Şimdi Ara

İphone 4s Ekran Işığı tonları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araştırdım ancak bir sonuca ulaşamadım.
    Telefonun ekranına yandan baktığımda sol taraf daha sarımtırak, sağdan baktığımda daha pembeye kaçan bir renk, üst kısmından baktığımda ise daha mavimsi bir ışık verdiğini görüyorum. Bu durum normal mi ?

• nereden böyle şeyler duyup öğreniyorsunuz anlamam ki :)

sonuç olarak bir problem mi var telefonda? ekran görüntüsünde sorun mu var? neden soruyosunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

nereden böyle şeyler duyup öğreniyorsunuz anlamam ki :)

sonuç olarak bir problem mi var telefonda? ekran görüntüsünde sorun mu var? neden soruyosunuz ki?

Ustam, duymuş olduğum birşey değil, telefonun sol köşesinden yandan bakınca gelen ışık tonu pembemsi, sağ tarafa ekrana yandan baktığında renkler sarımtırak ve yeşili alıyor... ve Telefonumda sarı renk problemi mevcut. Çünkü her iki köşeden gelen ışık tonu aynı olmadığını gözlemledim. Gülünecek bir durum olduğunu sanmıyorum... Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.. Teşekkürler.

• 500 lira vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluestrategy

quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

nereden böyle şeyler duyup öğreniyorsunuz anlamam ki :)

Ustam, duymuş olduğum birşey değil, telefonun sol köşesinden yandan bakınca gelen ışık tonu pembemsi, sağ tarafa ekrana yandan baktığında renkler sarımtırak ve yeşili alıyor... ve Telefonumda sarı renk problemi mevcut. Çünkü her iki köşeden gelen ışık tonu aynı olmadığını gözlemledim. Gülünecek bir durum olduğunu sanmıyorum... Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.. Teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_63158686/tm.htm burada sarı ekran sorununa çözüm için bir tweak vardı belki sorununuzu çözer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.