Şimdi Ara

Iphone 5 Kulaklık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iphone 5 sahibi olup iphone 4s veya iphone 4 ile ipod ses performansını karşılaştıran oldumu.

Benim daha önce iphone 4s'im vardı ve kulaklığı taktığımda son seste ciddi rahatsız oluyordum fakat iphone 5 de bu durumun olmadığını farkettim.
    Kulaklıkta sorun olabileceğini düşündüm fakat taktığım iphone 4'te ses gayet yüksekti.
    Sorun sadece ipod'dan müzik dinlerken değil youtube'daki seslerde de kendini gösteriyor.

Apple forumlarında tartışılıyor fakat işe yarana bir çözüm yok ayrıca apple ayağından da cevap verilmiyormuş.
    https://discussions.apple.com/thread/4388969?start=0&tstart=0

Bu sorun ile karşılaşan başka kimse varmı?

• Bende Bu sabah test etme fırsatı buldum.. Ses kalitesinde bir yükseliş söz konusu. Özellikle basları daha etkili olmuş.Lakin 4 ün yüksek ses performanısını vermiyor.

Şöyle açıklamak gerekirse toplu taşıma araçlarında müzik dinlerken dışarı ses çıkmama eşiği vardirya bu ses I Phone 5 / earpods ta son seviye.. yaklaşık %30 daha kısık ses.Hayal kırıklığına uğradım.

Kulaklığın performansı pc, Iphone 4 gibi yerlerde çok daha iyi. Apple yetkililerinin yeni yazılım ile sorunu gidereceklerini umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2v2 -- 7 Ocak 2013; 11:03:54 >
  • Arkadaşlar merhaba benim Dr Iphone 5s kara düştü telefonda sıkıntı yok ama kulakkık takılı olmadığı halde kulaklık var sayıyor peçete soktum kulak çöpü soktum düzelmedi yardımcı olur musunuz bi de bu sorunu halletsem tekrar yaşar mıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemresahbaz

Arkadaşlar merhaba benim Dr Iphone 5s kara düştü telefonda sıkıntı yok ama kulakkık takılı olmadığı halde kulaklık var sayıyor peçete soktum kulak çöpü soktum düzelmedi yardımcı olur musunuz bi de bu sorunu halletsem tekrar yaşar mıyım

su girip oksitlenmiştir. içinin açılması şart gibi gözüküyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.