Şimdi Ara

iphone 5 den Android Tabanlı bir telefona geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 senedir kullandığım iphone 5'im artık baya yavaşladığı için yeni bir telefon almak istiyorum ancak iphone 7 veya 6s alacak durumda değilim. Öte yandan da hiç android geçmişim yok, android telefonlar hakkında hiç fikrim yok, ama ios hastası da değilim, değişime açığım :)
    Bu bağlamda hiç olamzsa telefonumu hızlı/rahat kullanabileyim diye ios den android'e geçiş makul mu sizce? Yoksa paranı biriktir ama android'e geçme mi dersiniz?
    Geçmek makulse maksimum 1500-2000 tl civarında minimum sorun çıkaracak telefon tavsiyelerinizi beklerim.

• Note 5.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony X Compact.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsm_shn

3 senedir kullandığım iphone 5'im artık baya yavaşladığı için yeni bir telefon almak istiyorum ancak iphone 7 veya 6s alacak durumda değilim. Öte yandan da hiç android geçmişim yok, android telefonlar hakkında hiç fikrim yok, ama ios hastası da değilim, değişime açığım :)
    Bu bağlamda hiç olamzsa telefonumu hızlı/rahat kullanabileyim diye ios den android'e geçiş makul mu sizce? Yoksa paranı biriktir ama android'e geçme mi dersiniz?
    Geçmek makulse maksimum 1500-2000 tl civarında minimum sorun çıkaracak telefon tavsiyelerinizi beklerim.

Xioami mi5 hem ka^r yaparsınız hemde 2500tl lik telefonların özelliklerine sahip olursun.birde lg v10 var.onada bir bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

quote:

3 senedir kullandığım iphone 5'im artık baya yavaşladığı için yeni bir telefon almak istiyorum ancak iphone 7 veya 6s alacak durumda değilim. Öte yandan da hiç android geçmişim yok, android telefonlar hakkında hiç fikrim yok, ama ios hastası da değilim, değişime açığım :)

Xioami mi5 hem ka^r yaparsınız hemde 2500tl lik telefonların özelliklerine sahip olursun.birde lg v10 var.onada bir bakın.

Bu xiaomi mi5 benim de ilgimi cekti ancak ithalatci garantili oldugundan nereden almaliyim bilemedim? (Sorun cikarsa muhatap bulabilecegim)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

quote:

Bu xiaomi mi5 benim de ilgimi cekti ancak ithalatci garantili oldugundan nereden almaliyim bilemedim? (Sorun cikarsa muhatap bulabilecegim)

Bir ithalatçı garantili bir şey aldınız marka bakmıyor ithalatçı firma bakıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.