Şimdi Ara

Iphone 4S Kahve Döküldü Ne Yapmak Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Baldızım geçen hafta telefonun üstüne kahve döktü telefon çalışıyor ancak ne zaman biraz ısınsa ekranda kahverengi alanlar oluşuyor acaba içini açsam temizlenirmi yoksa direk ekran alıp değiştireyimmi ? içini bir kere açmak istediğim için soruyorum arkadaşlar açıp kapamak vakit alıyor baya da tecrübesi olanlar cevaplarsa sevinirim

• Kahve şekerli miydi ?
    Sıvı teması hakkında çok bilgim yok fakat iPhone4'ümü tamamen söküp tekrar birleştirmiştim. Kahve şekerliyse temizlemek zor olur, değilse de zor olur. Dediğinize göre ısınınca çıkıyor, yani temizlemeniz için ya ısıtmanız lazım parçaları ya da kimyasal kullanmanız gerekiyor. Saf alkol ile temizleyebilirsiniz fakat riskli. Yenisini alıp takmakta mantıklı değil diye düşünüyorum. Çok rahatsız etmiyorsa hiç uğraşmayın, ama diyorsanız benim elim yatkındır diye söküp temizlemeyi deneyebilirsiniz. Saf alkol işe yarayacaktır fakat dikkatli olun, zahmetli olacaktır bu iş. Sabırlı olmanız gerekiyor. Şimdiden kolay gelsin, gelişmeler hakkında bizi de haberdar edin.. Takıldığınız yerler olursa seve seve yardım ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.