Şimdi Ara

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
26
Favori
137.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk defa akıllı telefon ikinci el 4s aldım arkadaşlar,face uygulaması için hesapoluştururken
    ödeme seçenekleri diyor,ileri diyorum gitmiyor.
    kart numarası istiyor.bu nasıl iştir.diğer taraftan wifi bir türlü çekmiyor.
    fotoğraflar çok kumlu çıkıyor.bu sorunlara çözüm yazarsanız sevinirim.
    değilse ürünü geri vermeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hercul3367 -- 24 Aralık 2014; 20:19:08 >
  • iPhone 5 var babamdan kalma
    Sorunlar şunlar
    1. Batarya: Batarya %75'ten %50'ye düşüyor %27'deyken kapanıyordu. Gittim adama verdim bataryayı değişti sorun şimdilik haloldu gibi ama sizce bu sorunun başka çözümü var mıdıt tek yok batarya değişimi mi?
    2. Kilit tuşu: yine bozuktu. Yaptırdık adam en orjinalı falan dedi ama son günlerde yine bazen işlemiyor sizce ne yapmalıyım assistive touch çok sevmiyorum başka öneri var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar
    bende iphone 4s var
    interneti çok yavaştı, ben internette bir sorun var sanıyordum ancak 3g sinin açık olmasına rağmen çalışmadığını öğrendim
    üst kısmında 3g yazması gerekirken sadece E yazıyor
    internetten araştırma yaptım ancak nasıl çalıştıracağımı bulamadım
    avea dan servis ayarlarını bi kaç defa aldım fakat olmadı
    bu konuda bilgisi olan yada aynı sorunu yaşayıp da çözebilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • Güncellemeleri yüklemiyorum ancak ayarlar kısmında ki (1 sayısı) güncelleme bilgisini silme şansımız yokmu?
  • hala 4s kullananlar buraya :)
  • Buradayız
  • iyi akşamlar arkadaşlar. Son sürüm bir 4si ios6 ya geri dondurebilir miyim ?

• iphone 4s, steve jobs'un son telefonu ( her aşamasında bulunduğu ).

ele bu kadar iyi oturan, tek elle her istediğinizi rahatça yapabildiğiniz başka bir telefon daha bulamazsınız. Telefonu değiştirseniz bile elinizin altında olması gereken telefon. dikkat edin, ios 7'nin üzerine çıkmayın bu cihazda, o yeter size.

kasası (şasesi), boyutu, cam gövdesi ve sağlamlığı ile efsanedir. işlemcisi hala hala güçlü oyunları şaşırtıcı biçimde kaldırabilmektedir.

Onun zamanında çıkan android telefonların toprağın altında kemikleri çürüdü ama o hala dimdik ayakta.

Ona iyi bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 23 Aralık 2015; 15:16:34 >
  • arkadaşlar şimdi bu 4s kullanıcıları için bi kere ios 8 yükleme hatası yapıp sonra arkasını alamayıp
    en son ios 9.2 yükleyen ve telefonu hantallaşan arkadaşlar bunla ilgili bi çözüm bulundu mu alternatifi yok mu bu durumun
    telefon hızı artık sinirleri zorlama aşamasında hiç bir alternatifi yok mudur bi çözüm bi kaçış yokmudur !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certifiable -- 27 Aralık 2015; 19:42:20 >
  • certifiable kullanıcısına yanıt
    Jailbreak çıkınca iOS 6.1.3 e dönebirsin. Bende bekliyorum jb

• Arkadaşlar yaşlı biri için 4s almayı düşünüyorum, sadece arama için kullanılacak, başka hiç bir şey yapmayacak. Bunun için İdeal cihaz olacağını düşünüyorum. İkinci el 4s de iCloud vs, gibi durumlar da var, ikinci el de sorun yaşarmıyım, görüşleriniz nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüksel75 Y kullanıcısına yanıt
    Temiz cihaz bulursanız sorun yaşamazsınız. Halen alınabilir cihazlar arasında. Bataryasını sorgulayın; net bir günü çıkarıyorsa problem yaşatmaz. Benim 4S halen sabahtan akşama dayanıyor. Bazan yatarken şarja takmayı unutuyorum ertesi sabah halen çalışıyor oluyor.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, peki 2.el 4s'in pilinde zayıflama var ise değişimi yapılabilir mi?

• yüksel75 Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Yapılabilir mutlaka. 4S çok bulunabilir bir model, yedek parça da fazlasıyla vardır. En kötü 4S'in bataryası sizi gün içinde idare edecektir diye düşünüyorum. Tabii benim kullanım şeklime ve düşünceme göre...
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. youtube dan 4s pil değişim videolarına baktım, kolay görünüyor, orjinal batarya bulursam çok rahat değiştiririm.(pil sorunu olursa tabi)
    Yalnız orjinal batarya bulunur mu bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüksel75 -- 4 Ocak 2016; 9:59:16 >
  • Ben, bir ay kullanılmış 8gb'lık 4S'i 600 liraya satın almıştım, şu an bir senelik oldu ve ios 7.1.2 ile sorunsuz kullanıyorum. Müzik yüklemezseniz 8 gb'lık bile yetiyor.

• Telefonlar kapalı iken şarjıda tamamen kapalımı oluyor. Ben 1 buçuk ay önce 6s plus aldım . 4s i kutuya koydum . Dün baktım şarjı halen aynı

• frux kullanıcısına yanıt
    Hocam Apple tecrübeniz fazla bir soru soracağım size. Yurtdışında arkadaşım sıfır 4s bulabiliyor sanırım alırsam büyük ihtimal 9.2 ile gelir. Peki navigasyon kullanmak ve arama yapmak için yeterli gelir mi ?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone navigasyon konusuda çok iyi zaten 4s dede ios 9.2 olsa bile her istediğinizi yapabilirsiniz sorun olmaz.

• ibrahim1004 İ kullanıcısına yanıt
    Şöyle anlatayım derdimi. Bende 5s var. Kendime değil de dedeme alacağım Yandex navi de sesli adres girme var ya sadece onu kullansa rahatça ona yetecek.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.