Şimdi Ara

İphone 5 Müzik Yükleme ve zil sesi yapma yardım lütfen... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
72.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Şagop

Yok en iyisi blackberry :))

Ya şaka bi yana da illa bu pc ye programı yüklemiz mi lazım, işyerinde aynı odada 5 kişide iphone var hepimiZinki aynı çalıyor :)

mecbur iTunes kuracaksın. Kullanamazsan onu kaldırmadan iTools su kuracak onu kullanacaksın. Her dersine deva olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

2013 olmuş,itools u yeni duyanlar var

Napak hocam anca paramız oldu. İphone aldık. E yavaş yavaş da öğreniyoruz. Ki kaldı ki evde pc yok internet yok. Fakiriz biz nutella bile yok bizde

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

quote:

Napak hocam anca paramız oldu. İphone aldık. E yavaş yavaş da öğreniyoruz. Ki kaldı ki evde pc yok internet yok. Fakiriz biz nutella bile yok bizde

Öyle demedim,canım hocam
    İtools u bilmeyenlere "fakirler" diye yapıştırmadım,yanlış anlaşılmasın :)
    "İphone ile bu kadar vakit harcıyorsunuz,itools u nasıl bilmezsiniz?" demek istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

quote:

Öyle demedim,canım hocam
    İtools u bilmeyenlere "fakirler" diye yapıştırmadım,yanlış anlaşılmasın :)
    "İphone ile bu kadar vakit harcıyorsunuz,itools u nasıl bilmezsiniz?" demek istedim.

Hocam telefon alışılmışın dışında zaten en cezbeden yanı da bana göre bu. Ben ilk hafta telefona uzay mekiği muamelesi yaptım. daha 3 ay olmadı hala bu forumda okudukça hayretlere düşüyorum.
    İyiki varsın donanımhaber

• 2001 model bitane 1gb ipod var müzik önceleri atıyordum şimdi itunes bana ızdırap oluyor müzik atamıyorum
  • Biligsayarlarındaki mp3leri iPhone'larına fazla uğraşmadan kolayca aktarıp zil sesi yapmak isteyenler için resimli anlatım:
    http://shiftdelete.net/itools-ile-iphonea-zil-sesi-yapimi-42588.html
  • Itools kullanmak en mantıklısı.
  • Ya ne kadar boş boş uğraşıp durmuşum itools ne harika bir şeymiş. Eski nokia ma müzik atar gibi, sürükle bırak hesabı. Rehberi de görebiliyorum. Öneren arkadaşlar çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Yok en iyisi blackberry :))

Ya şaka bi yana da illa bu pc ye programı yüklemiz mi lazım, işyerinde aynı odada 5 kişide iphone var hepimiZinki aynı çalıyor :)

Sesli guldum valla. :)

Benimde ayni caliyordur sizinle buyuk ihtimal, hic ugrasamam oyle mp3 muzik vs. ile, caliyor iste sonucta duyuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEDDI

Ya ne kadar boş boş uğraşıp durmuşum itools ne harika bir şeymiş. Eski nokia ma müzik atar gibi, sürükle bırak hesabı. Rehberi de görebiliyorum. Öneren arkadaşlar çok sağolun

:D teknoloji

• quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEART11

Biligsayarlarındaki mp3leri iPhone'larına fazla uğraşmadan kolayca aktarıp zil sesi yapmak isteyenler için resimli anlatım:
    http://shiftdelete.net/itools-ile-iphonea-zil-sesi-yapimi-42588.html

çok sağol kardeşim
  • Adamsınız ya, süper oldu :))
  • iphone'a zil sesi yapmak için itools gerçekten iyiymiş. itunes saçmalığında kurtardı bizi.

basit ve yalın.

itunes gibi saatlerini forumlarda harcamaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirketdestek

meraba arkadaşlar videolu olarak anlattım hem itunes hem itools umarım yardımı dokunur

https://www.youtube.com/watch?v=oyocdkkxJwI

Güzel anlatımın için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • La hediye geldi yoksa 2000 lira niye vereyim İphone5 e.
    Kaldı ki android yazılımlı telefonları kullandım 3-5 tane büyük oyun yükleyince ebesininkini görüyor kafayı yiyorlar. Yok 2 çekirdek yok 4 çekirdekli falan al diyorlar. İphone da ağzına kadar hafızayı dolduruyorsun banamısın demiyor ne kasma ne yavaşlama ne tekleme hiçbir sıkıntı yok. Varsın zil sesi yapmasın.
  • Peki bu 40 saniye sorununu aşamıyormuyuz itools ile?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.