor bu seferde telefonda bulamıyorum. Nasıl bir aletmiş böyle olacağını bilseydim hiç bulaşmazdım. Bi müzik yüklemek için bu kadar zahmete girilir mi arkadaş. Sizden ricam bilen bir arkadaşımız açık bir dille anlatırsa sevinirim. Nasıl yükleyecez, yükleyince telefonda nereden bulacaz , bunu nasıl zil sesi yapacaz??

Bir parça araştırsanız ne kadar kolay halbuki ama illaki burada yazıp rahatlayacaksınız..
    http://www.iphoneturkey.biz/2009/09/bilgisayardan-iphonea-nasil-sarki-yuklenir.html

• quote:

quote:

quote:

Konuştuğun alet hakkında cahil olduğun o kadar belli oluyor ki..
    Bizim zil sesi yaparken çok farklı şeyler yaptığımızı düşünüyorsun heralde..

itools ile çok kolay ama tabii ki bir android veya symbian'daki kadar basit değil. çünkü onlarda direk mp3 zil sesi oluyor. ama diğer yandan android ios'un yanına bile yaklaşamaz.

• Yok en iyisi blackberry :))

Ya şaka bi yana da illa bu pc ye programı yüklemiz mi lazım, işyerinde aynı odada 5 kişide iphone var hepimiZinki aynı çalıyor :)

• iTools'u tavsiye edenler sağ olsun var olsun:)
  • 2013 olmuş,itools u yeni duyanlar var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.