Şimdi Ara

iPhone 4S mi? HTC one x mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben yeni telefon almayı düşünüyorum ve iphone 4S ve HTC one x arasında kaldım.
    Eğer iPhone almaya karar verirsem şuan kullanmakta olduğum 4. nesil iPod Touch'ımı ve NOKIA'mı satacağım doğal olarak. fakat HTC alamaya karar verirsem sadece nokia satacağım nedenide tartışılmaz iOS :D.
    Neyse androide karşı herhangi bir şüphem yok oldukça severim kendisini fakat iOS işte:D sizce HTC one X ile birlikte ipod touch'ımı mı kullanayım yoksa ipod touch'ıda satıp direk iphone 4S'mi geçeyim?

BENİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ KAMERA PERFORMANSI. araştırdığım kadarıyla ipone 4S ile htc'nin kamerası aynıymış. Ayriyetten HTC'nin ekran performansı? iPhone'da retina ekran var, şuan zaten ipod'ta o ekranı kullanmaktayım ve aşırı memnunum pikseller hiç ayırt edilemiyor:D

telefonların bana gelişi satacağım cihazları aynı fiyata düşüyor bu yüzden fiyat konusunda sıkıntı yok. Evet tavsiyelerinizi bekliyorum.

• ikisini de ayni fiyata bulabilirsin. 1400 civari. Isterse n kayitsiz cumaya kadar karar verirsen getiririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok ya şu lys bi geçsin ona öyle yani anca haziran sonu temmuz başı falan olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.