Şimdi Ara

iphone 4s ios 6.1.3 imzalar açık!!!!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
14.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonu ios 6 yaptım otadan 8.4.1 yap a basıyorum bir şey olmuyor ama tarihi geri alınca sözleşme yeri çıkıyor ve bu yazılım kullanılamıyor diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim kart takılıyken 6.1.3 e düşürme işleminde itunes hata veriyor. Sim kartı çıkarınca sorunsuz downgrade yapıyor. Aynı şekilde ota 8.4.1 güncellemesinde hata alanlar sim kartı çıkarıp denesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 16 Mart 2019; 16:40:40 >
  • Hayır bende şöyle bir sorun var şimdi ios 6.1.3 yaptım ama otadan ios 8.4.1 yapılmıyor basıyorum bir şey olmuyor.Tarihi geriye alıyorum o arada sözleşme çıkıyor kabul ede basıyorum.Sonrada yazılım kullanılamıyor hatası veriyor.

Çözümde bulamıyorum bir türlü

• Sim kartı çıkarıp denediniz mi? Ben az önce 6.1.3 e düşürüp ardından 8.4.1 güncelledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 16 Mart 2019; 16:57:15 >
  • Denedim ve gene olmadı maalesef siz nasıl yaptınız ya ?

• Telefonu sıfırlayıp iclouda yeni telefon olarak girip sim kartsız tekrar deneyin.
  • Teşekkürler vaktim olursa yapacağım

• Koruma gelmiş diyolar olayın aslı nedir? Fake olarak pokemon go yüklerken hata veriyor sürekli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Simkartsız denedim ama maalesef olmadı

• Denedim gene yeni iPhone olarakta simkartsız bir şekilde ama olmuyor ;(

@siella

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABCEFCF5 -- 17 Mart 2019; 9:56:35 >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ?

• Hocam yeni ios sürümüyle ücretsiz olarak yüklenen pcden oyun uygulama gibi şeyleri artık yükleyemiyoruz hala bi çözüm bulamadılar

• Hocam ios 8 de mi bu sorun ?

@BigMuffin

• Arkadaşlar 8.4.1 de JB var mı ? İOS 6 ya döndüm ama hiç uygulama çalışmıyor.

• itunes 4000 hatasi veriyor neden acaba
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Evet hemde kalıcı jb var.
  • ios 6 nın otomatik güncellemesi nasıl kapatılır?

• bende de 8 gb lık 4s var. ios6 ya düşürme olmadığından kenarda duruyordu. ilk sayfaları okudum 8 gb lık ta ios6 ya düşürülüyormuş. eve gidince deneyeyim akşam. yedek telefon olarak kenarda durur en azından uygulamalar çalışmıyor olsa bile arama ve mesaj için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 21 Ekim 2019; 13:46:13 >
  • benim de iphone bekleniyor yazısında kalıyor yazı ve dolmuyor çubuk. youtubedan baktım 8 gb lığı düşürmüş millet rahatlıkla ios6 ya. dfu mod vs denedim hepsini olmuyor. orjinal bağlantı kablosuda kullanıyorum yapanlar nasıl yaptı var mı ince bir detayı atladığım ?
  • Aynı sorun bende de var hiçbir şekilde yapamadım çözümü bilen varsa söylesin lütfen beklemedeyiz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.