Şimdi Ara

IPHONE 4S JAILBREAK YAPAMIYORUM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dünden beri jailbreak için uğraşıyorum olmuyor. Absinthe ile yapmaya çalışıyorum. Hata olarak "Recovery completed. If you want to retry jailbreaking, unplug your device and plug it back in ". Cihazım iphone 4s Sürüm 5.0 ( 9A334).

Sürekli aynı şey oluyor, bu yazı çıkyor. Jailbreak demem ile bu yazı çıkması 5 sn sürüyor. Basebandi yükseltmek istemiyoruöm, kitlenme korkusu. Lütfen yardımcı olun

Tşk.

• Hocam 5.0.1 e yükseltip yapmanızı tavsiye ederim. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir

Düzeltme: Gerçi sürüm yükseltmek istemiyorsunuz galiba. İlk cevabı yazarken gözüme çarpmadı o bölüm. Kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinss -- 24 Ocak 2012; 11:47:37 >
  • İyi de Jailbreak 5.0.1 için gelmedi mi sadece?
  • 5.0 a 5.0.1 jb yapamazsınız sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: albu

Selam,

Dünden beri jailbreak için uğraşıyorum olmuyor. Absinthe ile yapmaya çalışıyorum. Hata olarak "Recovery completed. If you want to retry jailbreaking, unplug your device and plug it back in ". Cihazım iphone 4s Sürüm 5.0 ( 9A334).

Sürekli aynı şey oluyor, bu yazı çıkyor. Jailbreak demem ile bu yazı çıkması 5 sn sürüyor. Basebandi yükseltmek istemiyoruöm, kitlenme korkusu. Lütfen yardımcı olun

Tşk.

Arkadaslar yanlis bilgi vermisler 5.0 a jb yapabilirsin cünkü ben yaptim. Ne sifirlamam gerekti cihazi nede vpn falan bi hatayla karsilastim, sorunsuz bir defada oldu. O hatayi niye aliyosun bilmiyorum bende ilk defa jb yaptim. Ya cihazi yedekle sifirla oyle yapip yedegi tekrar yukle yada bi kac defa daha dene. Jailbreak butonuna basinca bir sure sonra telefonda absinthe diye bisey olusuyo ona basip cydia yukluyosunuz cihaz yeniden basliyor ve bitiyor.

• Bu hatayı alıyorsanız backup alın ve restore edin cıhazınızı yüklenecektir..
  • hocam cihazın neden kilitlensin ki şuan jbsiz normal şekilde kullanmıyor musun simfree değil mi cihazın
  • aynı sorun bendede var oraya gelince takılıyor... 'recovery completed. if you want to retry jailbreaking unplug your device and plug it back in' bir türlü olmadı bende...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baypipox

aynı sorun bendede var oraya gelince takılıyor... 'recovery completed. if you want to retry jailbreaking unplug your device and plug it back in' bir türlü olmadı bende...

bende de vardı restore itunes üzerinden sonra jb programını da yönetici olarak çalıştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMERICOS

quote:

aynı sorun bendede var oraya gelince takılıyor... 'recovery completed. if you want to retry jailbreaking unplug your device and plug it back in' bir türlü olmadı bende...

bende de vardı restore itunes üzerinden sonra jb programını da yönetici olarak çalıştırın.

Malesef bir türlü olmuyor, telefonum 4s 32 gb yurtdışı pasaport kayıtlı, yapmam gereken özel bir işlem varmı?
    Şuan olmuyor diye telefonun kendi üzerinden sıfırladım ne var ne yok herşey gitti fakat yine olmadı.
    Uçak moduna alarak bile denedim, wifi açık olarakda denedim ama malesef bir türlü olmuyor.. Moralmen çöktüm :(
    Uzak Masaüstü ile yardımcı olmak isteyen arkadaş var ise pm atabilir. Teamviawer yada Ammyy ile bağlantı verebilirim..
    JB programını yönetici olarak çalıştırmakda işe yaramıyor, zaten makinamda zaten admin ona bile gerek yok aslında.. ama oda fayda etmedi..
    İlk defa jb yapcam, üstadlardan yardım bekliyorum...

• DFU moda almayı denediniz mi?
  • quote:

DFU moda almayı denediniz mi?

DFU moddan ne kasdettiğiniz anlamadım hocam, nerden ve nasıl yapabilirim, gözüme öyle bişey çarpmadı hiç menülerde.
  • bende bilmiyorum da biri söylemişti gene forumda.
  • quote:

quote:

DFU moda almayı denediniz mi?

DFU moddan ne kasdettiğiniz anlamadım hocam, nerden ve nasıl yapabilirim, gözüme öyle bişey çarpmadı hiç menülerde.

iOS Cihazlar Mod'lar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.