Şimdi Ara

İphone 5 Facebook Ekran Bildirimi Gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
10.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce almanyadan iphone 5 aldım. Fakat bütün bildirimlerini açıp app store'den facebook ve facebook messenger programını indirip kurmama rağmen ekrana hiçbir bildirim gelmiyor ancak girip bakmam lazım. Programın üzerine bildirim geliyor 1 2 3 falan yazıyor o da sadece facebook programının üzerinde yazıyor messenger'da yine yazmıyor ama hiçbir bildirim gelmiyor ne ekran açıkken ne kapalıyken bunu nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz??

• Forumda arasaniz kesin bulurdunuz onlarca kez konusuldu. Sorun facebook un app lerinden kaynakli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Forumda arasaniz kesin bulurdunuz onlarca kez konusuldu. Sorun facebook un app lerinden kaynakli

baktım ama kimse çözememiş problemini olmuyorsa olmuyor yazmış çoğu
  • biraz arastırırsan öğrenirsin bence cocuk işi bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigxe

biraz arastırırsan öğrenirsin bence cocuk işi bunlar

yok kardesım saatlerdır bakıyorum yok bulamadım vallahi
  • Facebook benimde canımı sıkmaya başladı uygulana boyutu 30mb kendisi 10 günde 200mba yükseliyor son güncellemeden sonra resimleride zor açmaya başladı

• Banada gelimyor

• Gelmiyor kardeşim uyarı gelmiyor ayrıca face içinde mesajlara girdiginde faceden çıkıyor6.1 dede sorun devam ediyor 5 te

• Peki her 5te böyle mi bizim bahtımıza mı böyle geldi ??
  • Tek çözümü Facebook messenger yüklemek. Fakat sohbet kısmında telefon simgesi gözüküyor.

• Benim facebook bildirimlerim geliyor ama facebook mesaj bildirimlerim gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufd84

Tek çözümü Facebook messenger yüklemek. Fakat sohbet kısmında telefon simgesi gözüküyor.

Facebook messenger yüklü ama olmuyor ona ragmen gelmıyor
  • Bende mesaj bildirimleri hep geliyor, istersen yeniden yükle belki düzelir.

• quote:

Bende mesaj bildirimleri hep geliyor, istersen yeniden yükle belki düzelir.

telefonu sıfırlayıp hardrest attım tekrar yukledım telefonu yenı olarak tanıttım ama yok
  • açıkçası en son diyebileceğim şey büyük ihtimalle yapmışsındır da insan kimi zaman unutuyor.
    "facebook messenger" uygulamasındaki ayarlar kısmından bildirimleri açtığını kontrol et.
    tefondaki ayarlar kısmındaki bildirim merkezinden de "facebook" ve "facebook messenger" için bildirim merkezleri ve uyarıları aktif ettin mi kontrol et.
    açıkçası bunlar da çözümün olmazsa yardımcı olamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufd84 -- 30 Ocak 2013; 22:13:33 >
  • quote:

açıkçası en son diyebileceğim şey büyük ihtimalle yapmışsındır da insan kimi zaman unutuyor.
    "facebook messenger" uygulamasındaki ayarlar kısmından bildirimleri açtığını kontrol et.
    tefondaki ayarlar kısmındaki bildirim merkezinden de "facebook" ve "facebook messenger" için bildirim merkezleri ve uyarıları aktif ettin mi kontrol et.
    açıkçası bunlar da çözümün olmazsa yardımcı olamayacağım.

Dediklerinin hepsini yaptım hocam ama olmuyor malesef
  • Bende sorun yok facebook ve facebook messenger bildirimleri gayet güzel çalışıyor
  • evet arkadaslar bendede ayni sorun var iphone ayarlar bildirimlerde facebook gozukmuyor.facebooku ilk yuklddigimde vardi sonra kayboldu sabah yine geldi, bildirimlerde sorunsuzca geldi fakat aksam tekrar gitti sacma sapan bi olay yok mu cozen

• Arkadaslar sorun facebook tan kaynakli, birakin yok mu cozen diye sormayi, cozecek olan facebook

• bende de calisiyor ,

ayarlar < facebook a gir burda sifreni flan gir bazen bundan olabiliyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.