Şimdi Ara

İPHONE 5.1.1 güncellemesi ÇIKTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Eğer bir fark yoksa Apple galiba satışları düştü diye jb nin çıkmasını istiyor Çünkü hackerlar yeni sürüm gelirse jb çıkartırız demişti ve Apple da çok işe yaramayan bir sürüm çıkardıki jb çıksın

İns :))
  • seytan diyomi ac bi konu frm tr ye liseli bebeler cozsun jbui iki dk da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc39 -- 7 Mayıs 2012; 21:03:21 >
  • Arkadaşlar 5.1 den önce bir site vardı ordan wifi kısayolu vb. Kısayollar olusturulabiliyordu yani jb olmayanlar için sbsettings gorevi görüyordu ama 5.1 gelince maalesef bu durum artık çalışmıyordu acaba yeni sürümde bu düzelmişmidir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_fb**

Arkadaşlar 5.1 den önce bir site vardı ordan wifi kısayolu vb. Kısayollar olusturulabiliyordu yani jb olmayanlar için sbsettings gorevi görüyordu ama 5.1 gelince maalesef bu durum artık çalışmıyordu acaba yeni sürümde bu düzelmişmidir ?

siteyin hatırlarsan biz ile de paylaşırsan mutlu oluruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

seviyorum bu elmayı ha çıktı çıkacak bekleyin iki aya felan dedirtmiyor tak çıkartıyor hiç ummadık anda

Ios 5.1 zamanı apple kullanmıyordun ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

quote:

seviyorum bu elmayı ha çıktı çıkacak bekleyin iki aya felan dedirtmiyor tak çıkartıyor hiç ummadık anda

şimdi mi güleyim tuvalete girince mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylak98

quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

quote:

şimdi mi güleyim tuvalete girince mi ?

İmzamda galaxy s2 resmini gördü diye hemen apple fanboyluk yapma

İnkar etmek aptallık olur.3 aydan fazla bekledik ha çıktı ha çıkacak diye

• quote:

quote:

Arkadaşlar 5.1 den önce bir site vardı ordan wifi kısayolu vb. Kısayollar olusturulabiliyordu yani jb olmayanlar için sbsettings gorevi görüyordu ama 5.1 gelince maalesef bu durum artık çalışmıyordu acaba yeni sürümde bu düzelmişmidir ?

Buyrunhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=54831690&p=1

Bu arada 5.1.1 e geçtikten sonra deneyen olursa kendisine çok müteşekkir olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Çok sıkıldım artık şu iOS5 için jailbreak beklemekten. İlk önce A4'lere çıkacak da, sonra sıra bize gelecek de bilmem ne. Sinirimi bozuyor bu hacker'lar artık, eskisi gibi değiller. Yapmayacağım artık jailbreak falan cidden sıkıldım. Tethered ise çok sıkıntılı, stabilite yok, safari açılmıyor. İniyor şu an bakalım ne olacak.

Hocam millet de keyfinden yapmıyor değil mi bunu ? Ben böyle çıkarayım da millet arkamdan küfretsin diye de yapmıyor. Sen helal olsun adamlar uğraşıyor diyeceğine dediğin şeye bak. Senin jailbreak yapan adamlara ne faydan oldu ki sen onlardan firmware çıkar çıkmaz jailbreak istiyon ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutkocoglu

quote:

Çok sıkıldım artık şu iOS5 için jailbreak beklemekten. İlk önce A4'lere çıkacak da, sonra sıra bize gelecek de bilmem ne. Sinirimi bozuyor bu hacker'lar artık, eskisi gibi değiller. Yapmayacağım artık jailbreak falan cidden sıkıldım. Tethered ise çok sıkıntılı, stabilite yok, safari açılmıyor. İniyor şu an bakalım ne olacak.

Hocam millet de keyfinden yapmıyor değil mi bunu ? Ben böyle çıkarayım da millet arkamdan küfretsin diye de yapmıyor. Sen helal olsun adamlar uğraşıyor diyeceğine dediğin şeye bak. Senin jailbreak yapan adamlara ne faydan oldu ki sen onlardan firmware çıkar çıkmaz jailbreak istiyon ? :)

+1907....

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutkocoglu

quote:

iyi söylemişsin, ben troll bi cevap yazacaktım bu şahsa ama senin yazdığın daha yerinde olmuş :)

• 5.1 Jailbreak çıkmasını beklerken 5.1.1 güncellemesi geldi iyimi bu iş kötü oldu...
  • quote:

quote:

quote:

Buyrunhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=54831690&p=1

Bu arada 5.1.1 e geçtikten sonra deneyen olursa kendisine çok müteşekkir olurum

Çalışmıyor maalesef :(

• 5.1 için tetheret tavsiye ederim çok önemli bi yenilik yok zaten oyuzden boşuna 5.1.1 yüklemeyin bence. Tetherette sadece telefonu kapayınca açmak için bilgisayar gerekiyor okadar.Bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz jb'nin . Tavsiyemdir. İnşallah untetherette yakında çıkar :D

A5 lere geçmiş olsun derim çünkü biraz daha bekleyecekler gibi. (5.1 Olanlar.)
  • Az önce yükledim hayırlı olsun :)
  • hocam bulmacamı çözüyorsun?
  • RedSn0w b8b ile iOS 5.1.1 tethered sorunsuz ! bilginize
  • şimdide 5.1.1 untethered jb beklicez iyi mi :D
  • 5.1.1 de bildirim ekranı daha hızlı aşağıya iniyo gibime geldi.Direk yukardan aşağı çekince anında iniyo gibime geldi.Bunu farkeden dostlar var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.