Şimdi Ara

iPhone 5 Kilit Tuşu Problemi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
11
Favori
58.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarın telefonu değiştireceğim nasip kısmet olursa, değiştirirsem direkt 32 GB Siyah modeli 1500 TL 'den satılığa çıkartıyorum :)

Almak isteyen varsa kontağa geçebilir, beylikdüzü elden veririm :)
  • Ben bu sabah değiştirdim, 5dk. sürdü, telefona bakmadı bile arkadaş. Oarı burası ezik, acaba değiştirirler mi diye düşünmeyin, o seriye giriyorsa değiştiriyorlar. Kutudan seri no yu söyledik, telefona bkamadan yenisini getirdiler :)

Apple'ın bu huyunu seviyorum. Telefonunun arkasında ve 3gs bile hala destek alıyor.

Ama ben Android'e geçmeye karar verdim. 32GB siyah Iphone 5 jelatininde satılık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 19 Mayıs 2014; 22:59:09 >
  • Saat 10:20 de randevum vardı. Az önce iptal ettim isteyen gidebilir. İptal edilen randevular tekrar online alınamıyor boş kaldı o ara sanırım. İşi olmayan varsa gidebilir .
  • Arkadaşlar benimde amerikadan alınma A1429 iphone 5'im var. Alalı 1.5 yıl oldu ve garanti kapsamında değil. Son bir haftadır kilit tuşu çalışmıyor. Haftaya cuma günü için Zorludaki apple centerdan randevu aldım bu arada apple ın sitesinde seri no sorgulamaya da baktım telefon kapsamda diye bir ibare çıktı. Sizlere danışmak istediğim;

TELEFONU KAPSAMDA OLDUGU İÇİN - GARANTİSİ BİTMESİNE VE AMERİKADAN ALINMIŞ OLMASINA RAGMEN- değişirler mi ?

-- Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Beyler beni. Cihaz ın içi açıldı üst tuş çalışmıyo ses açma kapama çalışmıyo ekrana bastırınca ses geliyor birkaç çizik var beyaz renk a1429 model bir de minik bir ezik var şunu sorcam değişim olur mu adamlar içinin açılfığını nerdn anlıyacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar değişim programı için aşağıdaki linkten değişim kapsamına girip girmediğini öğrenebilirsiniz.

APPLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

Arkadaşlar değişim programı için aşağıdaki linkten değişim kapsamına girip girmediğini öğrenebilirsiniz.

APPLE

baktım uygundur diyo yani değişim olur dio
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

Arkadaşlar benimde amerikadan alınma A1429 iphone 5'im var. Alalı 1.5 yıl oldu ve garanti kapsamında değil. Son bir haftadır kilit tuşu çalışmıyor. Haftaya cuma günü için Zorludaki apple centerdan randevu aldım bu arada apple ın sitesinde seri no sorgulamaya da baktım telefon kapsamda diye bir ibare çıktı. Sizlere danışmak istediğim;

TELEFONU KAPSAMDA OLDUGU İÇİN - GARANTİSİ BİTMESİNE VE AMERİKADAN ALINMIŞ OLMASINA RAGMEN- değişirler mi ?

-- Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

garantisi olsa bile amerika cihazlarına bakmıyorlar
  • bende de calismiyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defolu kilit tuşunu 7/24 çalışan kölelerden kaynaklanıyor... işçilere daha iyi davransalar sorun yaşatmazlardı...
  • Benim telefon 64 gb cihazı gönderdim ama yenisini göndermediler Cihazımda da hiç sıkıntı yoktu . Cihazda belirtilen sıkıntılar yaşanılmamıştır diye geri gönderdiler
    tekrar gönderirsem yenisi gelir mi (Teleservice)
  • quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

Benim telefon 64 gb cihazı gönderdim ama yenisini göndermediler Cihazımda da hiç sıkıntı yoktu . Cihazda belirtilen sıkıntılar yaşanılmamıştır diye geri gönderdiler

Sıkıntı yoksa niye gönderdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

Benim telefon 64 gb cihazı gönderdim ama yenisini göndermediler Cihazımda da hiç sıkıntı yoktu . Cihazda belirtilen sıkıntılar yaşanılmamıştır diye geri gönderdiler

Sıkıntı yoksa niye gönderdin?

Yenisi gelsin çok fazla soyulma ve çizikler var
  • http://support.apple.com/kb/HT4061?viewlocale=tr_TR&locale=tr_TR

bu linke cihaz seri numaramı yazdım.

"""Girdiğiniz iPhone 5 seri numarası bu programa uygun. Uyku/uyanma düğmenizin değiştirilmesini sağlamak için lütfen aşağıdaki yönergeleri izleyin"""""

yazısı çıktı. Şimdi sadece bu düğmeyi mi değiştirecekler yoksa telefonu yenisiyle mi değiştirecekler?
  • nadirgoktan N kullanıcısına yanıt
    eğer cihazın amerika cihazı değilse ve gerçekten tuşta problem varsa cihazı komple değişiyorlar.
  • haydar. kullanıcısına yanıt
    Haydar teşekkür ederim ilgine. Sorun var ama her zaman değil bazen yapıyor kendi kendine düzeliyor. Bunun olduğunu nasıl kanıtlamam gerekir? Ve eğer değişim olacaksa istanbula gitmem şart mı telefonun garanti süresi doldu çünkü
  • nadirgoktan N kullanıcısına yanıt
    senin gitmen şart değil bi arkadaşınada gönderebilirsin o götürebilir. orda tuşu bi kalem gibi bişeyle kontrol ediyorlar. eğer sıkıntı varsa belli oluyo. ama söyliyim cihazın amerika cihazı olmaması gerekiyo. henüz amerika cihazlara destek yok.
  • Değişim yaparak siyah iphone yerine beyaz ya da beyaz yerine siyah alınabiliyor mu?bilgisi olan var mı?

• efe0934 E kullanıcısına yanıt
    Alınamıyor maalesef.
  • Amerika iPhone 5 ile malum Apple ilgilenmiyor (A1428)

Nerede yaptiralim Istanbul'da telefonu?

Ust tus, ses alcaltma tusu, ses yukseltme tusu, batarya degisimi..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.